The Infinite Jesture: "Magic Carpet Ride" Live at Monirae's Pennellville,NY

317
The psychedelic 60s come alive as The Infinite Jesture performs the Steppenwolf classic "Magic Carpet Ride".
Sledované video přidal uživatel: drkstr1 dne 22. 02. 2013

Kategorie: YouTube písničky > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Dva policisté zastaví v noci na dálnici zahraniční autobus. „Proboha, pane řidiči,” spráskne ruce první, „proč máte zapnutá dálková světla?!” Druhý mu rychle rukama zacpe pusu a nechá autobus odjet. „Co blbneš?!” vzteká se první policajt, když jeho kolega konečně uvolní sevření. „Nenechám si udělat mezinárodní ostudu. Zapnutá dálková světla! To sis nevšiml, že to byl dálkovej autobus?!”

Sedi chlapek v hospode, prijde druhy s kufrikem, kufrik polozi na zem a objedna si. Po nejaky chvili to ten prvni nevydrzi a rika: "Prosim vas, co to mate v tom kufriku, ze to tam tak rachta a boucha?" "No co by, vam to klidne ukazu..." Otevre kufrik a v nem je takova krasna zmensenina kurtu, hrajou tam dva hraci, spousta lidi v obecenstvu, proste parada, mini tenis. "Jeee, to je perfektni", rika prvni chlapek, "kde jste to sehnal?" "Ale, byl jsem na rybach a misto ryby jsem vytahnul starou flasku a v ni Dzina, co muze splnit kazdemu jedno prani. Ja uz mam vlastne vybrano, tak vam ho muzu dat." Poda chlapkovi lahev s Dzinem, ten ji otevre, Dzin se zhmotni a rika: "O muj pane, vyslov sve prani?" "No, co ja bych si pral, asi nejradeji kufr plny dolacu." Dzin udela takove to STANIZ SE a zahuci zpatky do lahve. Na stole se objevi kufr, prvni chlapek ho otevre a on je plny kolacu - makovy, tvarohovy ... "Sakra, co to je? Chtel jsem prece dolace, ne?" Druhy na nej smutne kouka a povida: "No a myslite, ze ja chtel pulmetrovy tenis?"

„Proč mi neřekneš, jestli mi ten kostýmek sluší?” zlobí se na manžela v oděvech paní Kolářová. „To víš, že jo,” utrousí chlap, „já ti to řeknu a ty si ho koupíš!”

Táta říká synovi: "Tak chlapče, už je ti 15, je na čase, abychom si trochu popovídali o sexu." Syn: "Tak fajn, tati, co chceš vědět?"

Umělohmotná věc je předmět, který má uměle danou hmotnost.

Podobná YouTube videa

3:12 Fit For Rivals - "Crash" HD

Fit For Rivals - "Crash" HD

Autor: lukeyourself
Počet zhlédnutí: 3 342 796

9:37 Dg 307 - New York, Paříž, Praha / Prší, prší

Dg 307 - New York, Paříž, Praha / Prší, prší

Autor: kptexner
Počet zhlédnutí: 3 887

4:05 Hlahol - Smrt tchýně (2010.05.01)

Hlahol - Smrt tchýně (2010.05.01)

Autor: hlaholteplice
Počet zhlédnutí: 1 512