Ong Bak 2 New Exclusive Clip Starring Tony Jaa

1 065 363
www.ongbaktwo.com Premeires on NOW ON DVD & BLU-RAY. Martial arts superstar Tony Jaa stars in and directs this epic tale of revenge set hundreds of years in the past. Featuring a huge cast and hordes of elephants, this prequel takes Jaas skills to the next level, showcasing him as a master of a wide range of martial arts styles - while proving him to be a promising director as well.
Sledované video přidal uživatel: MagnoliaPictures dne 01. 02. 2013

Kategorie: Filmové trailery > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Počítačový specialista vypráví kamarádům: „Přišel jsem domů, koukám, v posteli moje žena úplně nahá a navíc s cizím chlapem. Koukali na mě a pohled jejich očí byl tak posměšný, až mě zamrazilo. Zmocnila se mě strašná předtucha. Běžím k počítači a opravdu - oni změnili mé heslo!”

„Tady to je padesát let stará slinovica po dědečkovi,” s pýchou odhaluje přátelům poklady svého sklípku Jóžin, „ten se musel naflusat!”

Blondýnka se přihlásila do soutěže Chcete být milionářem, a když se jí v rozstřelu podařilo seřadit dny v týdnu, usedla i do horkého křesla. Jenže ouvej, hned při první otázce za tisíc korun - Jak dlouho trvala třicetiletá válka? - problém. „Požádám přítele po telefonu,” oznámila. „Komu zavoláme?” otázal se Vladimír Čech. „Mamince!” „Dobře,” přikývl charismatický moderátor a našeptávač. Následovaly zaběhnuté fráze i připomínka: „Máte na to třicet vteřin.” „Ahoj, mami, jsem v televizi a mám problém. Můžeš mi poradit?” „Ráda, holčičko. Co potřebuješ vědět?” „Jestli si mám vzít nápovědu 50 na 50, nebo pomoc publika v sále.”

Pepíček: „Maminko, ty jsi žila v době dinosaurů?” Maminka: „Ano, jednoho Tyranosaura jsem si vzala.” Pepíček: „Hm, v tom případě babička zažila Velký třesk.”

Rika si: "To bude asi lisci." Zahouka do ni "Huuu", z diry vybehne liska a myslivec ji zastreli. Jde dal a objevi vetsi diru. Rika si: "To bude asi medvedi." Zahouka do ni "Huuu", z diry vyleze medved a myslivec ho taky zastreli. Jde dal a objevi jeste vetsi diru. Rika si: "To bude asi nejakyho prerostlyho grizzlyho." Zahouka do ni "Huuu", z diry se ozve taky "Huuu" a prejede ho vlak.

Podobná YouTube videa

2:06 Flight Of The Conchords: Sugar Lumps (HBO)

Flight Of The Conchords: Sugar Lumps (HBO)

Autor: HBO
Počet zhlédnutí: 3 552 917

1:51 3 - Official US Trailer

3 - Official US Trailer

Autor: strandreleasing
Počet zhlédnutí: 123 305

2:36 Haunted 3D

Haunted 3D

Autor: 9windsmedia
Počet zhlédnutí: 739 832

2:40 Watch the new THE KARATE KID Trailer in HD

Watch the new THE KARATE KID Trailer in HD

Autor: SonyPictures
Počet zhlédnutí: 11 918 220

2:45 EK THA TIGER - Theatrical Trailer - Salman Khan & Katrina Kaif

EK THA TIGER - Theatrical Trailer - Salman Khan & Katrina Kaif

Autor: yrf
Počet zhlédnutí: 5 319 716