Sexuální problémy odstraní sex

170
koubavit.wordpress.com Nadbytek lidi od sebe vzdaluje a nedostatek je zase k sobě přitahuje, o tom to zde od počátku naší civilizace je. Je obtížné navázat komunikaci s někým kdo je nám vzdálený a je snadné komunikovat s tím kdo je nám blízký. Nadbytek nebo nedostatek toho co milujeme a potřebujeme to je extrém. Normální je aby byl nadbytek i nedostatek ve správné rovnováze která odpovídá současné situaci, tuto rovnováhu dokáže zajistit jenom svoboda. Bohužel mnoho lidí co jsou sexuálně neuspokojení, se snaží zde nastolit mnoho druhů otroctví, aby se uspokojili tím, že mohou s někým snadno manipulovat a tak na něm i parazitovat. Podívejte se na býky a voly jaký je mezi nimi veliký rozdíl, volové poslouchají hospodáře a býci jej neposlouchají a chtěli by, aby zde bylo vše, tak jak si to oni přejí. Celá naše civilizace je zde díky sexu kdy nadržení lidé vytvořili civilizaci, aby mohli snadno manipulovat s lidmi, co nejsou sexuálně nadržení. Podívejte na světovou elitu důkladně a spatříte samé sexuálně nadržené býky, co chtějí, aby zde vše bylo podle nich a pokud jiný býk se jim postaví je zde veliká válka a mnoho volů je v ní zabito. Sexuální problémy odstraní jenom pravidelný sex. Je tedy třeba zajistit všem lidem co jsou sexuálně velmi silní pravidelný kvalitní sex který jim vyčistí mozek a oni se zklidní a budou normální.
Sledované video přidal uživatel: PragueCzechRepublic dne 17. 11. 2012

Kategorie: YouTube písničky > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Eva se vrátí z porodnice a její muž zuří: „Podvedla jsi mě, to druhé dítě není moje!” Dvojnásobné matce se vhrnou slzy do očí: „Co to říkáš za blbosti? Jak by nemohlo být tvoje, miláčku?” „Narodilo se o deset minut později - a to už jsem byl dávno ve sprše!”

„Co tady pěstujete?” zeptal jsem se na svých cestách místních malozemědělců. Děda odvětil: „Pěší turistiku, mladej.”

Výzva ekologů: Šetřete naše lesy - do pokoje si místo vánočního stromečku postavte policajta! Zelený je, hvězdičky má taky, i koule mu visí! A jestli budete mít štěstí na dopraváka, zabliká vám i červeným světýlkem...

Manžel vleze do postele a zašeptá něžně a vášnivě do ucha své manželky: „Jsem bez trenek... „ A žena mu odpoví: „Nech mě spát... zítra ti jedny vyperu.”

Mladik na malem meste prijde jednom domu v dobre nalade a hrde oznamuje tatinkovi, ze se seznamil s jednou moc fajn slecnou a vypada to na vaznou znamost. Je to pry pekarova dcera. Tatinek si ho vezme stranou a rika: "Vis, synku, musim ti neco rict. Ziju s tvoji mamou uz tricet let, mame se radi, rozumime si, ale je tu jedna vec. Tvoje maminka nikdy nebyla moc na zalezitosti kolem sexu, a tak jsem si ja obcas dopraval neco bokem. A to je prave ten problem - vis, pekarova Jana, to je vlastne moje dcera, takze si ji vzit nemuzes." Synek z toho tedy radost nemel, ale vzal to na vedomi. Kdyz o pul roku pozdeji privedl domu na obed Marii z drogistovy rodiny, tatinek si jej opet vzal stranou a vysvetlil mu, ze i tahle slecna je vlastne jeho sestra. Kdyz se to dalsi rok stalo znovu, synek cely nestastny zasel za maminkou a sveruje se: "Maminko, to je hrozne, pokazde, kdyz se seznamim s nejakou divkou, mi otec rekne, ze je to vlastne jeho nemanzelska dcera a tedy moje sestra. Co mam delat?" "Synku, vubec se nenech rozcilit tim, co tatinek rika. On totiz ve skutecnosti neni tvuj otec."

Podobná YouTube videa

0:35 Devítka Libchavy.wmv

Devítka Libchavy.wmv

Autor: brozovajindriska
Počet zhlédnutí: 621

9:56 folk frýdek

folk frýdek

Autor: tomback71
Počet zhlédnutí: 243

4:29 Vojta Kiďák Tomáško - Nebe plné koní

Vojta Kiďák Tomáško - Nebe plné koní

Autor: djbroucek
Počet zhlédnutí: 6 011

8:24 Philip Glass - Sons of the Silent Age

Philip Glass - Sons of the Silent Age

Autor: autostopowicz70
Počet zhlédnutí: 32 007

3:30 Michel Colombier- Bird Song

Michel Colombier- Bird Song

Autor: madyalice
Počet zhlédnutí: 22 329

4:43 Never Think- Robert Pattinson

Never Think- Robert Pattinson

Autor: xbrianaxbiohazard1
Počet zhlédnutí: 5 179 242