Hovädá.Sk-Teplý južný vietor

1 434
Live from Zamagursky Motozraz 2012 @Spišská Stará Ves Včera večer som sa zjebal zo schodov Nebolo to čírou náhodou Bol som ako prasa, zajtra budem zasa Už ma berú domov záchytkou Nou nou.... NEBERTE MA DOMOV Žena ma naháňa so sekerou Že som včera behal za inou Trtkal som jak prasa, chytila ma zasa Hanbím sa pred celou dedinou Refrén: Zjapem, zjapem ako vôl Rozbila mi gule motykou Celý sex mi, sex mi unikol Rozbila mi gule motykou Celý sex mi, sex mi unikol Rozbité mám gule motykou SOLO Okresný súd v Nitre rozhodol Pridal som do štatistiky rozvodov Ženu mať je fasa, piť sa bude zasa Preto som sa rýchlo rozviedol Nou nou.... PITE VŠETCI SO MNOU
Sledované video přidal uživatel: 169martink dne 06. 08. 2012

Kategorie: YouTube písničky > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: hovada, hovada.sk, zamagura, spisska, stara, ves

Vtipy, které tě dostanou!

Blondýnka vejde do obchodu a prodavačka se na ni zlobí: „Vy jste nečetla tu ceduli na dveřích?” „Ale četla - stojí na ní Příjem zboží.” „Tak proč jste nepočkala venku?” „A proč?” podiví se blondýna. „Jenom kvůli tomu, že lákáte nové zaměstnance?”

„Už jsem vynalezl snad úplně všechno, co se dá,” povzdechl si geniální vynálezce, „ale jak zavřít manželce pusu - na to jsem i já krátký!”

Profesor : Ktery organ dokaze za par sekund zvetsit svuj objem 6-8krat? Studentka : (mirne cervena) P p p...s .... Profesor : Nerozumel sem, prosim zopakujte to Studentka : (septajic) Penis ..... Profesor : Hlasiteji ! Studentka : Penis ! Profesor : (hlasity vybuch smichu) NE!, zornicka! Slecno, ale toho chlapa se drzte ....

Maminka učí blondýnku v třiceti vařit. Na programu je smažák. „Co uděláš, když se sýr rozteče?” zkouší paní dceru. Blondýna nesměle odpoví: „Vypiju ho?”

Opilec se vrací ze silvestrovské zábavy:Prosím vás, jak se dostanu na nádraží? usíte jít stále rovně... A do prdele! Tak to se na nádraží dneska nedostanu!

Podobná YouTube videa

3:26 MIxmania-Tu t'en vas

MIxmania-Tu t'en vas

Autor: macramevie
Počet zhlédnutí: 319 571

3:31 Neon Trees - Animal

Neon Trees - Animal

Autor: NeonTreesVEVO
Počet zhlédnutí: 13 451 709

3:40 Que Veux Tu Que Je Te Dise

Que Veux Tu Que Je Te Dise

Autor: SuperRayroy
Počet zhlédnutí: 17 897

3:55 cream

cream

Autor: enoki10212000
Počet zhlédnutí: 24 725

3:16 Syd Barrett - ''See Emily Play''

Syd Barrett - ''See Emily Play''

Autor: MusicMiniz
Počet zhlédnutí: 78 207