Sexuální problémy odstraní sex

162
koubavit.wordpress.com Nadbytek lidi od sebe vzdaluje a nedostatek je zase k sobě přitahuje, o tom to zde od počátku naší civilizace je. Je obtížné navázat komunikaci s někým kdo je nám vzdálený a je snadné komunikovat s tím kdo je nám blízký. Nadbytek nebo nedostatek toho co milujeme a potřebujeme to je extrém. Normální je aby byl nadbytek i nedostatek ve správné rovnováze která odpovídá současné situaci, tuto rovnováhu dokáže zajistit jenom svoboda. Bohužel mnoho lidí co jsou sexuálně neuspokojení, se snaží zde nastolit mnoho druhů otroctví, aby se uspokojili tím, že mohou s někým snadno manipulovat a tak na něm i parazitovat. Podívejte se na býky a voly jaký je mezi nimi veliký rozdíl, volové poslouchají hospodáře a býci jej neposlouchají a chtěli by, aby zde bylo vše, tak jak si to oni přejí. Celá naše civilizace je zde díky sexu kdy nadržení lidé vytvořili civilizaci, aby mohli snadno manipulovat s lidmi, co nejsou sexuálně nadržení. Podívejte na světovou elitu důkladně a spatříte samé sexuálně nadržené býky, co chtějí, aby zde vše bylo podle nich a pokud jiný býk se jim postaví je zde veliká válka a mnoho volů je v ní zabito. Sexuální problémy odstraní jenom pravidelný sex. Je tedy třeba zajistit všem lidem co jsou sexuálně velmi silní pravidelný kvalitní sex který jim vyčistí mozek a oni se zklidní a budou normální.
Sledované video přidal uživatel: PragueCzechRepublic dne 17. 11. 2012

Kategorie: YouTube písničky > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Chuck Norris nenosí hodinky, on prostě určuje, kolik je hodin.

„To budou rodiče řádit, že jsi dostal třídní důtku, viď?” říká Pepíčkovi po škole spolužák. „Ale nebudou.” „Jak si můžeš být tak jistej?” Pepíček sebevědomě prohlásí: „No, já jim totiž ten lístek, co mi pro ně učitelka dala, neukážu.” „Tak to se ještě moc neraduj,” varuje ho spolužák. „Když jsi byl za trest na chodbě, učitelka nám říkala, že tentokrát nic nenechá náhodě a pošle kopii tvým rodičům poštou!”

„Paní Kalianková, když uděláte koprovku a manžel ji nejí, co mu dáte?” „Válečkem na nudle!”

„Nádherné! Uchvacující! Překrásné!” rozplývá se manželka na dovolené u moře, když poprvé spatří hotel, ve kterém stráví následujících sedm nocí. „No, z mého pohledu...” chce něco namítnout zadlužený manžel. „Cože,” skočí mu do řeči žena, „ty jsi to tady měl celou dobu na pohledu a ani jsi mi ho neukázal?”

Mistr volá na Ukrajince, který přišel žádat o místo na stavbě: „Hej Ruse, a umíš ty vůbec mluvit německy? Víš, jsme německá firma a Němci si na to potrpí.” „Da, da.” „No dobře, tak přijď zítra,” kývne hlavou mistr, „a počítej s tím, že si tě ráno ještě trochu prozkouším.” Druhý den před šestou je už Ukrajinec na stavbě a mistr ho zkouší, jak slíbil. „Tak povídej, wie heisst du?” „Co to, to já neumět!” divoce máchá rukama Ukrajinec. „Ale vždyť jsi včera říkal da, da..., a víš, že tě jinak nemůžu vzít!” „Da, říkal, ale na to, že Němci potrpět na jazyk...”

Podobná YouTube videa

4:08 IRON MAIDEN - Charlotte the harlot

IRON MAIDEN - Charlotte the harlot

Autor: wrathchild28
Počet zhlédnutí: 74 674

3:53 IRON MAIDEN - Prowler

IRON MAIDEN - Prowler

Autor: wrathchild28
Počet zhlédnutí: 59 400

3:32 Iron Maiden - Iron Maiden (with lyrics)

Iron Maiden - Iron Maiden (with lyrics)

Autor: razor745
Počet zhlédnutí: 50 751

3:38 drifter

drifter

Autor: videoaudiomaster
Počet zhlédnutí: 42 878

1:26 Dennis Stratton - The Maiden Years

Dennis Stratton - The Maiden Years

Autor: guitaristtv
Počet zhlédnutí: 41 935