Watch the new THE KARATE KID Trailer in HD

11 918 287
THE KARATE KID - In Theaters 6/11. Tweet us your favorite movie mentors @KarateKidMovie & follow us at twitter.com Become a Fan on Facebook at www.Facebook.com & Visit the Official Site at KarateKid-TheMovie.com In Columbia Pictures' The Karate Kid, 12-year-old Dre Parker (Jaden Smith) could've been the most popular kid in Detroit, but his mother's (Taraji P. Henson) latest career move has landed him in China. Dre immediately falls for his classmate Mei Ying - and the feeling is mutual - but cultural differences make such a friendship impossible. Even worse, Dre's feelings make an enemy of the class bully, Cheng. In the land of kung fu, Dre knows only a little karate, and Cheng puts "the karate kid" on the floor with ease. With no friends in a strange land, Dre has nowhere to turn but maintenance man Mr. Han (Jackie Chan), who is secretly a master of kung fu. As Han teaches Dre that kung fu is not about punches and parries, but maturity and calm, Dre realizes that facing down the bullies will be the fight of his life.
Sledované video přidal uživatel: SonyPictures dne 28. 09. 2012

Kategorie: Filmové trailery > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Policista zastaví blondýnku v malém fiátku. Řidička vystoupí a obdaří ho nevinným pohledem: „Co se stalo, pane strážníku?” „Překročila jste povolenou rychlost,” informuje ji policista. Blondýnka ukřivděně vykřikne: „Vždyť jsem měla celou dobu nohy v autě!”

Proč jsou bezdomovci zdatní běžci? Aby byli u popelnic dřív než popelářské auto.

Jde chlap po silnici a tu najednou uvidí na zemi něco hnědýho. hvíli nad tím stojí a říká "Je to hovno, není to hovno?" sehne se k tomu a zase se ptá sám sebe " Je to hovno, není to hovno?" vezme si trochu na prst čichne si k tomu a znovu říká " Je to hovno, není to hovno?" potom strčí ten prst do pusy a řekne " Je to hovno, ještě,že jsem do toho nešláp!"

„Doktore, všichni mi nadávají, že jsem na hlavu,” dosedá na židli idiot. „Ale božínku,” pohladí se Kája Kroupa po tvářích, „tak si z toho nic nedělejte, příteli. Já jsem zase na chlapy, a taky s tím nic neudělám!”

Paní domlouvá synovi: „Pepíčku, než půjdeš do školy, umyj si ruce!” „Ale proč, mami, stejně se nebudu hlásit!”

Podobná YouTube videa

2:36 Cloudy With a Chance of Meatballs - Trailer #2

Cloudy With a Chance of Meatballs - Trailer #2

Autor: SonyPictures
Počet zhlédnutí: 422 273

2:33 The Perfect Man - Trailer

The Perfect Man - Trailer

Autor: universalmoviesuk
Počet zhlédnutí: 28 411

1:01 PRECIOUS - Trailer 2 (Life)

PRECIOUS - Trailer 2 (Life)

Autor: LionsGate
Počet zhlédnutí: 638 686

2:22 Whip It - Official Theatrical Trailer

Whip It - Official Theatrical Trailer

Autor: FoxSearchlight
Počet zhlédnutí: 2 889 441

2:32 Gamer - Trailer

Gamer - Trailer

Autor: LionsGate
Počet zhlédnutí: 26 942

2:29 It's Kind of a Funny Story - Official Trailer

It's Kind of a Funny Story - Official Trailer

Autor: FocusFeatures
Počet zhlédnutí: 680 577