Onanie na veřejnosti

12 233
Unikátní záznam jak jsem si na dovolené v Chorvatsku ve městě Hvar honil ptáka. Toto video není určeno pro mládež pod 18 let.
Sledované video přidal uživatel: gryzlycz dne 29. 11. 2012

Kategorie: Zvířata > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Na taneční zábavě tančí chlap se ženskou a ta najednou říká: „Prosím vás, proč tancujete jenom doprava, nechcete to zkusit opačně?” Chlap na to, že ne. Ženské to asi vadí, a tak zase doráží, jestli by to přeci jenom nechtěl zkusit. On už to nevydrží a povídá: „Já nemůžu. Kdybych tancoval doleva, tak by se mi odšroubovala noha!”

Ráno na Silvestra říká nezaměstnaný radostně svému známému: „Dnes večer budu vyvádět, ó jo joj!” „Jak můžeš vyvádět, když nemáš ani vindru?” „Ty mi nerozumíš, já dostal na dnes večer práci - budu vyvádět ožralé z baru!”

Šli dva kamarádi po Václaváku, jeden zašel do krámu a druhý čekal venku. Když se první vrátil, ten druhý brečí. „Co je? Co se ti stalo?” „Támhle ten policajt mě zmlátil,” ukazuje kamarád na uniformovaného muže, který je zrovna na odchodu. Ten první ho doběhne a ptá se: „Hej, proč jste mi zmlátil kamaráda?!” „Přivedl za mnou támhle tu čubu,” ukazuje rameno spravedlnosti, „a prý jestli bych mu ji neoprcal, že by taky chtěl policejního psa!”

Ptá se syn Billa Gatese: „Tati, chci vyzkoušet sex, co mám dělat?” „No synu, vezmeš si z mé garáže to největší auto, oblečeš si nejlepší oblek, vezmeš dívku do nejdražší restaurace ve městě, po večeři si najmeš v parku kočár s koňmi a vezmeš jí na okruh okolo jezera, cestou koupíš největší kytici květin, jakou seženeš, a na konec objednáš v hotelu Plaza prezidentský apartmán a tam se ti dívka podvolí...” „Ale tati! Kde jsou romantické procházky, letmé dotyky, čtení poezie za měsíčního svitu...?” „Synku, to si vymysleli linuxáci, aby mohli souložit zadarmo...”

Švýcarsko vlastně ve skutečnosti není neutrální. Jenom ještě nezjistili, na jakou stranu se Chuck Norris přidá.

Podobná YouTube videa

0:43 Ridgeback vs. small kid

Ridgeback vs. small kid

Autor: ridgebacklea
Počet zhlédnutí: 228 068

4:45 Rhodesian Ridgeback Video (Animal Planet)

Rhodesian Ridgeback Video (Animal Planet)

Autor: bomanikamaria
Počet zhlédnutí: 419 436

1:00 Rhodesian Ridgeback Pepina Fighting with PET Bottle

Rhodesian Ridgeback Pepina Fighting with PET Bottle

Autor: washekc
Počet zhlédnutí: 162

0:33 RHODÉSKÝ RIDGEBACK 19.1.09

RHODÉSKÝ RIDGEBACK 19.1.09

Autor: hafihaf1
Počet zhlédnutí: 3 225

2:34 James z Korycanských skal - trénink obedience

James z Korycanských skal - trénink obedience

Autor: charondread
Počet zhlédnutí: 303

0:16 DOG LOOKING FROM WINDOW

DOG LOOKING FROM WINDOW

Autor: washekc
Počet zhlédnutí: 166