V civilizačním blázinci žijí blázni

163
Dokud světu nebude vládnout umělá inteligence pomocí elektronických obojků a čipů v mozku do té doby zde bude civilizační blázinec ve kterém žijí blázni co myslí jako blázni a následně i konají bláznivé věci. Já jsem blázen do; umění, hudby, počítačů, internetu, sexu, sportu, politiky, náboženství, podnikání, atd. Se vznikem silného citového vztahu automaticky vzniká bezcitnost k ostatnímu, jestliže se například zamilujeme do prezidentské funkce, která nám přináší veliký zisk a veliké výhody stáváme se automaticky bezcitnými ke všemu co je nám cizí. Jde zde o otázku velikých priorit k něčemu, co milujeme a obdivujeme a tím se z nás stávají blázni, co jsou svému okolí nebezpeční, proto jsou prezidenti izolováni pečlivě od cizích lidí, aby jim neublížili. Robot je normální protože on se nedokáže do ničeho zamilovat, neboli robot nedá něčemu veliké priority, které by vedli k tomu, že by jiné zanedbával. Obrazně a zjednodušeně je zamilování jenom uspokojení našeho hladu a silná závislost na tom co nás nasycuje, jsme jenom loutky, které ovládá náš hlad po; výhodách, jistotě, informacích, sexu, zisku, moci, slávě, bohatství, jídle, pití, drogách, atd. Normální je zabít toho kdo na mě parazituje, u kanibalů je zabíjení zlých jedinců naprostou samozřejmostí protože kanibalové jsou normální a žijí podle přirozených přírodních zákonů. V Bibli byl první zákon, který šílený vůdce vyhlásil, nezabiješ a následkem bylo to, že se z lidí stali blázni, se kterými mnohé snadno manipuluje a <b>...</b>
Sledované video přidal uživatel: PragueCzechRepublic dne 17. 11. 2012

Kategorie: YouTube písničky > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Zlobí se tchyně v nemocnici na zeťáka: „Když jsem ti volala, jestli bys mě nehodil domů, myslela jsem, že pro mě pojedeš, a ne že po mně projedeš!”

Matka vyčítá hezounovi: „Nemusíš lézt každému boháčovi do prdele!” „Ale já za to nemůžu, že je ve vyšší společnosti tolik gayů!”

Vomáčka šťouchne o hodině do Choutky: „Pospěš si, nebo to nestihneš! Před školou dělají nábor!” „Prosím tě, jakej?” „Jakej asi? Přijeli popeláři!”

Nejsou žádné odlišné rasy, jenom země plné lidí, které Chuck Norris zbil do různých odstínů černé, modré a žluté.

Chlapec se ptá dědy: "Dědo máš rád psy?" Děda odpoví: "Já jím všechno!"

Podobná YouTube videa

4:17 Billy Talent - This Is How It Goes (Original)

Billy Talent - This Is How It Goes (Original)

Autor: BrownPlopz
Počet zhlédnutí: 61 185

4:14 Billy Talent - Try Honesty with Lyrics

Billy Talent - Try Honesty with Lyrics

Autor: 13Fantasyy03
Počet zhlédnutí: 98 932

3:39 Billy Talent - Line And Sinker

Billy Talent - Line And Sinker

Autor: BillyTalentTB
Počet zhlédnutí: 210 422

4:09 Billy Talent - Try Honesty Music Video (HQ)

Billy Talent - Try Honesty Music Video (HQ)

Autor: ProtonJimmy
Počet zhlédnutí: 15 623

4:08 Billy Talent - Turn Your Back

Billy Talent - Turn Your Back

Autor: toxichotel
Počet zhlédnutí: 529 522