Paul McCartney Harrassed by Reporters at his Farm in High Park, Campbeltown, Scotland

21 978
October 24, 1969 www.amazon.com Watch more: lifeofthebeatles.blogspot.com On 21 October 1969, The Beatles' press office issued statements denying the "Paul is dead" rumour, deeming it "a load of old rubbish" and saying that "the story has been circulating for about two years—we get letters from all sorts of nuts but Paul is still very much with us." Rumours started to decline when, on 7 November 1969, Life magazine published a contemporary interview with McCartney in which he said, "Perhaps the rumour started because I haven't been much in the press lately. I have done enough press for a lifetime, and I don't have anything to say these days. I am happy to be with my family and I will work when I work. I was switched on for ten years and I never switched off. Now I am switching off whenever I can. I would rather be a little less famous these days." Campbeltown (Scottish Gaelic: "Ceann Loch Chille Chiarain") is a town and former royal burgh in Argyll and Bute, Scotland, located by Campbeltown Loch on the Kintyre peninsula. Originally known as Kinlochkilkerran (Eng: The head of the loch by the kirk of St. Kieran) - this form is still used in Gaelic. It was renamed in the 17th century as 'Campbell's town', Archibald Campbell, Earl of Argyle, having been granted the site in 1667 for the erection of a burgh of barony. Campbeltown became an important centre for shipbuilding and Scotch whisky, and a busy fishing port. Apart from the distilleries, Campbeltown boasts a museum and a <b>...</b>
Sledované video přidal uživatel: lifeofthebeatles dne 26. 07. 2012

Kategorie: Zábava > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: paul, mccartney, 1969, reporters, paul is dead, campbeltown, scotland, beatles, controversy, high, park, journalists, interview

Vtipy, které tě dostanou!

A zapamatujte si, že váš největší nepřítel je alkohol.A vy chcete, doktore, abych před ním vypadal jako zbabělec?

Proč Bůh stvořil blondýnky? Protože ovce vám pivo z lednice nepřinese. A proč Bůh stvořil brunetky? Protože blondýnka také ne.

Dalších sedm softwarových společností na seznamu New York, 24. září. -- Členové organizace Ochránců softwaru dnes oznámili, že na jejich seznam sledovaných softwarových společností přibylo dalších sedm, které pravidelně praktikují testování programů. "Není žádný důvod aby byly programy takto zneužívány", řekl Ken Granola, mluvčí ochránců, "k dispozici jsou alternativní metody testování". Podle Ochránců softwaru tyto společnosti nutí programy podstupovat zdlouhavé a kruté testy, často bez možnosti odpočinku po dlouhé hodiny či dokonce dny. Zaměstnanci mají za úkol "zlomit" software a interní zprávy společností dokazují, že tito zaměstnanci často sami vtipkují o "mučení" programů. "Jenže to není žádná legrace," říká Granola. "Nevinné programy, už od své kompilace jsou zavřeny v malých místnostech a systematicky nabourávány. Celý svůj život stráví v nehygienických, špatně udržovaných a často viry nakažených počítačích a nakonec jsou bez okolků smazány, když jsou již nepotřebné". Granola dále říká: "Víme, že alternativy k tomuto horroru existují. Jako příklad lze uvést firmu Microsoft, která má obrovský úspěch a přitom své programy nepodrobuje prakticky žádnému testování."

Koza jde nakupovat. Než koza odejde povídá kůzlátkům: "Nikomu neotevírejte! Jen mě, poznáte mě podle toho že budu zpívat: Já sem koza rohatá. A ješte si dáme heslo dne - oliž mi cecík" Koza odejde. Vlk poslouchal za keřem a tak vyleze a začne zpívat: "Já sem koza rohatá" Zevnitř se ozve: "No, no, to by mohl zpívat každý, ještě nám řekni heslo dne!" "Oliž mi cecík!" "Ty starej prasáku, mi máme totiž ve dveřích kukátko!"

Muž po probuzení vypadá stejně, jako když si šel lehnout. Žena během noci jaksi zoškliví.

Podobná YouTube videa

4:52 2 světová válka

2 světová válka

Autor: studiodeska10
Počet zhlédnutí: 3 661

25:26 BVV Leteckotanková bitva 2 světové války

BVV Leteckotanková bitva 2 světové války

Autor: peca29
Počet zhlédnutí: 282

0:31 Vena si dal špek .:-)

Vena si dal špek .:-)

Autor: hosacrew
Počet zhlédnutí: 740

1:31 Venca ve srubu

Venca ve srubu

Autor: hosacrew
Počet zhlédnutí: 644

3:34 A Tarefa

A Tarefa

Autor: ligacamera
Počet zhlédnutí: 291