V civilizačním blázinci žijí blázni

146
Dokud světu nebude vládnout umělá inteligence pomocí elektronických obojků a čipů v mozku do té doby zde bude civilizační blázinec ve kterém žijí blázni co myslí jako blázni a následně i konají bláznivé věci. Já jsem blázen do; umění, hudby, počítačů, internetu, sexu, sportu, politiky, náboženství, podnikání, atd. Se vznikem silného citového vztahu automaticky vzniká bezcitnost k ostatnímu, jestliže se například zamilujeme do prezidentské funkce, která nám přináší veliký zisk a veliké výhody stáváme se automaticky bezcitnými ke všemu co je nám cizí. Jde zde o otázku velikých priorit k něčemu, co milujeme a obdivujeme a tím se z nás stávají blázni, co jsou svému okolí nebezpeční, proto jsou prezidenti izolováni pečlivě od cizích lidí, aby jim neublížili. Robot je normální protože on se nedokáže do ničeho zamilovat, neboli robot nedá něčemu veliké priority, které by vedli k tomu, že by jiné zanedbával. Obrazně a zjednodušeně je zamilování jenom uspokojení našeho hladu a silná závislost na tom co nás nasycuje, jsme jenom loutky, které ovládá náš hlad po; výhodách, jistotě, informacích, sexu, zisku, moci, slávě, bohatství, jídle, pití, drogách, atd. Normální je zabít toho kdo na mě parazituje, u kanibalů je zabíjení zlých jedinců naprostou samozřejmostí protože kanibalové jsou normální a žijí podle přirozených přírodních zákonů. V Bibli byl první zákon, který šílený vůdce vyhlásil, nezabiješ a následkem bylo to, že se z lidí stali blázni, se kterými mnohé snadno manipuluje a <b>...</b>
Sledované video přidal uživatel: PragueCzechRepublic dne 17. 11. 2012

Kategorie: YouTube písničky > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Po důkladné zdravotní prohlídce a všelijakých vyšetřeních vysvětlil doktor svojí pacientce, že jí zůstává už jen necelý den života. Pani přide domů a říká manželovi: "Když je to tak, tak by jsem chtěla aby jsme se celou poslední noc divoko milovali." Manžel odpovídá: "Tobě se to lehko řekne když nemusíš ráno vstávat!"

Co má společného blondýnka a láhev od piva? Obě jsou od hrdla nahoru prázdné.

„Dobrý den, hledám pana Kalianka, jsem jeho spolužačka.” „Dělejte si legraci z někoho jiného, pan Kalianko v životě do žádné školy nechodil!”

Neměli na kolo, a tak si koupili rotoped.

Přijde Němec do benzinky a čerpá si benzín do zadnice. Po chvíli k němu přijde pumpař a povídá mu: "Das is nicht normal!" A on mu na to odpoví: "Ja, das is super!"

Podobná YouTube videa

3:26 Ke$ha - We R who we R Lyrics

Ke$ha - We R who we R Lyrics

Autor: Jeanineilein
Počet zhlédnutí: 12 010

3:49 Inna Sun is up lyrics

Inna Sun is up lyrics

Autor: Geogie27
Počet zhlédnutí: 27 281

3:43 telephone lyrics

telephone lyrics

Autor: theGLEEKism
Počet zhlédnutí: 39 257

2:24 Lady Gaga - Telephone lyrics

Lady Gaga - Telephone lyrics

Autor: BetterGetReadyToDie
Počet zhlédnutí: 411