Paul McCartney Harrassed by Reporters at his Farm in High Park, Campbeltown, Scotland

21 991
October 24, 1969 www.amazon.com Watch more: lifeofthebeatles.blogspot.com On 21 October 1969, The Beatles' press office issued statements denying the "Paul is dead" rumour, deeming it "a load of old rubbish" and saying that "the story has been circulating for about two years—we get letters from all sorts of nuts but Paul is still very much with us." Rumours started to decline when, on 7 November 1969, Life magazine published a contemporary interview with McCartney in which he said, "Perhaps the rumour started because I haven't been much in the press lately. I have done enough press for a lifetime, and I don't have anything to say these days. I am happy to be with my family and I will work when I work. I was switched on for ten years and I never switched off. Now I am switching off whenever I can. I would rather be a little less famous these days." Campbeltown (Scottish Gaelic: "Ceann Loch Chille Chiarain") is a town and former royal burgh in Argyll and Bute, Scotland, located by Campbeltown Loch on the Kintyre peninsula. Originally known as Kinlochkilkerran (Eng: The head of the loch by the kirk of St. Kieran) - this form is still used in Gaelic. It was renamed in the 17th century as 'Campbell's town', Archibald Campbell, Earl of Argyle, having been granted the site in 1667 for the erection of a burgh of barony. Campbeltown became an important centre for shipbuilding and Scotch whisky, and a busy fishing port. Apart from the distilleries, Campbeltown boasts a museum and a <b>...</b>
Sledované video přidal uživatel: lifeofthebeatles dne 26. 07. 2012

Kategorie: Zábava > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: paul, mccartney, 1969, reporters, paul is dead, campbeltown, scotland, beatles, controversy, high, park, journalists, interview

Vtipy, které tě dostanou!

Hadaji se 3 chlapy v hospode kdo ma horsiho syna. Ten 1.rika: Ja kdyz pridu domu, tak mi syn rekne - nazdar blbecku! Ten 2.rika: To nic neni - ja kdyz pridu domu tak mi syn rekne - co tak blbe na me cumis, necum a zalez do sklepa! Ten 3.rika: Chlapi to nic neni - ja se vam takle jednou vratim z hospody domu a syn mi rika - ahoj tatinku ja tady na tebe cekam a musime spolu neco vyridit, syn uchopi sve prirozeni do ruky a zacne onanovat, veskere sperma nastrika do sve dlane, pak mi rekne at nastavim dlan, s potesenim mo sperma prelije do dlane a rika: TADY MAS CO SI DO ME VRAZIL A VYPADNI Z MYHO BARAKU!!!

Přijde chlap do Smržovky na Dolní nádraží a chce jízdenku do Nagana. Ženská za okýnkem říká: „Nagano? Co to je? - Aha, tak to musíte na Horní nádraží, tam mají počítač.” Chlápek jede na Horní nádraží a chce zase lístek do Nagana. Chlápek u počítače říká: „To v počítači nemáme. Jeďte do Liberce, tam vám snad pomůžou.” Jede do Liberce a chce zase jízdenku do Nagana. Říkají mu: „Tak to nepůjde. Jeďte do Prahy na Hlavní nádraží.” Na Hlavním nádraží: „Do Nagana nejezdíme. Jděte na letiště do Ruzyně.” V Ruzyni: „Přímý spoj do Nagana nelétá. Musíte přes Moskvu.” Chlápek už docela otrávenej letí přes Moskvu do Nagana a konečně je tam. Po skončení olympiády jde v Naganu na nádraží a říká (japonsky): „Jeden lístek do Smržovky.” „Dolní nebo Horní nádraží?”

Začínající chirurg:"Pane profesore, co je nejdůležitější při operaci?" Profesor:"Hlavně se nepořezat!"

Účetní si stěžuje doktorovi, že má problémy se spaním. „A zkusila jste třeba počítat ovečky?” „No v tom je ta potíž - spletu se, a pak se tři hodiny snažím přijít na to, kde jsem udělala chybu.”

Chuck Norris dokázal, že jsme ve vesmíru sami. Před jeho první vesmírnou expedicí jsme nebyli.

Podobná YouTube videa

3:47 Lucas discusses star wars Blu-ray release

Lucas discusses star wars Blu-ray release

Autor: qmlhcb
Počet zhlédnutí: 13 950

3:26 STAR TREK ENTERPRISE Direct-to-DVD

STAR TREK ENTERPRISE Direct-to-DVD

Autor: ENTERPRISENX01
Počet zhlédnutí: 41 866

0:23 Star Trek 2009 deleted scene - Kirk Brothers

Star Trek 2009 deleted scene - Kirk Brothers

Autor: SalvorofTerminus
Počet zhlédnutí: 43 732

1:57 Star Trek Voyager - Unseen Episode!

Star Trek Voyager - Unseen Episode!

Autor: JustB3NJI
Počet zhlédnutí: 8 865

0:03 The Simpsons Transformers intro

The Simpsons Transformers intro

Autor: TFfansCR
Počet zhlédnutí: 134 479