Hovädá.Sk-Teplý južný vietor

1 362
Live from Zamagursky Motozraz 2012 @Spišská Stará Ves Včera večer som sa zjebal zo schodov Nebolo to čírou náhodou Bol som ako prasa, zajtra budem zasa Už ma berú domov záchytkou Nou nou.... NEBERTE MA DOMOV Žena ma naháňa so sekerou Že som včera behal za inou Trtkal som jak prasa, chytila ma zasa Hanbím sa pred celou dedinou Refrén: Zjapem, zjapem ako vôl Rozbila mi gule motykou Celý sex mi, sex mi unikol Rozbila mi gule motykou Celý sex mi, sex mi unikol Rozbité mám gule motykou SOLO Okresný súd v Nitre rozhodol Pridal som do štatistiky rozvodov Ženu mať je fasa, piť sa bude zasa Preto som sa rýchlo rozviedol Nou nou.... PITE VŠETCI SO MNOU
Sledované video přidal uživatel: 169martink dne 06. 08. 2012

Kategorie: YouTube písničky > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: hovada, hovada.sk, zamagura, spisska, stara, ves

Vtipy, které tě dostanou!

„Já žádný kanadský žertík neudělal,” kaje se Pepíček, „vždyť ani neumím kanadsky!”

„Doktore, tak jsem po těch vašich práškách konečně po dlouhé době usnul,” oznamuje v ordinaci pan Bednář. „To jste byl rád, ne?” „Já ano, ale mému zaměstnavateli se to moc nezamlouvalo!”

Má prababička říkávala: „Chlapi si myslí, že jsou v ráji a přitom jsou dva centimetry od prdele.”

"Kolik vážíš?" ptá se jedna postarší dáma druhé. "Nó," protahuje ta druhá, "s brýlemi padesát kilo." "A bez brýlí?" "Bez brýlí to nepřečtu."

- Pane doktore, mam strašně horlivého muže, který to všude chce. - Na tom není nic zleho, aspoň má o vás zájem. - Právě včera jsem stála u pračky, on přiskočil a zezadu... - Co je na tom tak divného? - Pane doktore, nehněvejte se, ale v Tesku?

Podobná YouTube videa

5:19 Julia Volkova - Sacrifice

Julia Volkova - Sacrifice

Autor: vediss
Počet zhlédnutí: 353 568

3:05 Юля Волкова - Сдвину мир

Юля Волкова - Сдвину мир

Autor: ello
Počet zhlédnutí: 261 500

3:20 Animals - tATu Fan Video

Animals - tATu Fan Video

Autor: tatuchick04
Počet zhlédnutí: 113 188