Liger

3 167 573
Hercules the Liger is vying for the title of world's biggest cat - weighing in at 900 lbs and topping ten feet tall
Sledované video přidal uživatel: barcroftmedia dne 29. 11. 2012

Kategorie: Zvířata > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Čtyři muži hrají golf. Když poslední dohrává, tři již sedí u svého čaje o rozmlouvají o svých dětech. "Můj syn začínal jako pokladač koberců", říká ten první, "ale pak se vypracoval a dnes má prosperující stavební firmu". Je dokonce tak úspěšný, že si mohl dovolit darovat nový dům jednomu svému dobrému příteli". "Můj syn začínal jako prodavač aut", říká ten druhý, "a pak se vypracoval tak, že sám vlastní několik obchodů s auty. Je dokonce tak bohatý, že si mohl dovolit věnovat svému dobrému příteli úplně nové luxusní auto." "Můj syn začínal na burze a dnes již vlastní spoustu cenných akcií. Je natolik bohatý, že si mohl dovolit věnovat balík akcií svému dobrému příteli." Když přijde k čaji čtvrtý muž, ptají se jej ostatní na jeho syna. "Abych řekl pravdu, nejsem se svým synem příliš spokojen", říká čtvrtý muž. "Začínal jako holič a holičem zůstal, už to dělá patnáct let. A ke všemu jsem nedávno zjistil, že má homosexuální styky. Ale musím uznat, že v tom si nevede špatně - musí asi být dobrý, protože jeho poslední tři přátelé mu věnovali nový dům, luxusní auto a balík akcií."

Jak se jmenuje nejvěrnější společník na cestách do pouště? Fata morgána.

Přijde skupinka rómů k plnému tranzitu a nabízejí posádce limonádu Senza, o které říkají, že je to kofola........no nevím, jak kofoláci nemohou rozeznat normální limonádu od kofoly

Přijde jeptiška z matkou představenou: "Matko, já viděla mužské přirození." "Tak běž a umyj si oči svěcenou vodou." Druhá jeptiška: "Šáhla jsem si na mužské přirození." "Tak si umyj ruce svěcenou vodou." Za 5 minut přijde k jeptiškám třetí a říká: "Holky, já jdu kloktat."

Sestřička setřásla teploměr a starostlivě praví nemocnému pacientovi: „Jestli budete mít pořád takovou teplotu, tak se tady ještě pěkně ohřejete!”

Podobná YouTube videa

1:08 Cat love british cat , Britská modrá kočka

Cat love british cat , Britská modrá kočka

Autor: retroigor
Počet zhlédnutí: 2 590

1:14 Mimísek

Mimísek

Autor: konik123ponik
Počet zhlédnutí: 947

70:22 Best Speech You Will Ever Hear - Gary Yourofsky

Best Speech You Will Ever Hear - Gary Yourofsky

Autor: rkaufmann
Počet zhlédnutí: 73 946

2:40 hra s jabkem

hra s jabkem

Autor: preussen2
Počet zhlédnutí: 235

1:27 ANIMAL Barbary Lion

ANIMAL Barbary Lion

Autor: fe1538c
Počet zhlédnutí: 21 193

4:01 Zoo Dvur Kralove nad Labem

Zoo Dvur Kralove nad Labem

Autor: zuzkys
Počet zhlédnutí: 6 887