MOV02627

33
Vyvazeni dreva 4
Sledované video přidal uživatel: max500ximus dne 16. 11. 2012

Kategorie: Auto-moto > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Policajt kupuje od jiného policajta zahradu. Tak si ji prohlíží, drbe se za uchem a povídá: „Moc pěkná zahrada, ale je moc velká.” „Ale, neblbni, sem dáš cibuli, tady mrkev, sem slepice.” „No tak dobrá, dohodnuto.” Za nějakou dobu se zase potkají a ten prodávající se ptá: „Tak co zahrada?” „No perfektní. Cibule obrovská, mrkev až po pás, jenom ty slepice... Jestli jsem je nedal moc hluboko!”

Děda Vávrů si stěžuje v ordinaci: „Pane doktore, mám hroznou sklerózu!” „Z toho si nic nedělejte,” chlácholí ho obvoďák, „to je u lidí ve vašem věku zcela běžné.” „No jo, jenže já mám nějaký horší druh.” „Proč myslíte?” „Tak třeba včera... Šel jsem na nákup a když jsem se vrátil, zjistil jsem, že jsem si zapomněl klíče. Tak jsem šel k dceři, která bydlí poblíž a náhodou má ještě jedny, náhradní. A než jsem tam došel, úplně jsem zapomněl, že jsem nějaké klíče vůbec zapomněl!”

„Slyšel jsi, jak hrozně se McAlister pohádal se ženou?” „Ne, proč? „Koupil v bazaru starý štítek na dveře a chtěl, aby si žena změnila jméno.”

Sedí ptáček na cestě a je mu zima. Příjde k němu kráva a posere ho. Pribehne kočka, vyhrabe ho a sežere. z toho plyne:Není každý nepřítel, kdo se na tebe vysere. a přítel není každý, kdo ě z toho vyhrabe!!!!!!

Věděli jste, že k večeři pro dva může stačit i jediný člověk? Pokud jste tedy kanibalové...

Podobná YouTube videa

0:31 GEELY RAY 1.3l 16v.flv

GEELY RAY 1.3l 16v.flv

Autor: benchabne
Počet zhlédnutí: 11 533

2:06 Chinese car copy

Chinese car copy

Autor: gui260
Počet zhlédnutí: 107 577

2:52 Crash Test Chinese Cars "Brillance BS4"

Crash Test Chinese Cars "Brillance BS4"

Autor: gui260
Počet zhlédnutí: 391 459

0:29 Mes nouveaux crash bar

Mes nouveaux crash bar

Autor: jprnc
Počet zhlédnutí: 36

0:09 ferrari crash test

ferrari crash test

Autor: Snipereye64
Počet zhlédnutí: 5 272 324