EK THA TIGER - Theatrical Trailer - Salman Khan & Katrina Kaif

5 319 909
EK THA TIGER - Theatrical Trailer - Salman Khan & Katrina Kaif - Releasing 15 August 2012 To get "Ek Tha Tiger" content on your Mobile - visit m.yashrajfilms.com or sms ETT to 53131 (* from India only) Starring: Salman Khan & Katrina Kaif Released: 15 August 2012 Produced by: Aditya Chopra Directed by: Kabir Khan Stay tuned to www.EkThaTiger.com Join www.facebook.com Follow: twitter.com In the dark world of intelligence and espionage... all information is guarded in the name of national security... But some stories escape the fiercely guarded classified files... stories that become legends. This is one such story... a story that shook the very foundation of this dark world. In a government employees' neighbourhood in New Delhi, there lived a rugged, handsome and mysterious bachelor about whom his neighbours knew nothing. That was because he was India's top spy, an officer with the Research and Analysis Wing (RAW), India's external intelligence agency. This man was known even in official corridors as TIGER (Salman Khan). Tiger is sent on a relatively easy and safe mission to Dublin, Ireland to observe a scientist of Indian origin who is suspected of sharing his research findings with the Pakistan defence establishment. Tiger attempts to meet the scientist but is not successful. He tries to befriend the scientist's part time home caretaker, Zoya (Katrina Kaif). As Tiger begins to get closer to Zoya... he begins to discover his human side. For the first time in his life <b>...</b>
Sledované video přidal uživatel: yrf dne 20. 11. 2012

Kategorie: Filmové trailery > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Mladík se připotácí k dívce u stolu: „Hele, nešla bys tancovat?” Dívka rozpačitě špitne: „Nno... ano.” „Tak běž,” vyprovází ji povedený donchuán, „nemám si totiž kam sednout!”

Jede manžel se svou manželkou - blondýnkou v autě a jeho drahá polovička řídí. Při jízdě si stěžuje: „Já se z toho zblázním, ty lidi mě už štvou. Pořád mi lezou do cesty.” „Uklidni se, miláčku, klid,” odpoví muž. „Nevšímej si jich a sjeď z toho chodníku!”

„Představ si, mám na koleji souseda Turka,” vypráví kámošovi vysokoškolák, „vykouknu z okna, odvedle najednou hlasité hlasy a vylétne utěrka. Zakroutím hlavou, a za chvilku vyletěl oknem Turek!”

„Mami,” chlubí se Otík, „dnes jsem se v parku jedné paní moc líbil.” „Opravdu? A co říkala?” „Že jestli jsou všechny děti jako já, tak hned začne brát Antigest.”

Barman se ptá stálého návštěvníka, proč je tak smutný. „Žena se mnou spí jen jednou týdně.” „No tak to máte ještě kliku,” barman na to, „s ostatními hosty spí nejvýš jednou za měsíc.”

Podobná YouTube videa

1:01 PRECIOUS - Trailer 2 (Life)

PRECIOUS - Trailer 2 (Life)

Autor: LionsGate
Počet zhlédnutí: 638 792

2:22 Whip It - Official Theatrical Trailer

Whip It - Official Theatrical Trailer

Autor: FoxSearchlight
Počet zhlédnutí: 2 889 545

2:32 Gamer - Trailer

Gamer - Trailer

Autor: LionsGate
Počet zhlédnutí: 27 047

2:29 It's Kind of a Funny Story - Official Trailer

It's Kind of a Funny Story - Official Trailer

Autor: FocusFeatures
Počet zhlédnutí: 680 671

2:13 Taking Woodstock - Official Trailer

Taking Woodstock - Official Trailer

Autor: FocusFeatures
Počet zhlédnutí: 68 591

1:56 Somewhere - Official Trailer

Somewhere - Official Trailer

Autor: FocusFeatures
Počet zhlédnutí: 370 881