Rainbow cleaning System's Aquamate Carpet Shampooer

47 976
Please visit us at airtreatmentllc.com or http and www.twitter.com for other information on the Rainbow Cleaning System, including owners manuals, supplies and accessories. or for instructions on how to use the Rainbow Cleaning System's Carpet Shampooer
Sledované video přidal uživatel: mistymatu dne 30. 11. 2012

Kategorie: Zvířata > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Je to červené a klepe to na sklo, co je to? Dítě v mikrovlné troubě.

Reklama: „Kupte u nás 1 000 MB RAM a dostanete 24 MB absolutně bezplatně.”

Baví se tak dva sousedi a ten jeden povídá druhému: "Tak Venco, kde si byl tento rok na dovolené?" A druhý říká: "No, tento rok jsme byli s manželkou na Bahamách. To bys nevěřil, jak jsme se měli báječně, sluníčko svítilo každý den, bezvadné moře, příjemní lidé, zkrátka dovolená jak se patří. Všechny dny jsme vlastně strávili na místní pláži, jeden den jsme se po ní jen tak procházeli a vychutnávali tu atmosféru mořských vln, druhý den jsme se celý den koupali a třetí jsme se s manželkou zahrabávali do písku, nejdřív mě zahrabala manželka a potom já ji."... Soused se usměje a zvědavě se ptá druhého: A kam pojedete příště? Soused s úsměvem odpovídá: "Ále, zase asi pojedu na ty Bahamy, protože tam bylo opravdu pěkně a navíc musím vyhrabat manželku."

Vědci prokázali, že olizováním žabího sekretu je možné léčit deprese. Jediný problém je v tom, že pokud s olizováním přestanete, deprese se u žab znovu objeví.

Pacient u doktora si stěžuje na bolesti břicha. Doktor mu šáhne do zadku a pacient prohodí: "Hloub, pane doktore, hloub." Doktor tam má ruku až po loket a pacient pořád kňourá: "Hloub, pane doktore, hloub." Doktor tam tedy strčí ruku až po rameno a něco nahmatá a vytáhne kytku. Pacient se usmívá a povídá: "Ta je pro vás, pane doktore."

Podobná YouTube videa

0:48 Unknown dangerous animal

Unknown dangerous animal

Autor: RussiaMNick
Počet zhlédnutí: 49 027

0:11 Koe

Koe

Autor: troepa
Počet zhlédnutí: 7 455

1:51 African Cats: Official Trailer

African Cats: Official Trailer

Autor: DisneyMovieTrailers
Počet zhlédnutí: 488 230

0:31 My First Bath

My First Bath

Autor: charlesldow
Počet zhlédnutí: 73 094

0:59 Bobo playing outside

Bobo playing outside

Autor: TheTurtlehead
Počet zhlédnutí: 21 486

1:32 10-week-old Pug puppy meets dwarf hamster

10-week-old Pug puppy meets dwarf hamster

Autor: roxyandtimber
Počet zhlédnutí: 9 803