Rainbow cleaning System's Aquamate Carpet Shampooer

47 967
Please visit us at airtreatmentllc.com or http and www.twitter.com for other information on the Rainbow Cleaning System, including owners manuals, supplies and accessories. or for instructions on how to use the Rainbow Cleaning System's Carpet Shampooer
Sledované video přidal uživatel: mistymatu dne 30. 11. 2012

Kategorie: Zvířata > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Pepíček u tabule. „Pověz mi, co je dál - Měsíc nebo Čína?” „Čína.” „A proč?” „Měsíc vidím každý den, ale Čínu jsem ještě neviděl!”

Jánošík jde ve středu z hor a potká ho známý: „Kam jdeš?” „Do vesnice za Marou.” „A proč sebou neseš modlitební knížku?” „Když mi to půjde, zůstanu u ní do neděle a hned zajdu do kostela na mši!”

Dva páry vyrazí spolu na víkend do přímořského hotelu. Po dobré večeři a několika skleničkách v baru někdo navrhne, že by si mohli na noc vyměnit partnery. Po dvou hodinách intenzivního sexu se ten chlápek otočí na bok a říká: "Paráda, takhle jsem si už dlouho neužil. Doufám, že holky se mají taky dobře."

Na papezske konferenci se sejdou vsichni kardinalove s papezem, ktery si vzal slovo: "Vazeni kardinalove. Zkontaktovala me firma Coca-Cola a nabidla nasi cirkvi veliky sponzorsky dar, pokud zmenime slova "chleb nas vezdejsi" na "Coca-Cola nase vezdejsi". Tedy se vas ptam: Kdy nam konci smlouva s pekarnami???"

„Obžalovaný, co byste chtěl uvést na svou obhajobu?” ptá se soudce. „Pane soudce, když jsem v hospodě vykřikoval, že všechny oddělám, myslel jsem tím zameškané směny...”

Podobná YouTube videa

0:44 Stevini diskusi

Stevini diskusi

Autor: akvaristikasrbije
Počet zhlédnutí: 3 997

1:36 MOJI DISKUSI

MOJI DISKUSI

Autor: samek1967
Počet zhlédnutí: 3 402

1:40 rybicky

rybicky

Autor: cvrkulik
Počet zhlédnutí: 2 915

2:02 Akvaristika

Akvaristika

Autor: akika69
Počet zhlédnutí: 2 851

1:33 akvaristika dzonislaw bre

akvaristika dzonislaw bre

Autor: dzonislaw
Počet zhlédnutí: 1 245

3:11 100 litrova telka

100 litrova telka

Autor: skalitcan
Počet zhlédnutí: 1 166