EK THA TIGER - Theatrical Trailer - Salman Khan & Katrina Kaif

5 319 427
EK THA TIGER - Theatrical Trailer - Salman Khan & Katrina Kaif - Releasing 15 August 2012 To get "Ek Tha Tiger" content on your Mobile - visit m.yashrajfilms.com or sms ETT to 53131 (* from India only) Starring: Salman Khan & Katrina Kaif Released: 15 August 2012 Produced by: Aditya Chopra Directed by: Kabir Khan Stay tuned to www.EkThaTiger.com Join www.facebook.com Follow: twitter.com In the dark world of intelligence and espionage... all information is guarded in the name of national security... But some stories escape the fiercely guarded classified files... stories that become legends. This is one such story... a story that shook the very foundation of this dark world. In a government employees' neighbourhood in New Delhi, there lived a rugged, handsome and mysterious bachelor about whom his neighbours knew nothing. That was because he was India's top spy, an officer with the Research and Analysis Wing (RAW), India's external intelligence agency. This man was known even in official corridors as TIGER (Salman Khan). Tiger is sent on a relatively easy and safe mission to Dublin, Ireland to observe a scientist of Indian origin who is suspected of sharing his research findings with the Pakistan defence establishment. Tiger attempts to meet the scientist but is not successful. He tries to befriend the scientist's part time home caretaker, Zoya (Katrina Kaif). As Tiger begins to get closer to Zoya... he begins to discover his human side. For the first time in his life <b>...</b>
Sledované video přidal uživatel: yrf dne 20. 11. 2012

Kategorie: Filmové trailery > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Panu Hrachovi se narodí syn Tonda, a tak se na něj jde podívat do porodnice. V přízemí je nápis: „Geniální děti.” Pan Hrach se zaraduje a ptá se sestřičky, kde leží jeho syn. „To musíte do čtvrtého patra.” Pan Hrach si říká, že s géniem by byly beztak jen problémy a jde výš. V prvním patře je nápis: „Normální děti.” Jde zase výš a ve druhém patře je napsáno: „Debilní děti.” Pan Hrach si jen povzdychne a stoupá zase výš. V posledním patře je malá místnůstka a na dveřích je napsáno: „TONDA HRACH.” Pan Hrach s napětím vejde dovnitř, a jediné, co vidí na posteli, je veliké ucho. Ptá se sestřičky: „Můžu mu aspoň něco říct?” „Ne, on je úplně hluchý.”

Baví se dvě dívky: „Hele Mirko, ty prý chodíš na Taek-wondo.” „No, chodím tam.” „A jakej máš pásek?” „To záleží na tom, s čím my ho zase máma vypere.”

Jaká je u slepců nejoblíbenější pěvecká dvojice? Bílá - Hůlka.

Leží mravenec na tanku, pomalu se probouzí po vopici, kouká a praví: "Teda vždycky, když se takhle ožeru, dotáhnu domu nějakou pičovinu"

Manželka si prohlíží reklamní časopisy a manžel sleduje televizi. "To jsou krásné hodinky," ozve se najednou manželka, "ty bych chtěla mít!" "Jó, tak si je vystřihni...!"

Podobná YouTube videa

1:01 PRECIOUS - Trailer 2 (Life)

PRECIOUS - Trailer 2 (Life)

Autor: LionsGate
Počet zhlédnutí: 638 453

2:22 Whip It - Official Theatrical Trailer

Whip It - Official Theatrical Trailer

Autor: FoxSearchlight
Počet zhlédnutí: 2 889 377

2:32 Gamer - Trailer

Gamer - Trailer

Autor: LionsGate
Počet zhlédnutí: 26 689

2:29 It's Kind of a Funny Story - Official Trailer

It's Kind of a Funny Story - Official Trailer

Autor: FocusFeatures
Počet zhlédnutí: 680 336

2:13 Taking Woodstock - Official Trailer

Taking Woodstock - Official Trailer

Autor: FocusFeatures
Počet zhlédnutí: 68 218

1:56 Somewhere - Official Trailer

Somewhere - Official Trailer

Autor: FocusFeatures
Počet zhlédnutí: 370 461