Malý Bergeron - Středoasijský pastevecký pes (9 týdnú)

982
Sledované video přidal uživatel: thebud63 dne 14. 11. 2012

Kategorie: Zvířata > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Matka má tři dcery, a v den jejich svatby požádá každou z nich aby ji popsali jejich sexuální život po svatbě. První odepsala zpět druhý den poté, co se vdala. Dopis přišel jen s jedinou zprávou: "NESCAFE". Nejprve byla matka zmatená, ale nakonec si všimla reklamy na Nescafe v novinách a ta říkala: "USPOKOJENI AZ DO POSLEDNI KAPKY..."Matka byla šťastná. Potom se provdala i druhá dcera a za týden poslala domů dopis. Byla v něm jen jedna zpráva: "BENSON & HEDGES". Tak matka hledala reklamu na Benson & Hedges a ta zněla: "EXTRA DLOUHY, KRALOVSKA VELIKOST". Matka byla šťastná. Po svatbě třetí dcery byla matka velmi znepokojena čekáním na dopis od jejího děvčátka. Trvalo to čtyři týdny než zpráva přišla. Když ji obdržela, zpráva jednoduše říkala: "BRITISH AIRWAYS". Matka se znepokojila. Začala zuřivě prohledávat všechny noviny v domě s reklamou o British Airways. Nakonec ji našla a omdlela. Reklama zněla: "TRIKRAT DENNE, SEDM DNU V TYDNU, OBEMA SMERY"

Jeden chlap má strašně inteligentního koně. Všude se s ním chlubí a pravidelně s ním jezdí za milenkou a kůň ho vždycky čeká pod oknem. Tak za ní zase jednou jede. Vyběhne do třetího patra, zazvoní a milenka mu otevře. Zdráhá se ho pustit, protože manžel se má brzy vrátit. Nakonec se přece jenom nechá umluvit. Samozřejmě, když jsou v nejlepším, tak se ozve zvonek. Chlap bez váhání vyskočí z okna, kde na něj čeká kůň. Paní jde otevřít. Za dveřma stojí kůň a povídá: "Madam, vyřiďte šéfovi, že začalo pršet, tak počkám pod bránou."

„Pane Hovorka,” zajímá se známá, „jak je ženě po těch tří týdnech v lázních?” „Víte, že ani nevím?” povídá Hovorka. „Ale já se cítím velmi dobře!”

Zakladatel metodismu John Wesley měl jednou podivný sen. Stál u bran pekla, zaklepal a ptal se, kdo tam je: „Jsou tam katolíci?” Odpověď zněla: „Ano, mnoho.” „I metodisté?” „Ano, mnoho.” Ta poslední odpověď ho zděsila. Pospíchal k nebeské bráně. Tam položil stejné otázky, ale v opačném pořadí: „Jsou zde metodisté?” „Nejsou.” „Katolíci?” „Nejsou.” To mu bylo divné, a tak se zvědavě zeptal: „A koho tu vlastně máte?” Dostal odpověď: „Boží děti.”

Unavená slečna ráno v bance nabízí ke směně 200 dolarů. Úředník za přepážkou si je prohlédne a praví: „Bohužel, slečno, vaše dolary jsou falešné!” Slečna zrudne a začne křičet: „Pomóóc, policijéé, pomóóc, byla jsem znásilněna!”

Podobná YouTube videa

6:58 Bathing Your Pet Guinea Pig

Bathing Your Pet Guinea Pig

Autor: weecompanions
Počet zhlédnutí: 1 121 921

0:50 Tiger Makes Friends With Dog

Tiger Makes Friends With Dog

Autor: uzoouk
Počet zhlédnutí: 1 103 568

0:38 Lion Mauls Woman ~ Wild Animals Attack!!!

Lion Mauls Woman ~ Wild Animals Attack!!!

Autor: annabananabobaloo
Počet zhlédnutí: 1 026 641

0:17 Mommy cat rescue

Mommy cat rescue

Autor: jasamvioleta
Počet zhlédnutí: 5 929

1:28 šmolové makarony

šmolové makarony

Autor: marcy20091990
Počet zhlédnutí: 754

1:01 Pohlreich vs. Babica

Pohlreich vs. Babica

Autor: mirunacas1975
Počet zhlédnutí: 34 033