Já už vím

41 171
Ladislava Kozderková
Sledované video přidal uživatel: Benetomm dne 17. 11. 2012

Kategorie: YouTube písničky > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Odjíždí farmář na trh a nakazuje nejmladšímu synovi: „Pamatuj si, když sem přijdou s jalovicí za bejkem, tak to stojí 10 dolarů a když budou chtít připustit klisnu k hřebci, tak to je za patnáct. A opakuj si to, ať to nezapomeneš.” Odjede a kluk si sedne na ohradu a mumlá si: „Bejk za deset, hřebec za patnáct, bejk za deset, hřebec...” Přiběhne tam rozzuřenej soused: „Hele, tvůj starší brácha mi zbouchnul dceru, tak ať se to dá urychleně do pořádku!” „Bejk za deset, hřebec za patnáct, ale kolik je za našeho Billa, to se budete muset zeptat táty, až se vrátí z trhu.”

Autonehoda. Manželé společně zahynou ve voze. Přicházejí do nebe. První jde samozřejmě žena - má přednost. Muž čeká, potom si zavolají i jeho. Když ale tak jde chodbou, vidí, jak se některé ženy točí kolem dokola. Přijde k Bohu a ptá se: "Pane Bože, ještě než rozhodneš co se mnou, dovol mi otázku. Proč se ženy točí kolem dokola a kam jsi poslal tu moji?" Odpověď: "Každá žena, která byla svému muži nevěrná, se musí otočit tolikrát za hodinu, kolikrát zhřešila." Muž: "Aha, děkuji, a kde je prosím tě moje Maruška?" Bůh: "Dělá nám v kuchyni větrák..."Autonehoda. Manželé společně zahynou ve voze. Přicházejí do nebe. První jde samozřejmě žena - má přednost. Muž čeká, potom si zavolají i jeho. Když ale tak jde chodbou, vidí, jak se některé ženy točí kolem dokola. Přijde k Bohu a ptá se: "Pane Bože, ještě než rozhodneš co se mnou, dovol mi otázku. Proč se ženy točí kolem dokola a kam jsi poslal tu moji?" Odpověď: "Každá žena, která byla svému muži nevěrná, se musí otočit tolikrát za hodinu, kolikrát zhřešila." Muž: "Aha, děkuji, a kde je prosím tě moje Maruška?" Bůh: "Dělá nám v kuchyni větrák..."

Ve zvláštní škole se vyučuje Matematika. Paní učitelka se ptá: "Kolik je 3*3?" Janička povídá: "1000". Paní učitelka na to: "Ne!" Pepiček povídá: "úterý", "Taky Ne!" Honzik říká: "9", "Ano správně!" A teď řekni celé třídě, jak si na to přišel? Honzik: "1000-úterý=9".

Přijde blondýna v hypermarketu do Informací s dotazem: „Ten čtyřprocentní jogurt, co máte v akci, se jí teplej?”

Jdou dva blázni prostředkem frekventované dálnice a jeden se náhle zastaví a říká druhému: „Neslyšel jsi něco?” „A co jako?” ptá se druhý blázen. První povídá: „No, zdálo se mi, jako by si tu někde prdnul mravenec!”

Podobná YouTube videa

3:26 Ke$ha - We R who we R Lyrics

Ke$ha - We R who we R Lyrics

Autor: Jeanineilein
Počet zhlédnutí: 12 010

3:49 Inna Sun is up lyrics

Inna Sun is up lyrics

Autor: Geogie27
Počet zhlédnutí: 27 281

3:43 telephone lyrics

telephone lyrics

Autor: theGLEEKism
Počet zhlédnutí: 39 257

2:24 Lady Gaga - Telephone lyrics

Lady Gaga - Telephone lyrics

Autor: BetterGetReadyToDie
Počet zhlédnutí: 411