Watch the new THE KARATE KID Trailer in HD

11 918 694
THE KARATE KID - In Theaters 6/11. Tweet us your favorite movie mentors @KarateKidMovie & follow us at twitter.com Become a Fan on Facebook at www.Facebook.com & Visit the Official Site at KarateKid-TheMovie.com In Columbia Pictures' The Karate Kid, 12-year-old Dre Parker (Jaden Smith) could've been the most popular kid in Detroit, but his mother's (Taraji P. Henson) latest career move has landed him in China. Dre immediately falls for his classmate Mei Ying - and the feeling is mutual - but cultural differences make such a friendship impossible. Even worse, Dre's feelings make an enemy of the class bully, Cheng. In the land of kung fu, Dre knows only a little karate, and Cheng puts "the karate kid" on the floor with ease. With no friends in a strange land, Dre has nowhere to turn but maintenance man Mr. Han (Jackie Chan), who is secretly a master of kung fu. As Han teaches Dre that kung fu is not about punches and parries, but maturity and calm, Dre realizes that facing down the bullies will be the fight of his life.
Sledované video přidal uživatel: SonyPictures dne 28. 09. 2012

Kategorie: Filmové trailery > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

K tarnopolskému rabínovi přijde mladý muž pro radu. Nemůže se totiž rozhodnout, má-li se oženit, nebo ne. „Její otec je vážený a vzdělaný člověk.” „Tak se ožeň.” „Ale dcera je škaredá jak ropucha.” „Tak se nežeň.” „Ale dostane dvacet tisíc zlotých věna.” „Tak se ožeň.” „Ale ona kulhá.” „Tak se nežeň.” „Ale její otec si mě chce vzít za společníka.” „Tak se ožeň.” „Ale ona se ráda hádá.” „Tak se nežeň.” „Rabíne, jakou radu mi tedy dáváte?” „Soudím,” povídá rabín po chvilce, „že by ses měl dát pokřtít.” „A proč, rebe?” „Protože pak půjdeš na nervy farářovi.”

„Pane doktore, každou noc se mi zdá hrozný sen. Jdu po ulici a vidím svou tchyni, jak vede na provázku krokodýla. A ještě teď se třesu strachy, když vidím ty žluté oči, zelenkavou kůži s puchýři a ohromná zubiska, co mě chtějí roztrhat!” Doktor zvolá: „To je strašné, vždyť i já jsem se vyděsil!” „Ale to ještě nic není, pane doktore, teď vám popíšu toho krokodýla!”

Výrostek v prodejně Adidas popadne za šos malého zlodějíčka a křičí mu do ksichtu: „Ať už tě tu nikdy nevidím, debile! Tohle je značková prodejna. Tady můžou krást jen značkoví zloději!”

V lázních: „Po té nehodě mi museli amputovat končetinu...” „Prosím tě, ty z toho naděláš - vždyť to ani není poznat. Jakou končetinu ti vlastně amputovali?” „No právě, v tom je ta tragédie - ani horní, ani dolní... Přišel jsem o přirození!”

Smite, ale nejprve si zatancujeme.

Podobná YouTube videa

3:01 Marvel vs. Capcom 3 Gameplay Video #12

Marvel vs. Capcom 3 Gameplay Video #12

Autor: MARVEL
Počet zhlédnutí: 45 478

3:00 Marvel vs. Capcom 3: Gameplay Video #13

Marvel vs. Capcom 3: Gameplay Video #13

Autor: MARVEL
Počet zhlédnutí: 134 495

3:02 Marvel vs. Capcom 3 Gameplay Video #17

Marvel vs. Capcom 3 Gameplay Video #17

Autor: MARVEL
Počet zhlédnutí: 38 185

1:21 Marvel vs. Capcom 3: Phoenix Spotlight

Marvel vs. Capcom 3: Phoenix Spotlight

Autor: MARVEL
Počet zhlédnutí: 65 625

3:08 Marvel vs. Capcom 3 Gameplay Video #16

Marvel vs. Capcom 3 Gameplay Video #16

Autor: MARVEL
Počet zhlédnutí: 50 745