Haunted 3D

740 405
After the chillers like Raaz and 1920, Vikram Bhatt brings you India's first Stereoscopic 3D film - Haunted 3D starring Mahakshay Chakraborty & Twinkle Bajpai. Watch the theatrical promo of the film right here! For all the latest updates on the film visit www.facebook.com
Sledované video přidal uživatel: 9windsmedia dne 22. 08. 2012

Kategorie: Filmové trailery > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: Haunted, 3D, Theatrical, Trailer, 2011, Promo, avatar, Mahakshay, Mimoh, Chakraborty, Twinkle, Bajpai, Achint, Kaur, Arif, Zakaria, Vikram, Bhatt, Dar, Motion, Pictures, BVG, Films, ninewinds9, digit9.0, horror, thriller, scary, movies, bhoot, phoonk, ram, gopal, verma, watch, in, version, Animation, futuristic, mythology, brilliant, depth, intricate, venture

Vtipy, které tě dostanou!

Jaký je rozdíl mezi deníčkem brunetky a deníčkem blondýnky? Brunetka nadepisuje stránku Den dvacátý sedmý, blondýnka Ten dvacátý sedmý.

Modré dálavy jsou vyhlídky promrzlého dobrodruha za Jižním polárním kruhem.

Prijde policista do práce a velmi se podiví, protoze jeho kolega má v zadku vrazený rohlík. Ptá se hned proc to a kolega odpoví: "No, byl jsem u zubare, a ten mi rekl, že mám 2 hodiny kousat druhou stranou."

Radio Jerevan vyhlasi hadankarskou soutez. Otazka pro prvni tyden zni: "Ivan a Natasa jdou po poli. Vtom prileti vcelka Trajdalka a vletne Natase pod sukni. Kam zabodne zihadlo?" Po tydnu radio Jerevan hlasi: "Prislo nam 3428 vesmes oplzlych odpovedi. Jen jedna byla spravna. Vcelka Trajdalka samozrejme bodne Ivana do ruky."

Češi vracejí sudetským Němcům nejem chalupy, ale i půdu. Bohužel ji vracejí i s vodou, ale to není žádný problém, Němci musí za hranicemi tu půdu jenom od vody oddělit a vysušit. Čeho se ale Češi urputně nechtějí vzdát, to je 5 lodí, které raději potopili, než aby je vydali do zahraničí.

Podobná YouTube videa

2:11 Cars 2 - Trailer 3

Cars 2 - Trailer 3

Autor: DisneyPixar
Počet zhlédnutí: 3 580 136

2:33 LAW ABIDING CITIZEN - HD TRAILER

LAW ABIDING CITIZEN - HD TRAILER

Autor: overturefilms
Počet zhlédnutí: 2 630 016

2:20 PANDORUM - HD TRAILER

PANDORUM - HD TRAILER

Autor: overturefilms
Počet zhlédnutí: 2 181 670

2:32 The Princess & The Frog - HD Trailer

The Princess & The Frog - HD Trailer

Autor: DisneyMovieTrailers
Počet zhlédnutí: 617 941

2:31 Away We Go - Official Trailer

Away We Go - Official Trailer

Autor: FocusFeatures
Počet zhlédnutí: 76 970

2:32 FANTASTIC MR. FOX - Official Theatrical Trailer

FANTASTIC MR. FOX - Official Theatrical Trailer

Autor: FoxSearchlight
Počet zhlédnutí: 2 771 230