Hovädá.Sk-Teplý južný vietor

1 300
Live from Zamagursky Motozraz 2012 @Spišská Stará Ves Včera večer som sa zjebal zo schodov Nebolo to čírou náhodou Bol som ako prasa, zajtra budem zasa Už ma berú domov záchytkou Nou nou.... NEBERTE MA DOMOV Žena ma naháňa so sekerou Že som včera behal za inou Trtkal som jak prasa, chytila ma zasa Hanbím sa pred celou dedinou Refrén: Zjapem, zjapem ako vôl Rozbila mi gule motykou Celý sex mi, sex mi unikol Rozbila mi gule motykou Celý sex mi, sex mi unikol Rozbité mám gule motykou SOLO Okresný súd v Nitre rozhodol Pridal som do štatistiky rozvodov Ženu mať je fasa, piť sa bude zasa Preto som sa rýchlo rozviedol Nou nou.... PITE VŠETCI SO MNOU
Sledované video přidal uživatel: 169martink dne 06. 08. 2012

Kategorie: YouTube písničky > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: hovada, hovada.sk, zamagura, spisska, stara, ves

Vtipy, které tě dostanou!

Říká Američan synovi: „Je to pro člověka nedůstojné, jestliže mu manželství zprostředkuje počítač.” „A jak ses ty seznámil s maminkou?” „Celkem normálním způsobem. Vyhrál jsem ji v pokeru!”

Ptá se chlapeček tatínka, když vidí hejna racků obletovat loď na moři: „Tati, proč se ti rackové stále chechtají?“ „Ty by ses taky chechtal, kdyby tě cestující živili celou plavbu zadarmo!“

Jednou se šel Bůh podívat do Rajské zahrady za Adamem a Evou, ale našel tam jen samotného Adama. Tak se zeptal, kde je Eva. "Ale, začala jí týct krev. Stává se to každej měsíc." "No, Adame, kde teda je?" "Šla se dolů k řece umýt." "Do háje. Jak mám teď dostat ten smrad z ryb?"

Vejde pán do realitní kanceláře a koktá: „J-j-já b-bych si chtěl ko-koupit dům, co máte?” „Pane, jak na vás koukám, tak pro vás asi nic,” zhodnotí ho úředník. Koktavec se nenechá odradit a ukáže na jeden obrázek v katalogu: „A co t-tenhle?” „Ten je za šest milionů,” oznamuje úředník. „Na ten určitě nemáte.” Zákazník ukazuje dál: „A ten-hle?” Úředník vrtí hlavou a povídá: „Ten je za deset milionů.” Pán ukáže na největší obrázek a praví: „J-já si vezmu t-tenhle.” „Ale pane, ten stojí dvacet milionů!” upozorňuje ho úředník. „Máte na něj?” Pán hrdě oznamuje: „J-já m-mám še-šedesát milionů!” „A kde jste je vzal?” diví se úředník. Zákazník na to: „Vy-vy-vyhrál jsem je!” Úředník si hvízdne: „Fíha! Já vyhrát šedesát milionů, tak mě klepne pepka!” Pán vykoktá: „M-m-mě to-o jenom lí-í-zlo.”

Hádají se tři muži, kdo má hloupější manželku. První povídá: „Ta moje vůbec neumí plavat a koupila si kompletní potápěčské vybavení.” Druhý říká: „Té mojí se točí hlava, když se podívá z prvního patra a koupila si rogalo.” A pak třetí: „To nic není, ta moje jede na čtrnáct dní do lázní, koupila si třicet kondomů a přitom vůbec nemá pinďoura!”

Podobná YouTube videa

5:02 Radikal - Legendárna nula (Bacil diss)

Radikal - Legendárna nula (Bacil diss)

Autor: zbudza33
Počet zhlédnutí: 25 111

2:46 Gramo Rokkaz - Na 100% HQ (360Kb/s)

Gramo Rokkaz - Na 100% HQ (360Kb/s)

Autor: emanko111
Počet zhlédnutí: 54 962

4:24 DMS - Milión ft. DNA.

DMS - Milión ft. DNA.

Autor: budinsky7
Počet zhlédnutí: 84 567

4:24 MAD SKILL feat. MAJK SPIRIT - GOOD VIBRATION (720P)

MAD SKILL feat. MAJK SPIRIT - GOOD VIBRATION (720P)

Autor: MadSkillTV
Počet zhlédnutí: 2 110 996

4:46 Predstava - Vďaka sebe feat. Separ, Decko

Predstava - Vďaka sebe feat. Separ, Decko

Autor: EMINEMpreklady
Počet zhlédnutí: 39 960