Fun.: Some Nights [OFFICIAL VIDEO]

42 654 963
Download the album now on iTunes: smarturl.it © 2012 WMG. Fun.'s music video for 'Some Nights' from the full-length album, Some Nights - available now on Fueled By Ramen. Visit ournameisfun.com for more! directed by Anthony Mandler LYRICS Some nights, I stay up cashing in my bad luck Some nights, I call it a draw Some nights, I wish that my lips could build a castle Some nights, I wish they'd just fall off But I still wake up, I still see your ghost Oh Lord, I'm still not sure what I stand for oh What do I stand for? What do I stand for? Most nights, I don't know anymore... oh woah, oh woah, oh woah oh oh oh woah, oh woah, oh woah oh oh This is it, boys, this is war - what are we waiting for? Why don't we break the rules already? I was never one to believe the hype - save that for the black and white I try twice as hard and I'm half as liked, but here they come again to jack my style And that's alright; I found a martyr in my bed tonight She stops my bones from wondering just who I am, who I am, who I am Oh, who am I? Oh, who am I? mmm... mmm... Well, some nights, I wish that this all would end Cause I could use some friends for a change And some nights, I'm scared you'll forget me again Some nights, I always win, I always win... But I still wake up, I still see your ghost Oh Lord, I'm still not sure what I stand for, oh What do I stand for? What do I stand for? Most nights, I don't know... (come on) So this is it? I sold my soul for this? Washed my hands of that for this <b>...</b>
Sledované video přidal uživatel: FueledByRamen dne 21. 11. 2012

Kategorie: YouTube písničky > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Přijde chlapík s pěkně rozbitou hlavou k doktorovi, doktor na něj: - Copak se vám, stalo? - Ale takhle stojím a najednou proti mě raketa a prásk přímo do hlavy. Oklepu se a najednou prase a prásk přímo do hlavy. Otevřu oči a proti mě kůň a řach do hlavy. Padl jsem na zem. Vstávám a najednou lokomotiva a prásk přímo do hlavy. Strašný rány! - Raketa, prase, kůň, lokomotiva, - brblá si doktor a vypisuje původku na psychiatrii, - bylo tam ještě něco? - Jo, pak přišel nějakej chlap a ten kolotoč vypnul!

Blondýnka nutně potřebuje peníze, a proto se rozhodne pro únos. Jde na dětské hřiště, unese odtamtud malého chlapce a napíše na lístek papíru: „Mám Vašeho syna. Zítra v 9.00 zanechte pod skluzavkou na dětském hřišti obálku s 200 000 Kč.” Připne chlapečkovi lístek na tričko a pošle ho s ním domů. Druhý den se jde podívat na hřiště a najde tam obálku s penězi a lístkem: „Jak jsi mi to mohla udělat?! Jsme přece kamarádky!”

Rozhořčený cestující spítá autobusákovi: „Jaktože nejezdíte na čas?” „No, jezdím na naftu.”

Co vám odvětí blondýnka, když se jí zeptáte, kolik je hodin? „16:25:38... 39... 40...”

Pepíček se probudí s výkřikem: „Příšerné!” „Co se stalo?” ptá se ho máma. „Zdálo se mi, že hoří škola.” „To byl jen sen.” „No právě!”

Podobná YouTube videa

3:41 Helena Vondráčková - Vzdálený hlas (2008)

Helena Vondráčková - Vzdálený hlas (2008)

Autor: Pepanfromczech
Počet zhlédnutí: 18 962

1:54 Helena Vondrackova Sladke mameni

Helena Vondrackova Sladke mameni

Autor: Pprincess031
Počet zhlédnutí: 6 401

2:55 Nechoď do kláštera

Nechoď do kláštera

Autor: Benetomm
Počet zhlédnutí: 172 115

2:49 Helena Vondráčková - Jak mám spát

Helena Vondráčková - Jak mám spát

Autor: AEROMB200
Počet zhlédnutí: 17 491

3:02 Helena Vondráčková - Nahrávám (1984)

Helena Vondráčková - Nahrávám (1984)

Autor: Pepanfromczech
Počet zhlédnutí: 27 547