Malý Bergeron - Středoasijský pastevecký pes (9 týdnú)

1 032
Sledované video přidal uživatel: thebud63 dne 14. 11. 2012

Kategorie: Zvířata > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

„Co je to tajga?” „No, no, no já nevim... asi asijská prostitutka!”

Koná se zkouška nováčků na policejní práci. Zvou je jednoho po druhém do kanceláře a bezuchý velitel vždycky vyštěkne: „Co je na mně divného?” A každý řekne: „Nemáte uši.” A letí. Když už je to po několikáté, poradí jeden z vyhozených nováčků ostatním na chodbě: „Hlavně mu neříkejte, že nemá uši.” Tak nastoupí další mladík, velitel na něho vyštěkne: „Co je na mně divného?” A on řekne: „Máte kontaktní čočky.” „Výborně,” raduje se velitel. „Konečně někdo inteligentní! Jak jste to poznal?” „No, na čem by vám držely brejle, když nemáte uši?”

Prodám bombu. Zn.: Odjištěnou.

Dcera texaského farmáře přijde domů a rozzářeně říká: "Mami, představ si, Jack si mě chce vzít..." "On tě požádal o ruku ?" "Ještě ne, ale už zastřelil manželku".

To takhle jednou seděli pánové Abeles, Kohn a Roubíček v hospodě u piva a hráli mariáš. Seděli tam už dlouho, byli příjemně napití a hra se jim líbila. Pan Abeles zrovna rozdával. On tedy zase zrovna rozdával, protože byl hrozně roztržitý, a Kohn s Roubíčkem toho zneužívali a vždycky, když dohráli a začali se o hře bavit, jeden nebo druhý se chopil karet, složil je do balíčku a podal Abelesovi, aby rozdal. A ten si je vzal a rozdal. Šlo to takhle celou noc, až někdy o půl páté ráno se najednou Abeles zarazil uprostřed rozdávání, chvilku přemýšlel a pak povídá: „Pánové, nerozdávám já náhodou podruhé?”

Podobná YouTube videa

0:29 dog on drugs

dog on drugs

Autor: rbv14
Počet zhlédnutí: 172 365

0:30 Jak wyłączyć kota

Jak wyłączyć kota

Autor: zapisy
Počet zhlédnutí: 281 664

2:09 Inner Space - New Species Discovered

Inner Space - New Species Discovered

Autor: bry3500
Počet zhlédnutí: 250 871

0:31 Bigfoot Body Found in Georgia (hoax!)

Bigfoot Body Found in Georgia (hoax!)

Autor: niknot76
Počet zhlédnutí: 99 162