Tři Sestry Banditos - Mexiko

804
Motosraz FOE Veltrusy 2012 1.-3.6.2012 - pár fotek ze srazu zde: mathes.rajce.idnes.cz
Sledované video přidal uživatel: martinp81seznamcz dne 06. 08. 2012

Kategorie: YouTube písničky > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: Tři, Sestry, Banditos, Mexiko

Vtipy, které tě dostanou!

Prijde policista do práce a velmi se podiví, protoze jeho kolega má v zadku vrazený rohlík. Ptá se hned proc to a kolega odpoví: "No, byl jsem u zubare, a ten mi rekl, že mám 2 hodiny kousat druhou stranou."

Jde takhle chlap a najednou spadne... A zbytek si domyslete!

Blondýnka jde do parku a všimne si nápisu: „Vstup jen se psi na vodítku!” Zamyslí se nad tím a pak smutně konstatuje: „Vodítko snad někde seženu, ale kde mám vzít psa?”

Přijde si k lékaři postěžovat žena v černém, že její muž po návštěvě u něho zemřel. „A bral ty prášky na pocení, co jsem mu předepsal?” „Bral.” „A potil se po nich?” „Potil.” „Tak na co si stěžujete, všechno je v pořádku!”

Chlap jede po dálnici vyšší než dovolenou rychlost, ale cítí se bezpečně, protože všechny ostatní auta jedou stejně rychle, ne-li rychleji. Najednou ale mine policejní radar a už ho zastavuje silniční hlídka a dává mu pokutu. Chlap ji zaplatí a když se policajt chystá odejít tak se ho zeptá: "Pane, já vím, že jsem jel rychleji, než se smí, ale nepřipadá mi to fér. Vždyť tam bylo spousta dalších aut, která jela stejně rychle nebo dokonce i rychleji. Tak proč zrovna já musím dostat pokutu?" Policajt se ho najednou zeptá: "Už jste někdy byl na rybách?" "No... byl." "A už jste někdy chytil všechny ryby najednou?"