Středoasijský pastevecký pes Boynak Tanabru 21 měsíců

1 181
Sledované video přidal uživatel: brouk2 dne 14. 11. 2012

Kategorie: Zvířata > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Když Bůh stvořil život, postavil si nové tvory do řady a nalajnoval jim život: "Ty, osle, budeš od úsvitu do soumraku pracovat a tahat těžké náklady na svých zádech. Budeš jíst trávu a budeš hloupý. Budeš žít padesát let." Osel Bohovi odpověděl: "Stvořiteli, žít takhle padesát let je moc. Nedávej mi víc, než třicet let." A Bůh pravil, ať se stane, a tak se stalo. Psovi Bůh řekl: "Ty jsi pes. Ty budeš hlídat lidská obydlí, dělat člověku přítele. Budeš jíst, co zbyde po člověku a budeš žít třicet let." Psovi se třicet let zdálo moc, tak to usmlouval na patnáct. Opici Bůh pravil: "Ty jsi opice. Budeš se houpat a skákat ze stromu na strom a chovat se jako idiot. Budeš směšná a budeš žít dvacet let." Opice uprosila Boha, aby ji takového života nedával více než deset let. A k chlapovi Bůh pravil: "Ty jsi muž, jediná myslící bytost na Zemi, která bude ovládat jiné bytosti. Budeš vládnout zemi a žít dvacet let." A muž povídá: "Pane Bože, dvacet let je hrozně málo. Dej mi těch třicet, co nechtěl osel a těch patnáct od psa a deset let od té opice..." A Bůh tak učinil. No a proto chlap žije dvacet let jako muž, potom třicet let pracuje od rána do noci a tahá náklady na zádech jako osel, pak patnáct let hlídá vlastní dům a jí, co zbyde po ostatních jako nějaký pes a na konec stráví deset let jako opice, když dělá šaška vnoučatům.

Barman se ptá silně podnapilého muže: „Můžete mi říci, pane, jak můžete druhý den pracovat?” „Nemůžu... já to ještě nikdy nezkusil!”

Pane doktore ještě stále mám ten hnusný, odporný ekzém? Ne, už Vám ho sežrala LEPRA!

Co je patnáct cenťáků dlouhé, pět široké a ženské po tom šílí? Peníze.

Na pustém ostrově ztroskotají tři blondýnky. Jedna z nich chytne po půl roce rybu a zrovna zlatou. Zlatá rybka prosí, aby ji blondýnky pustili a že jim za to splní tři přání. Blondýnky souhlasí, rybku pustí a první blondýnka povídá: Já bych chtěla být chytřejší! Jen co dopověděla větu, tak se z ní stala brunetka, skočila do vody a odplavala. Druhá si přeje: Já bych chtěla být ještě chytřejší! Jen co dopověděla druhá blondýnka větu, tak se z ní stala tmavovláska, postavila si vor a odplula. Třetí blondýnka si zase přeje: Já bych chtěla být nejchytřejší! A opravdu, z blondýnky se rázem stal chlap, který si uboze oddychl a odešel přes most.

Podobná YouTube videa

1:08 Ty troubo!

Ty troubo!

Autor: leonarubinova
Počet zhlédnutí: 239

0:31 Body a Žermanická přehrada

Body a Žermanická přehrada

Autor: peruanci
Počet zhlédnutí: 541

0:09 Peruancisankuji.MOV

Peruancisankuji.MOV

Autor: peruanci
Počet zhlédnutí: 204

0:22 peruancinasanich2.MOV

peruancinasanich2.MOV

Autor: peruanci
Počet zhlédnutí: 210

0:30 BALON

BALON

Autor: peruanci
Počet zhlédnutí: 355

1:31 P1170638.MOV

P1170638.MOV

Autor: peruanci
Počet zhlédnutí: 263