The last hour of Elena and Nicolae Ceausescu

693 359
Keine der Diktaturen in Osteuropa war totalitärer als die des Nicolae Ceausescu - und keine wurde blutiger gestürzt. Die Hinrichtung des Ehepaars Ceausescu am 25. Dezember 1989 in der Militärkaserne von Tirgoviste bildet den dramatischen Höhepunkt einer Revolution, deren Hintergründe bis heute ungeklärt sind. DIE LETZTEN TAGE DER CEAUSESCUS erzählt die rumänische Revolution erstmals von innen heraus und macht die Atmosphäre jener Tage aus Euphorie, Unsicherheit und Verrat spürbar.
Sledované video přidal uživatel: iipmberlin dne 06. 10. 2012

Kategorie: Krátké a kreslené filmy > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Sesly se dve pritelkyne a dohodly se ze udelaji mejdan. "Vis co?" povida jedna "ty sezen jidlo a piti a ja 32 chlapu". "Prosim Te 32 chlapu! Vzdyt jsme jenom dve." "Znas chlapy, polovina jich na to zapomene a prjde jich jen 16." "No jo,ale i 16 je trosku moc ne?" "Znas chlapy, polovina se jich opije a zustane jich pouzitelnejch jen 8." "Osm chlapu a my dve to je porad jeste hodne." "Znas chlapy polovina jich nebude moct, tak zbyvaji jen ctyri." "Ale i tak, ctyri chlapi a my jsme jen dve..." "Znas chlapy, co kdyz budeme chtit kazda dvakrat?"

Karel pozval svého kolegu k sobě domů, aby spolu natřeli člun. Když dorazili, hned ve dveřích objal a políbil ženu a ptal se jí, jak se měla. U večeře jí pochválil jídlo, zas ji políbil a řekl jí, jak ji miluje. Když pak na dvorku natírali člun, Pepa se ho zeptal, jestli si nemyslí, že se manželce věnuje nějak moc. „Ani ne, Pepo. Víš, začal jsem s tím asi před půl rokem, a od té doby je náš vztah jako znovuzrozený. Nemůže to být lepší, vůbec se nehádáme.” Pepa si řekl, že to tedy taky zkusí. Když večer dorazil domů, hned v předsíni manželku objal, pořádně políbil a řekl jí, jak ji moc miluje. Ona se mu vycukla, dřepla na zem a začala usedavě brečet. Tak se jí Pepa ptá, proč brečí. A ona: „Tohle je nejhorší den mýho života! V krámě mně ukradli peněženku, malej Jarouš se natloukl na kole a je v nemocnici, praskla vana a zatopila sousedy, a teď ještě ty přijdeš domů opilej!”

Dva policajti se vydali na obchůzku a cestou se jim rozpršelo. „Hlavně schovej želízka,” upozorňuje první druhého. „Mohla by zrezivět!”

Proč si musí blondýny zpívat ve vaně? Aby věděly, které pysky si mají umýt.

Co je to kámen úrazu? Kámen, který někdo hodí na běžecký okruh.

Podobná YouTube videa

0:25 Grunt Says See you at Comic Con

Grunt Says See you at Comic Con

Autor: FyrielArt
Počet zhlédnutí: 139 180

2:25 All My Children 9-20-10 Part 6

All My Children 9-20-10 Part 6

Autor: 02nforshew
Počet zhlédnutí: 1 187

3:17 sonamy-kissin u

sonamy-kissin u

Autor: rozieroze34
Počet zhlédnutí: 77 750

4:19 SonAmy - I Gotta Find You

SonAmy - I Gotta Find You

Autor: yumi206
Počet zhlédnutí: 97 656

2:41 Shadow + Sonic = Shadic

Shadow + Sonic = Shadic

Autor: Auvo91
Počet zhlédnutí: 7 708