Ong Bak 2 Exclusive Clip Starring Tony Jaa

1 348 820
www.ongbaktwo.com NOW ON DVD and BLU RAY. Martial arts superstar Tony Jaa stars in and directs this epic tale of revenge set hundreds of years in the past. Featuring a huge cast and hordes of elephants, this prequel takes Jaas skills to the next level, showcasing him as a master of a wide range of martial arts styles - while proving him to be a promising director as well.
Sledované video přidal uživatel: MagnoliaPictures dne 01. 02. 2013

Kategorie: Filmové trailery > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Blondýnka zvedne vyzvánějící telefon: „Haló... Haló!” Ozve se hluboký mužský hlas: „Vsadím se, že chceš, abych se u tebe objevil, odnesl tě do ložnice, svlékl tě, hladil a líbal celé tvé tělo a pak se s tebou dvě hodiny vášnivě miloval!” „Hihi, teda vy jste dobrák... Chcete říct, že tohle všechno poznáte jen z dvou Haló?”

„Pane doktore, jaké mám možnosti?” „V podstatě máte dvě - buď se nechat operovat, nebo umřít dobrovolně.”

Mladá žena si stěžuje lékaři: „Pane doktore, jsem tři měsíce po svatbě a manžel po mně ještě nic nechtěl.” „Pošlete mi ho.” Přijde statný vyvinutý muž. Lékař mu vysvětluje, jak se má chovat. Muž stále jakoby chtěl něco říct. „Tak proč nechcete mít nic se svou paní?” „Vy mne nenecháte domluvit, moc se mi líbíte.”

Ptají se paní Veselé kamarádky: „Pomáhá ti manžel v domácnosti?” „Pochopitelně, například včera obrátil list v kalendáři!”

Přijde stará paní k doktorovi a říká: "Pane doktore, mám velký problém. Trápí mne větry, ale co je horší, nejsou slyšet a nemají žádný zápach. Třeba teď, co jsem tady, jsem si prdla už nejmíň desetkrát. Poraďte, co mám dělat?" Doktor jí napíše recept: "Berte tyhle pilulky třikrát denně a přijďte za týden na kontrolu." Babka dorazí o týden později a vypadá naštvaně: "Pane doktore, nejenže prdím stejně jako před týdnem, ale navíc po těch pilulkách to teď úplně hrozně smrdí! Co mi k tomu řeknete?" "Uklidněte se, paní. Teď, když jsme vám srovnali čich, napíšu vám ještě něco na sluch."

Podobná YouTube videa

2:31 Cowboys & Aliens - Trailer 2

Cowboys & Aliens - Trailer 2

Autor: UniversalPictures
Počet zhlédnutí: 157 718

2:31 9 - Official Trailer

9 - Official Trailer

Autor: FocusFeatures
Počet zhlédnutí: 272 194

2:07 9 - Teaser Trailer

9 - Teaser Trailer

Autor: FocusFeatures
Počet zhlédnutí: 42 623

1:29 Nintendo 3DS - Super Mario 3D Land Trailer

Nintendo 3DS - Super Mario 3D Land Trailer

Autor: Nintendo
Počet zhlédnutí: 86 263

0:35 Wubbzy's Big Movie

Wubbzy's Big Movie

Autor: wubbzy
Počet zhlédnutí: 448 755

1:27 Cars 2 - Trailer 2

Cars 2 - Trailer 2

Autor: DisneyPixar
Počet zhlédnutí: 17 723 272