Fun.: Some Nights [OFFICIAL VIDEO]

42 655 053
Download the album now on iTunes: smarturl.it © 2012 WMG. Fun.'s music video for 'Some Nights' from the full-length album, Some Nights - available now on Fueled By Ramen. Visit ournameisfun.com for more! directed by Anthony Mandler LYRICS Some nights, I stay up cashing in my bad luck Some nights, I call it a draw Some nights, I wish that my lips could build a castle Some nights, I wish they'd just fall off But I still wake up, I still see your ghost Oh Lord, I'm still not sure what I stand for oh What do I stand for? What do I stand for? Most nights, I don't know anymore... oh woah, oh woah, oh woah oh oh oh woah, oh woah, oh woah oh oh This is it, boys, this is war - what are we waiting for? Why don't we break the rules already? I was never one to believe the hype - save that for the black and white I try twice as hard and I'm half as liked, but here they come again to jack my style And that's alright; I found a martyr in my bed tonight She stops my bones from wondering just who I am, who I am, who I am Oh, who am I? Oh, who am I? mmm... mmm... Well, some nights, I wish that this all would end Cause I could use some friends for a change And some nights, I'm scared you'll forget me again Some nights, I always win, I always win... But I still wake up, I still see your ghost Oh Lord, I'm still not sure what I stand for, oh What do I stand for? What do I stand for? Most nights, I don't know... (come on) So this is it? I sold my soul for this? Washed my hands of that for this <b>...</b>
Sledované video přidal uživatel: FueledByRamen dne 21. 11. 2012

Kategorie: YouTube písničky > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Chlapek v desatem patre zaliva kytky , najde sneka a vyhodi ho z okna. Za deset let zazvoni zvonek , chlapek jde otevrit a tam ten snek........"TOS POSRAL!"

Vyprávěl námořník přátelům o svých dobrodružstvích v Jižní Americe: "Co vám mám povídat? Bylo to strašné! Indiáni vpravo, Indiáni vlevo, Indiáni všude kolem nás... Kam se člověk podíval, všude Indiáni na svých lodích. Přirazili k naší Margaretě a už se houfem drali na palubu..." "Proboha! Co jste dělali?" "Už bylo pozdě. Nedalo se nic dělat a tak jsme od nich museli koupit pár výšivek, nějaké koberce, několik vyřezávaných nožů a masek."

Elegantní limuzína stojí před přepychovou kavárnou. Za volantem limuzíny livrejovaný šofér. Přistoupí k němu skromný pán a podává mu dopis: „Mohl byste, prosím, předat tento dopis vašemu panu šéfovi? Já bych velmi nerad šel do kavárny.” „No prosím.” Šofér odejde do kavárny, odevzdá dopis, šéf čte: „Podaří-li se to, bude dobře, když ne, bude zle. Váš Pantaleone.” „Jděte se zeptat, prosím vás, co to má znamenat,” říká šéf šoférovi. Za chvilku se šofér vrací: „Pane šéf, podařilo se. Ukradl nám auto!”

Táta říká synovi: "Takže ty jsi měl dneska první sexuální styk? Posaď se tedy a vyprávěj." "Tak dobře, tatíčku, povídat si můžeme, ale sedět raději nebudu!"

V obchodě: „Dal bych si jednu žvýkačku.” „Jenom jednu?” „Ne, tisíc.” „Tisíc nemáme.” „Tak nedělejte machra!”

Podobná YouTube videa

3:04 Vexare - The Clockmaker (Preview)

Vexare - The Clockmaker (Preview)

Autor: vitaldubstep
Počet zhlédnutí: 157 602

4:43 (Dubstep) Dubsidia - Don't Tell It [HD]

(Dubstep) Dubsidia - Don't Tell It [HD]

Autor: bassordeath
Počet zhlédnutí: 134 846

4:15 HD Dubstep | Vexare and Sarah Howells - Lanterns

HD Dubstep | Vexare and Sarah Howells - Lanterns

Autor: hdmusicnexus
Počet zhlédnutí: 121 834

3:57 Vexare - Breathe

Vexare - Breathe

Autor: drluvstep
Počet zhlédnutí: 114 942

2:15 HD Dubstep | Vexare - Étude Pour Deux (Preview)

HD Dubstep | Vexare - Étude Pour Deux (Preview)

Autor: hdmusicnexus
Počet zhlédnutí: 108 946

2:17 Shrek 4 für immer Schrek die Tanzstelle im Film

Shrek 4 für immer Schrek die Tanzstelle im Film

Autor: sinem94ful
Počet zhlédnutí: 14 373