V civilizačním blázinci žijí blázni

182
Dokud světu nebude vládnout umělá inteligence pomocí elektronických obojků a čipů v mozku do té doby zde bude civilizační blázinec ve kterém žijí blázni co myslí jako blázni a následně i konají bláznivé věci. Já jsem blázen do; umění, hudby, počítačů, internetu, sexu, sportu, politiky, náboženství, podnikání, atd. Se vznikem silného citového vztahu automaticky vzniká bezcitnost k ostatnímu, jestliže se například zamilujeme do prezidentské funkce, která nám přináší veliký zisk a veliké výhody stáváme se automaticky bezcitnými ke všemu co je nám cizí. Jde zde o otázku velikých priorit k něčemu, co milujeme a obdivujeme a tím se z nás stávají blázni, co jsou svému okolí nebezpeční, proto jsou prezidenti izolováni pečlivě od cizích lidí, aby jim neublížili. Robot je normální protože on se nedokáže do ničeho zamilovat, neboli robot nedá něčemu veliké priority, které by vedli k tomu, že by jiné zanedbával. Obrazně a zjednodušeně je zamilování jenom uspokojení našeho hladu a silná závislost na tom co nás nasycuje, jsme jenom loutky, které ovládá náš hlad po; výhodách, jistotě, informacích, sexu, zisku, moci, slávě, bohatství, jídle, pití, drogách, atd. Normální je zabít toho kdo na mě parazituje, u kanibalů je zabíjení zlých jedinců naprostou samozřejmostí protože kanibalové jsou normální a žijí podle přirozených přírodních zákonů. V Bibli byl první zákon, který šílený vůdce vyhlásil, nezabiješ a následkem bylo to, že se z lidí stali blázni, se kterými mnohé snadno manipuluje a <b>...</b>
Sledované video přidal uživatel: PragueCzechRepublic dne 17. 11. 2012

Kategorie: YouTube písničky > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Jdou dvě blondýnky po parkovišti a jednu z nich zaujme modrá značka s obrázkem vozíčku, která vyhrazuje parkovací místo pro postižené. „Podívej,” vzrušeně ukazuje kamarádce. „Támhle parkuje Číslo 5!”

Žena vyčítá muži: „Jsi hrozně zaostalý - přijdeš domů, najíš se a hned chceš do postele. Co takhle si popovídat o poezii, umění, o duši, o hudbě...” Následující den se manžel vrátí z práce a říká: „Četla jsi Rembranta?” „Ne.” „Tak do postele!”

Ten vesely se pta: V: "Co ti je, ze si takovy smutny?" S: "Ale, pracovni problemy. Delam na prijmu a v poslednim case nam delaji starosti programatori..." V: "Jake starosti?" S: "Napriklad vcera: Jeden nam tam zlikvidoval polovicku oddeleni motorovou pilou, nez se nam podarilo vysvetlit mu, ze to neni dalsi level DOOMu."

Manželka si šla na dovolené v Jižní Americe lehnout trochu dřív, protože dostala migrénu, a muže zanechala s ostatními chlapy v baru. Ráno ho našla úplně mimo, jen na ni civěl a nepromluvil slova. „Proboha, co ti je?” zděsí se paní a začne ho propleskávat. Když mu přistane několik rychle za sebou následujících facek na tváři, chlap se dostane z limbu. „Cos vyváděl?” vyčítavě se na něj zahledí manželka. „Jó, to kdybych věděl,” matně se rozpomíná muž. „No, pamatuju si akorát, že jim došla koka kola. Víš, jak jsem na ní závislý. No tak jsem zkusil tu jejich místní. Počkej - ne, kola to nebyla. Jo, už si vzpomínám. Dal jsem si tu koku!”

"Alkohol rozhodně nepatří do ruk děcek," praví odhodlaně Francek, nalévá si další dvoudecák kobylího mléka. "Moje řeč," souhlasí Matúš, "já sám mám šest děcek a kdyby si každé z toho džbánu jenom ulízlo, tak co by zbylo na mně?!"

Podobná YouTube videa

9:56 World's End 東方 Touhou Unplugged/Classic 138 & 139

World's End 東方 Touhou Unplugged/Classic 138 & 139

Autor: kakashimr
Počet zhlédnutí: 60 134

6:36 helloween walls of jericho

helloween walls of jericho

Autor: nuclear666
Počet zhlédnutí: 53 325

6:31 Helloween The king for a 1000 years prt 1

Helloween The king for a 1000 years prt 1

Autor: kdckan
Počet zhlédnutí: 52 264

4:28 Gamma Ray (Ride The Sky) - Rio 2008

Gamma Ray (Ride The Sky) - Rio 2008

Autor: moraismacedo
Počet zhlédnutí: 47 514

4:03 Helloween - Future World

Helloween - Future World

Autor: radeon1986
Počet zhlédnutí: 45 801