Rainbow cleaning System's Aquamate Carpet Shampooer

47 939
Please visit us at airtreatmentllc.com or http and www.twitter.com for other information on the Rainbow Cleaning System, including owners manuals, supplies and accessories. or for instructions on how to use the Rainbow Cleaning System's Carpet Shampooer
Sledované video přidal uživatel: mistymatu dne 30. 11. 2012

Kategorie: Zvířata > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Vejde pán do realitní kanceláře a koktá: „J-j-já b-bych si chtěl ko-koupit dům, co máte?” „Pane, jak na vás koukám, tak pro vás asi nic,” zhodnotí ho úředník. Koktavec se nenechá odradit a ukáže na jeden obrázek v katalogu: „A co t-tenhle?” „Ten je za šest milionů,” oznamuje úředník. „Na ten určitě nemáte.” Zákazník ukazuje dál: „A ten-hle?” Úředník vrtí hlavou a povídá: „Ten je za deset milionů.” Pán ukáže na největší obrázek a praví: „J-já si vezmu t-tenhle.” „Ale pane, ten stojí dvacet milionů!” upozorňuje ho úředník. „Máte na něj?” Pán hrdě oznamuje: „J-já m-mám še-šedesát milionů!” „A kde jste je vzal?” diví se úředník. Zákazník na to: „Vy-vy-vyhrál jsem je!” Úředník si hvízdne: „Fíha! Já vyhrát šedesát milionů, tak mě klepne pepka!” Pán vykoktá: „M-m-mě to-o jenom lí-í-zlo.”

Dědeček končí v lázních kontrolou u lékaře. Když odcházi, ptá se ve dveřích: "Pane doktore a můžu ještě milovat?" "Ale ano, dědečku, ale už jenom svou vlast!"

Profesor: "Studenti od teto pisemky vas muze zachranit jen umrti v rodine nebo nemoc." Prihlasi se jeden student a pta se: "A co sexualni vybiti?" Profesor se na nej podiva a odpovi: "Mily studente, to se budete muset naucit psat druhou rukou."

Mami, já nechci sestřičku!Mlč, budeš jíst, co ti dáme!

„Přestávám s kouřením, tak jsem přešel na kusovky,” vypráví kamarádovi Radim. A hned mu to musí ukázat, tak jde do obchodu a povídá: „Jako včera, padesát kusovek...”

Podobná YouTube videa

1:19 Staza

Staza

Autor: mirjanazajko
Počet zhlédnutí: 325

1:16 Forna - Acherontia atropos

Forna - Acherontia atropos

Autor: forna26
Počet zhlédnutí: 9 042

1:20 Acherontia atropos time-lapse

Acherontia atropos time-lapse

Autor: captaingreedo
Počet zhlédnutí: 8 413

0:36 Acherontia atropos Zirplaute

Acherontia atropos Zirplaute

Autor: mobber2000
Počet zhlédnutí: 5 783

2:27 Totenkopfschwärmer Acherontia atropos

Totenkopfschwärmer Acherontia atropos

Autor: gelbesaeffchen
Počet zhlédnutí: 5 548