Leigh Allyn Baker - Will and Grace - Bra and Nippy

658 513
Leigh Allyn Baker - Pokies.
Sledované video přidal uživatel: stewiefan33 dne 15. 03. 2013

Kategorie: Lidé a blogy > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Jedna cikánka měla devět dětí a když se jí narodilo desáté, rozhodla se, že si ho už nenechá, protože by ho nemohla uživit, nedostala by na něj přídavky atd. Ale co s ním? Najednou si vzpoměla, že její sousedka nemůže mít děti, tak že jí ho dá. Přišla za sousedkou, paní Novákovou, a řekla jí: „Paní Nováková, vy jste taková milá paní, nechtěla byste moje děcko? Já jich mám už hodně, vy nemáte žádné a jistě by se u vás mělo dobře.” Paní Nováková chvíli váhala, ale nakonec si dítě vzala. Bylo zrovna před Vánocemi, klid, pohoda. Uplynul rok a ve stejnou dobu, zase o Vánocích, přišla cikánka za paní Novákovou s dalším děckem a znovu říká, jak je ten její divoký a že se to zase stalo a ona, že si to děcko nemůže nechat. Paní Nováková opět váhá, ale nakonec se rozhodne a dítě si vezme. Uplyne další rok, opět před Vánocemi, tatáž situace, další děcko. Cikánce už to je trapné jít za paní Novákovou, a tak pošle cikána, ať jí ho zkusí vnutit. Cikán tedy zazvonil u Nováků s dítětem v náruči a začal starou písničku, jestli by... a když jsou ty Vánoce. Paní Nováková na chvíli odešla a pak odmítla: „Pane Baláž, děkujeme, ale my jsme se s manželem dohodli, že letos budeme mít kapra!”

Učitelka si při chemii všimne špatně vypočítané rovnice: „Pepíčku, a kam se ti poděly ty dvě molekuly kyseliny mravenčí?” „Já za to nemůžu,” dušuje se žák, „snědli mi je mravenci!”

Jeden chlap má strašně inteligentního koně. Všude se s ním chlubí a pravidelně s ním jezdí za milenkou a kůň ho vždycky čeká pod oknem. Tak za ní zase jednou jede. Vyběhne do třetího patra, zazvoní a milenka mu otevře. Zdráhá se ho pustit, protože manžel se má brzy vrátit. Nakonec se přece jenom nechá umluvit. Samozřejmě, když jsou v nejlepším, tak se ozve zvonek. Chlap bez váhání vyskočí z okna, kde na něj čeká kůň. Paní jde otevřít. Za dveřma stojí kůň a povídá: "Madam, vyřiďte šéfovi, že začalo pršet, tak počkám pod bránou."

Močí chlapík do řeky a chytne ho policista: "Okamžitě přestaňte a schovejte si ho!" Stane se, policista odejde a pán se směje: "Tak jsem tě vyšplouch, schoval jsem, ale nepřestal!"

Co je nejtěžších šest let v životě blondýnky? Sedmá třída.

Podobná YouTube videa

2:59 The beatles -  I Saw Her Standing There

The beatles - I Saw Her Standing There

Autor: beatlemusical
Počet zhlédnutí: 1 247 903

1:03 Spot Takes a Bath

Spot Takes a Bath

Autor: moviemagic8011
Počet zhlédnutí: 185 785

1:31 Postman pat theme

Postman pat theme

Autor: Cartoonz123hype
Počet zhlédnutí: 5 225 356

8:24 Lauren Conrad on The Wendy Williams Show

Lauren Conrad on The Wendy Williams Show

Autor: LaurenConrad
Počet zhlédnutí: 22 330

5:01 Lauren Conrad on The Jimmy Kimmel Show

Lauren Conrad on The Jimmy Kimmel Show

Autor: LaurenConrad
Počet zhlédnutí: 20 512

6:27 Top 10 WORST Nickelodeon

Top 10 WORST Nickelodeon

Autor: mygranddayout
Počet zhlédnutí: 3 019