MOV02621

24
Vyvazeni dreva 3
Sledované video přidal uživatel: max500ximus dne 16. 11. 2012

Kategorie: Auto-moto > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Sejdou se v Indii tři Angličané a začnou se vzájemně představovat. První říká: „I am George Shelley and I come from Oxford.” („Jmenuji se George Shelley a jsem z Oxfordu.”) Druhý povídá: „I am very pleased to meet you. My name is John Tanner and I come from London.” („Velmi mě těší, že vás poznávám. Já jsem John Tanner, z Londýna.”) Nakonec se představuje třetí Angličan: „I am Randy McKay and I come from my room.” „Majrum?” podiví se krajané. „Where is it?” („Kde to je?”) „In my room,” odvětí poslední Anglán. „In room where I sleep.” („No přece v mém pokoji, tam, kde spím!”)

Řekla jsem mu, aby se nehrabal rukou v nose - druhý den si přinesl hrábě.

Manželé mají potíže a dostanou se až na policejní stanici. „Tak vy tvrdíte, pane Vaněk, že tahle dáma je vaše paní. Hmm, a můžete to nějak dokázat?” „To momentálně nemůžu, pane komisaři, ale kdyby se vám podařilo nějak úředně dokázat, že to není moje žena, tak vám budu nadosmrti vděčnej!”

Tati, potřeboval bych nový hard-disk.. A kouzelné slovíčko? Kurva! Vsechno je dneska zaheslovaný!

Ptá se manžel manželky: „Prosím tě, co to žehlíš?” „Jak vidíš, tak si žehlím svoji podprsenku.” „A na co, prosím tě?” poznamená muž jedovatě. „Vždyť do ní stejně nemáš co dát!” Paní říká: „Tobě taky žehlím trenýrky...”

Podobná YouTube videa

4:58 BMW M3 CSL ONEandONLY Sound (E46)

BMW M3 CSL ONEandONLY Sound (E46)

Autor: likebmwpower
Počet zhlédnutí: 383 602

1:09 BMW E92 M3 with RPi - Race Precision GT race exhaust V2

BMW E92 M3 with RPi - Race Precision GT race exhaust V2

Autor: rollhard1
Počet zhlédnutí: 288 269