Paul McCartney Harrassed by Reporters at his Farm in High Park, Campbeltown, Scotland

21 997
October 24, 1969 www.amazon.com Watch more: lifeofthebeatles.blogspot.com On 21 October 1969, The Beatles' press office issued statements denying the "Paul is dead" rumour, deeming it "a load of old rubbish" and saying that "the story has been circulating for about two years—we get letters from all sorts of nuts but Paul is still very much with us." Rumours started to decline when, on 7 November 1969, Life magazine published a contemporary interview with McCartney in which he said, "Perhaps the rumour started because I haven't been much in the press lately. I have done enough press for a lifetime, and I don't have anything to say these days. I am happy to be with my family and I will work when I work. I was switched on for ten years and I never switched off. Now I am switching off whenever I can. I would rather be a little less famous these days." Campbeltown (Scottish Gaelic: "Ceann Loch Chille Chiarain") is a town and former royal burgh in Argyll and Bute, Scotland, located by Campbeltown Loch on the Kintyre peninsula. Originally known as Kinlochkilkerran (Eng: The head of the loch by the kirk of St. Kieran) - this form is still used in Gaelic. It was renamed in the 17th century as 'Campbell's town', Archibald Campbell, Earl of Argyle, having been granted the site in 1667 for the erection of a burgh of barony. Campbeltown became an important centre for shipbuilding and Scotch whisky, and a busy fishing port. Apart from the distilleries, Campbeltown boasts a museum and a <b>...</b>
Sledované video přidal uživatel: lifeofthebeatles dne 26. 07. 2012

Kategorie: Zábava > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: paul, mccartney, 1969, reporters, paul is dead, campbeltown, scotland, beatles, controversy, high, park, journalists, interview

Vtipy, které tě dostanou!

Potká muž cirkusáka a povídá mu: „Já skáču z dvaceti metrů na beton!” „To není možné,” namítne cirkusák, „já vám nevěřím.” Zavede ho do manéže, na zemi mu udělá beton a muže vznese do dvaceti metrů. Chlápek skočí a dopadne na zem. Zvedne se a potácí se. Přijde cirkusák a spokojeně říká: „To beru, vy jste to dokázal.” „Ale já to neberu,” namítne hrdina. „Já skákal poprvé, a to je morda!”

Pan učitel povídá Pepíčkovi: „Bydlíš u Čertovy stěny, tak nám řekni, kde se tam vzaly ty kameny.” „Nevím!” „Přinesl je tam ledovec. A kam zmizel ten ledovec?” „Šel pro nové kameny?”

Lord se poveselil na dobročinném večírku a po dobrém mejdanu si vyrazil s veselou společností dalších lordů do svého sídla, aby jim ukázal, jak vypadá. Stanuli v konírně a lord vysvětlil: „Moji Arabové s mým mongolským podkoním.” V psinci: „Moji chrti s mým irským psovodem.” V oranžérii: „Moje orchideje s mým cejlonským zahradníkem.” V knihovně: „Moje bibeloty s mým francouzským knihovníkem.” Potom s rozmachem rozrazil další dveře a na manželském loži všichni spatřili dvojici naháčů v objetí. Lord s klidem prohlásil: „To je moje lady Pamela se mnou.”

Potkají se ve sprše dvě dívky, jedna osmnáctiletá, druhé je 11. Jedenáctiletá osumnáctku poočku sleduje a potom se nesměle zeptá: Prosím tě, co ti to roste na hrudníku ? Víš, odpoví starší slečna váhavě, tyhle boule, to jsou prsa. Jedenáctka se zamyslí: No, a nepřekáží ti to při šukání?

Je nebezpečnější jezdit opilý nebo střízlívý? Opilý. Protože opilí mohou pouze za 20 % dopravních nehod.

Podobná YouTube videa

0:25 Map Creator for a Tactics RPG Game

Map Creator for a Tactics RPG Game

Autor: zoser
Počet zhlédnutí: 24 738

1:24 zombie assault (free game)

zombie assault (free game)

Autor: iloveFPS
Počet zhlédnutí: 453 704

0:31 Orbit белоснежный - Коля

Orbit белоснежный - Коля

Autor: oljenjka
Počet zhlédnutí: 12 636

0:25 Запрещеная реклама растишки

Запрещеная реклама растишки

Autor: derMondshein
Počet zhlédnutí: 1 016 811

3:04 пародии на рекламы

пародии на рекламы

Autor: Sliding666
Počet zhlédnutí: 190 883

7:21 The Making Of Corpse Bride Part 1 of 8

The Making Of Corpse Bride Part 1 of 8

Autor: shoshtari
Počet zhlédnutí: 359 330