Leigh Allyn Baker - Will and Grace - Bra and Nippy

658 691
Leigh Allyn Baker - Pokies.
Sledované video přidal uživatel: stewiefan33 dne 15. 03. 2013

Kategorie: Lidé a blogy > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Jack nastoupí na palubu zaoceánské lodi.Po dvou dnech plavby přišla bouře a Jackovi se udělalo šíleně blbě. Kolem poledne přišel steward s obědem,podíval se na něho a povídá: "Pane,chcete ten oběd nebo ho mám hodit rovnou přes palubu ?"

„Pane doktore, pomozte - čmelák mě kousl do prstu!” „Klid, hned na něj dám mastičku.” „Vždyť uletěl, jak ho chytnete?” „Namažu místo, kde vás kousl.” „Pod stromem v parku.” „Mohl jste říci rovnou, který to byl.” „Odkud to mám vědět, hned uletěl!” „Vy mi nerozumíte, kam vás konkrétně kousl?” „Do prstu!” „No, a který to byl?” „Nevím, všichni čmeláci vypadají stejně!”

Vozka: „Prrr...!” Kůň: „Prrr...d!”

Přijde lord McGregor na poštu vyplňovat složenku. U jedné kolonky se zasekne a začne nervózně okusovat tužku. Když to trvá dvacet minut, poštovní úřednice už to nevydrží a ptá se: „Potřebujete s něčím poradit, lorde McGregore?” Nato se lord klepne do čela a radostně vykřikne: „McGregor, to je to slovo!”

Lord se poveselil na dobročinném večírku a po dobrém mejdanu si vyrazil s veselou společností dalších lordů do svého sídla, aby jim ukázal, jak vypadá. Stanuli v konírně a lord vysvětlil: „Moji Arabové s mým mongolským podkoním.” V psinci: „Moji chrti s mým irským psovodem.” V oranžérii: „Moje orchideje s mým cejlonským zahradníkem.” V knihovně: „Moje bibeloty s mým francouzským knihovníkem.” Potom s rozmachem rozrazil další dveře a na manželském loži všichni spatřili dvojici naháčů v objetí. Lord s klidem prohlásil: „To je moje lady Pamela se mnou.”

Podobná YouTube videa

4:39 hack pc with ip

hack pc with ip

Autor: hmza92
Počet zhlédnutí: 101 962

4:02 Gibonni-2010-Zamoli me.wmv

Gibonni-2010-Zamoli me.wmv

Autor: TheTBFD
Počet zhlédnutí: 427 020

3:30 38Th Street Fights

38Th Street Fights

Autor: NUTTYP38
Počet zhlédnutí: 137 933

1:32 Bus explosion in front of Los Angeles City Hall

Bus explosion in front of Los Angeles City Hall

Autor: sentidocomun
Počet zhlédnutí: 76 064

4:18 BARRIO 36TH STREET

BARRIO 36TH STREET

Autor: SUR36STR
Počet zhlédnutí: 59 541