Haunted 3D

739 897
After the chillers like Raaz and 1920, Vikram Bhatt brings you India's first Stereoscopic 3D film - Haunted 3D starring Mahakshay Chakraborty & Twinkle Bajpai. Watch the theatrical promo of the film right here! For all the latest updates on the film visit www.facebook.com
Sledované video přidal uživatel: 9windsmedia dne 22. 08. 2012

Kategorie: Filmové trailery > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: Haunted, 3D, Theatrical, Trailer, 2011, Promo, avatar, Mahakshay, Mimoh, Chakraborty, Twinkle, Bajpai, Achint, Kaur, Arif, Zakaria, Vikram, Bhatt, Dar, Motion, Pictures, BVG, Films, ninewinds9, digit9.0, horror, thriller, scary, movies, bhoot, phoonk, ram, gopal, verma, watch, in, version, Animation, futuristic, mythology, brilliant, depth, intricate, venture

Vtipy, které tě dostanou!

Je Pepíček ve škole a najednou se přihlásí a paní učitelka ho vyvolá a řekne: "Ano Pepíčku" a Pepíček "Paní učitelko můžou mít děti děti?" Učitelka se zarazí a zeptá se "Proč se ptáš Pepíčku" a Pepíček řekne "jen tak" a učitelka "nemůžou" Skončí škola a Pepíček zavolá na Máničku "Máničko nemůžou, tak můžem"

Chuck Norris dokáže zaběhnout dvanáctiminutovku za šest minut.

Kapesník je zastaralý název pro kapsáře.

Telefonuje pan Klaus panu Zemanovi, ale ten právě není doma a ozve se záznamník: „Právě jste se dovolali k nejlepšímu a nejschopnějšímu politikovi této republiky!” „To je zvláštní,” říká si pan Klaus, „to jsem asi omylem vytočil svoje číslo!”

Každou sobotu přivedla mladá maminka své tři kloučky k dědečkovi. Kluci vždycky chtěli hrát na vojáky a pokaždé nějak dědu zapojili. Jednou se takhle maminka vrací a sleduje, jak Pepíček namíří na dědečka ramínko na šaty a Prásk. Dědeček sebou práskne o zem a dělá mrtvého. Maminka k němu přikvačí, aby zkontrolovala, jestli se nepraštil. Děda otevře jedno oko a šeptá: "Nech mě. Tohle dělám často, je to jediná šance, jak si odpočinout."

Podobná YouTube videa

2:31 9 - Official Trailer

9 - Official Trailer

Autor: FocusFeatures
Počet zhlédnutí: 272 420

2:07 9 - Teaser Trailer

9 - Teaser Trailer

Autor: FocusFeatures
Počet zhlédnutí: 42 849

1:29 Nintendo 3DS - Super Mario 3D Land Trailer

Nintendo 3DS - Super Mario 3D Land Trailer

Autor: Nintendo
Počet zhlédnutí: 86 325

0:35 Wubbzy's Big Movie

Wubbzy's Big Movie

Autor: wubbzy
Počet zhlédnutí: 449 017

1:27 Cars 2 - Trailer 2

Cars 2 - Trailer 2

Autor: DisneyPixar
Počet zhlédnutí: 17 723 482

2:11 Cars 2 - Trailer 3

Cars 2 - Trailer 3

Autor: DisneyPixar
Počet zhlédnutí: 3 579 595