Sexuální problémy odstraní sex

167
koubavit.wordpress.com Nadbytek lidi od sebe vzdaluje a nedostatek je zase k sobě přitahuje, o tom to zde od počátku naší civilizace je. Je obtížné navázat komunikaci s někým kdo je nám vzdálený a je snadné komunikovat s tím kdo je nám blízký. Nadbytek nebo nedostatek toho co milujeme a potřebujeme to je extrém. Normální je aby byl nadbytek i nedostatek ve správné rovnováze která odpovídá současné situaci, tuto rovnováhu dokáže zajistit jenom svoboda. Bohužel mnoho lidí co jsou sexuálně neuspokojení, se snaží zde nastolit mnoho druhů otroctví, aby se uspokojili tím, že mohou s někým snadno manipulovat a tak na něm i parazitovat. Podívejte se na býky a voly jaký je mezi nimi veliký rozdíl, volové poslouchají hospodáře a býci jej neposlouchají a chtěli by, aby zde bylo vše, tak jak si to oni přejí. Celá naše civilizace je zde díky sexu kdy nadržení lidé vytvořili civilizaci, aby mohli snadno manipulovat s lidmi, co nejsou sexuálně nadržení. Podívejte na světovou elitu důkladně a spatříte samé sexuálně nadržené býky, co chtějí, aby zde vše bylo podle nich a pokud jiný býk se jim postaví je zde veliká válka a mnoho volů je v ní zabito. Sexuální problémy odstraní jenom pravidelný sex. Je tedy třeba zajistit všem lidem co jsou sexuálně velmi silní pravidelný kvalitní sex který jim vyčistí mozek a oni se zklidní a budou normální.
Sledované video přidal uživatel: PragueCzechRepublic dne 17. 11. 2012

Kategorie: YouTube písničky > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

„Ten chlapec je kouzelník,” vypráví sousedce paní Hadrabová. „Vzal naši Jitku na večeři, a udělal jí dítě!”

Vlak se blíží ke stanici. Najednou vjede do pole udělá pár kliček pak se vrátí na koleje a dojede do stanice. Tam se strojvedoucího ptá přednosta: cos to proboha vyváděl? Ten říká: co bys dělal kdyby na kolejích ležela tchýně? přejel bych ji! No vidíš a ta moje na poslední chvíli chtěla utéct.

Inzerát: „Nemocnice hledá lidi s teplotou 36,6 stupňů pro prověrku teploměrů.”

Přijde krásná dívka do obchodu se spodním prádlem a ptá se: „Kolik stojí tahle podprsenka?” Prodavač, kterému se velmi zalíbila, odpoví: „Hubičku.” „Tak mi jich dejte dvacet,” odpoví dívka. „Jo, a platí za mě děda!”

Paní učitelka rozdá písemky a vysvětluje Františkovi: „Je formant, a ne nějaký farmant.” „Já vím,” odvětí žák. „Já jsem to špatně opsal.” „No dovol, ty drzoune?!” rozčílí se kantorka. František zachraňuje situaci: „Ale já myslím, že jsem si to špatně opsal od spolužáků, když jsem si dopisoval sešit.”

Podobná YouTube videa

4:03 9. Majk Spirit - Ži a nechaj žiť (prod. Emeres)

9. Majk Spirit - Ži a nechaj žiť (prod. Emeres)

Autor: pookys123
Počet zhlédnutí: 34 975

4:41 Majk Spirit : Vsetko spolu hra

Majk Spirit : Vsetko spolu hra

Autor: kennybongo6
Počet zhlédnutí: 11 346

4:19 Majk Spirit - Free (ft. Delik, DJ Wich) HD

Majk Spirit - Free (ft. Delik, DJ Wich) HD

Autor: poeticky
Počet zhlédnutí: 6 836