EK THA TIGER - Theatrical Trailer - Salman Khan & Katrina Kaif

5 320 015
EK THA TIGER - Theatrical Trailer - Salman Khan & Katrina Kaif - Releasing 15 August 2012 To get "Ek Tha Tiger" content on your Mobile - visit m.yashrajfilms.com or sms ETT to 53131 (* from India only) Starring: Salman Khan & Katrina Kaif Released: 15 August 2012 Produced by: Aditya Chopra Directed by: Kabir Khan Stay tuned to www.EkThaTiger.com Join www.facebook.com Follow: twitter.com In the dark world of intelligence and espionage... all information is guarded in the name of national security... But some stories escape the fiercely guarded classified files... stories that become legends. This is one such story... a story that shook the very foundation of this dark world. In a government employees' neighbourhood in New Delhi, there lived a rugged, handsome and mysterious bachelor about whom his neighbours knew nothing. That was because he was India's top spy, an officer with the Research and Analysis Wing (RAW), India's external intelligence agency. This man was known even in official corridors as TIGER (Salman Khan). Tiger is sent on a relatively easy and safe mission to Dublin, Ireland to observe a scientist of Indian origin who is suspected of sharing his research findings with the Pakistan defence establishment. Tiger attempts to meet the scientist but is not successful. He tries to befriend the scientist's part time home caretaker, Zoya (Katrina Kaif). As Tiger begins to get closer to Zoya... he begins to discover his human side. For the first time in his life <b>...</b>
Sledované video přidal uživatel: yrf dne 20. 11. 2012

Kategorie: Filmové trailery > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Muž na Václavském náměstí jí trávu, když jde kolem bývalý prezident Havel. „Proč jíte trávu?” ptá se ho. „Nemám žádné jídlo ani peníze,” odpoví muž. Havel vyndá peněženku, podá muži 100 korun a povídá: „Tady máte a kupte si pořádnou večeři.” O několik dní později tentýž muž opět pojídá trávu na Václavském náměstí, když jde kolem současný prezident Václav Klaus. Klaus je šokován a ptá se muže, proč to dělá. „Nemám žádné jídlo ani peníze,” odpoví muž. Klaus vytáhne dvacku a podává ji muži: „Tady máte na tramvaj a jeďte na Strahov. Tam je lepší tráva.”

Naši politici páchají mnoho chyb. Škoda, že nepracují jako ženisté.

"Tak co je s vami, pane ?" a pan na to, ze nemůze cůrat. "No a kolikpak vam je let ?" "No devadesat dva" "Milej zlatej, tak to uz jste si svoje odcůral ..."

Jde farář a šplápne do hovna. "Hergot, hovno!" "Sakra, řekl jsem hovno!" "Do prdele, řekl jsem sakra!" "Kurva, řekl jsem do prdele!" "Ale, seru na to, stejně jsem nechtěl bejt farářem!"

Kolik je potřeba Angličanů na výměnu žárovky? Tři. Jeden podává čaj před výměnou, druhý mění a třetí podává čaj po výměně.

Podobná YouTube videa

2:29 The Kids Are All Right - Official Trailer

The Kids Are All Right - Official Trailer

Autor: FocusFeatures
Počet zhlédnutí: 376 670

1:32 Green With Envy - Trailer

Green With Envy - Trailer

Autor: GreenWithEnvyMovie
Počet zhlédnutí: 2 080 704

2:29 Pirates of the Caribbean: On Strange Tides - Trailer 1

Pirates of the Caribbean: On Strange Tides - Trailer 1

Autor: disneypirates
Počet zhlédnutí: 8 422 624

3:03 Marvel vs. Capcom 3: Gamplay Video #11

Marvel vs. Capcom 3: Gamplay Video #11

Autor: MARVEL
Počet zhlédnutí: 60 975

3:01 Marvel vs. Capcom 3 Gameplay Video #12

Marvel vs. Capcom 3 Gameplay Video #12

Autor: MARVEL
Počet zhlédnutí: 45 337

3:00 Marvel vs. Capcom 3: Gameplay Video #13

Marvel vs. Capcom 3: Gameplay Video #13

Autor: MARVEL
Počet zhlédnutí: 134 351