MotoChaba 1.5.2010.

1 940
Motosraz v Ústí nad Labem/Chabařovice 1.5.2010
Sledované video přidal uživatel: quakesnake007 dne 17. 10. 2012

Kategorie: Auto-moto > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Na slunné pláži leží nádherná dívka. Zastaví se u ní mladý námořník a s obdivem ji pozoruje. „Co byste dělala, kdybych si k vám přisedl?“ zeptal se po chvíli. „Utekla bych.“ „A kdybych vám dal ruku kolem pasu?“ nedal se námořník odradit. „Utekla bych.“ „A kdybych se vás pokusil políbit?“ „No, utekla bych,“ pravila už trochu nejistě dívka. „A kdybych ...“ „Prosím vás, přestaňte už!“ vybuchla netrpělivostí dívka. „Já nějak zvlášť rychle utíkat neumím, jistě byste mne snadno dohonil...“

Policajt zastaví řidiče a povídá mu: „Pane řidiči, vyhrál jste deset tisíc korun za to, že jste správně připoutaný. Můžu se jenom zeptat, co s tou výhrou uděláte?” Řidič se zamyslí a říká: „No to už bych si mohl konečně dodělat ten řidičák!” „Coo?!” A vedle řidiče sedí jeho manželka a říká: „Pane policajt, neberte ho vážně, on když je opilý, tak mluví nesmysly!” „Okamžitě si vystupte, pane řidiči,” říká policajt. Náhle se ze zadního sedadla ozve jejich dcera: „Já jsem vám říkala, že s tím kradeným autem nedojedeme daleko!” A z kufru se ozve: „Už jsme za hranicema?”

Kolik charismatiků je třeba pro výměnu jedné žárovky? Dvacet, jeden to udělá a s devatenácti se pak dělí o své zkušenosti.

Úřední oznámení o přejmenování měst: Praha, zlaté město na Vltavě -> Praha, hnědé město ve Vltavě. Drážďany, Florencie na Labi -> Drážďany, Benátky pod Labem.

Aktivní složka nápoje Red Bull je pot Chucka Norrise.

Podobná YouTube videa

0:16 Family - Asian Woman Turn Signal

Family - Asian Woman Turn Signal

Autor: DealiestWaysToDie
Počet zhlédnutí: 121 796

0:48 1969 Pontiac Grand Prix Drag Race

1969 Pontiac Grand Prix Drag Race

Autor: pucketthead
Počet zhlédnutí: 24 788

0:17 1969 Pontiac Grand Prix Powerbrake

1969 Pontiac Grand Prix Powerbrake

Autor: Fast69GP
Počet zhlédnutí: 10 913