Hovädá.Sk-Teplý južný vietor

896
Live from Zamagursky Motozraz 2012 @Spišská Stará Ves Včera večer som sa zjebal zo schodov Nebolo to čírou náhodou Bol som ako prasa, zajtra budem zasa Už ma berú domov záchytkou Nou nou.... NEBERTE MA DOMOV Žena ma naháňa so sekerou Že som včera behal za inou Trtkal som jak prasa, chytila ma zasa Hanbím sa pred celou dedinou Refrén: Zjapem, zjapem ako vôl Rozbila mi gule motykou Celý sex mi, sex mi unikol Rozbila mi gule motykou Celý sex mi, sex mi unikol Rozbité mám gule motykou SOLO Okresný súd v Nitre rozhodol Pridal som do štatistiky rozvodov Ženu mať je fasa, piť sa bude zasa Preto som sa rýchlo rozviedol Nou nou.... PITE VŠETCI SO MNOU
Sledované video přidal uživatel: 169martink dne 06. 08. 2012

Kategorie: YouTube písničky > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: hovada, hovada.sk, zamagura, spisska, stara, ves

Vtipy, které tě dostanou!

pod nim obrovsky dav, okolo rimsti setnici. Vtom Jezis zacne volat: "Petre, Petre!". Tak Petr vyrazi, jde kolem setnika a ten mu povida: "Stuj, nebo ti useknu ruku!" "Nemohu, vola me muj pan!" Tak mu usekne ruku, Petr se ve straslivych bolestech plazi dal. Postupne potka jeste tri setniky, prijde o druhou ruku a obe nohy. Tak se nakonec doplazi jako cerv pred Jezise a z prachu povida: "Tak jsem zde, Jezisi, muj pane, co jsi chtel?" Jezis shledne z krize a povida: "Petre, Petre... odsud je krasne videt tvuj dum..."

Slavny soude, nekolikrat jsem obzalovaneho upozornila, ze jestli neprestane, tak půjdu k soudu. Hrube mi odpovedel, at jdu treba do prdele, no a tak jsem tady.

Spolecenske hry Na sekeracka Vsichni (cim vic, tim lip), krome jednoho hrace, se namackaji do kulny s jednim oknem. Zbyly hrac vhodi timto oknem do kulny sekeru. Komu se zasekne do hlavy, ten vyhral a stava se sekerackem. Na skubanky Soutezici se seradi na strese rodinneho domku nebo alespon ve druhem patre panelaku a postupne skacou dolu. Kdo se potom nejdele skube, vyhral. Na sekace Soutezici se namackaji k sobe a vyhodi do vzduchu sekeru. Kdo ji ma pote v hlave, je sekac. Na louskacka Soutezici polozi hlavu na koleje, a komu nejvic louskne, kdyz prejede vlak, je louskacek. Na Cesilka Vsichni soutezici se zaroven potopi do rybnika. Kdo vyplave posledni, ten je Cesilko. Na vokouna Hra se hraje v noci. Kazdy soutezici dostane dve vidlicky (do kazde ruky jednu), v mistnosti se zhasne a v tu chvili zacne kazdy zurive machat vidlickami kolem sebe. Po chvili se rozsviti a ten, kdo ma na vidlickach nejvic oci, je vokoun. Na kaktus Jako predchozi s tim, ze misto vidlicek se pouziji spendliky. Kdo jich ma potom v sobe nejvic, je kaktus. Na horniky a uhli Soutezici se rozdeli na dve skupiny - horniky a uhli. Nejprve hornici kopou uhli, pak se uhli zmeni v dulni plyn a zacne dusit horniky. Na dedu Mraze Jeden clovek je vybran za dedu Mraze. Ostatni si lehnou na zem a deda Mraz jim beha po zadech. Na vodni mlyn Hra pro dva. Jeden si lehne na zem a druhy mu cura na lopatky. Na ampermetr Soutezici si namoci ruce ve vode a jeden po druhem je strka do elektricke zasuvky. Ten kdo prvni vyhodi pojistky je AMPERMETR.

Policajt podává náčelníkovi hlášení po noční směně: "A ještě nás obtěžovala jedna kurva." "Doufám, že ste ji ignorovali!?" "Ano, já dvakrát a kolega třikrát."

Ženy, učte se - Pravidla partnerského soužití pro ženy 1. Pokud si myslíš, že jsi tlustá, pravděpodobně jsi tlustá. Neptej se ho na to. 2. Nauč se zacházet se sedátkem na záchodě. Sklopit ho dokážeš i ty. 3. Nestříhej si vlasy. Nikdy. 4. Narozeniny, svatý Valentýn a výročí není test, zda dokáže sehnat skvělý dar. 5. Ptáš-li se na věc, na kterou nechceš znát odpověď, očekávej odpověď, kterou nechceš slyšet. 6. Někdy myslí i na jiné věci, než na tebe. Nauč se s tím žít. 7. Neptej se ho, o čem přemýšlí, nejsi-li připravena k diskuzi na téma fotbal, zbraně nebo závodní auta. 8. Zbav se své kočky. Ne, není úplně jiná, je stejná jako všechny ostatní. 9. Pes je lepší než jakákoliv kočka. Tečka. 10. Neděle rovná se sport. Nech to být. 11. Nakupování není sport. 12. Cokoli si na sebe vezmeš, je pěkné. Opravdu. 13. Máš příliš mnoho bot. 14. Pláč je vydírání. Použij ho, pokud musíš, ale neočekávej, že se mu to bude líbit. 15. Ptej se přesně na to, co chceš vědět. Skrytá vodítka nepochopí. 16. Ne, neví, co je za den. Nikdy nebude. Výročí mu zaškrtni v kalendáři. 17. Většina chlapů vlastní dva až tři páry bot. Proč si myslíš, že budou schopni ti poradit, který pár ze třiceti se ti hodí k šatům? 18. Ano a ne jsou naprosto dostačující odpovědi. 19. Bolest hlavy, trvající 17 hodin je problém. Jdi k doktorovi. 20. Tvá matka nemusí být tvá nejlepší přítelkyně. 21. Není v tvém ani jeho nejlepším zájmu luštit společně kvíz v časopise. 22. Cokoli řekl před šesti nebo osmi měsíci, je nepřípustné jako argument. 23. Jestliže řekl něco, co se dá vyložit dvěma způsoby, z nichž jeden tě přivede k zuřivosti, měl na mysli ten druhý. 24. Nech ho očumovat ženské. Když se bude dívat jen na tebe, jak potom pozná, že jsi nejhezčí? 25. Můžeš ho požádat, aby něco udělal, NEBO mu říct, jak si přeješ, aby to vypadalo. Ne obojí. 26. To, co mu musíš říct, řekni mu během reklamy. 27. Kryštof Kolumbus nepotřeboval pokyny. On už vůbec ne. 28. Když jde na fotbal, ber to jako dovolenou. Potřebuje to stejně jako ty. 29. Váš vztah nikdy nebude stejný jako první dva měsíce. 30. Každý může koupit prezervativ.

Podobná YouTube videa

3:06 Leon Soundtrack - What's Happening Out There

Leon Soundtrack - What's Happening Out There

Autor: bodziol
Počet zhlédnutí: 60 023

10:59 Body Of Lies Suite - Marc Streitenfeld

Body Of Lies Suite - Marc Streitenfeld

Autor: nofatebutwhatwemake4
Počet zhlédnutí: 36 502

4:01 District 9 OST - Prawnkus

District 9 OST - Prawnkus

Autor: pikachu5005
Počet zhlédnutí: 29 720

5:01 Piranha 3DD - Official Soundtrack Preview

Piranha 3DD - Official Soundtrack Preview

Autor: LakeshoreRecords
Počet zhlédnutí: 24 166