MSI K9N2 SLI Platinum Motherboard

536
The new ATX motherboard from MSI runs with the nForce 750a SLI chipset. The MSI K9N2 SLI Platinum Socket AM2+ motherboard delivers outstanding performance at an affordable price for systems running on AMD Phenom X4, Athlon 64X2 Dual-Core, Athlon X2 Dual-core, Athlon 64FX, Athlon 64, and Sempron processors. This powerful microATX platform supports Hyper Transport Technology up to 2600MHz, and AMD CoolnQuiet Technology. This cool board also supports dual-channel DDR2 1066+/800/667MHz memory up to 8GB, PCI-E x1, PCI-E x16 2.0, SATA 3Gb/s, USB 2.0, Gigabit LAN, and 8-channel HD audio. Ideal for gaming, multimedia, or business computing. For great performance with a motherboard you can afford today. Stop dreaming and start building your PC with the MSI K9N2 SLI Platinum Socket AM2+ motherboard. This board comes ready to run with an integrated DVI port! Click http://www.tigerdirect.com/applications/searchtools/item-Details.asp?EdpNo=3975887&sku=M452-6032&srkey=M452-6032 for more information.
Sledované video přidal uživatel: TigerDirectBlog dne 10. 02. 2012

Kategorie: Technologie > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: MSI, K9N2, SLI, Platinum, Motherboard, tigertv, albert, computertv

Vtipy, které tě dostanou!

Blondýnka nutně potřebuje peníze, a proto se rozhodne pro únos. Jde na dětské hřiště, unese odtamtud malého chlapce a napíše na lístek papíru: „Mám Vašeho syna. Zítra v 9.00 zanechte pod skluzavkou na dětském hřišti obálku s 200 000 Kč.” Připne chlapečkovi lístek na tričko a pošle ho s ním domů. Druhý den se jde podívat na hřiště a najde tam obálku s penězi a lístkem: „Jak jsi mi to mohla udělat?! Jsme přece kamarádky!”

Skot MacKay se oženil a jel se svou novopečenou chotí na svatební cestu. V Doveru jí koupil bonboniérku. V Paříži jí dal první bonbón, v Berlíně druhý. A když jej požádala v Římě o další, řekl: „Už ne, miláčku. Ty ostatní už necháme dětem...”

Učitelé nedělní školy požádali svého pastora aby povídal dětem o manželství. Připravil si tedy pečlivě své vyučování, vstoupil do třídy a začal otázkou: "Hoši a děvčata, přišel jsem k vám dnes ráno, abych si s vámi povídal o manželství. Ale než začnu, může mi někdo z vás říci, co o manželství řekl Ježíš ?" Po chvilce mlčení se přihlásil Pepíček. Když ho pastor vyvolal, hrdě odpověděl: Ježíš řekl: " Otče odpusť jim, neboť nevědí co činí ."

Ctihodný lord hraje golf. Právě se chystá odpálit míček, když v dálce zazní pohřební hudba a objeví se smuteční průvod. Lord smekne klobouk, přestane hrát a čeká, až průvod přejde. Jeho spoluhráč poznamená: „Pane, vy jste úžasný. Oni vyprovázejí na poslední cestu úplně cizího člověka a vy smeknete a přestanete hrát. To je fantastické!” A lord odpoví: „Jakto cizího člověka? Dvacet let mi byla dobrou ženou!”

V ČR jsou dva Brandýsi: Brandýs n.L. a Brandýs před n.L.

Podobná YouTube videa

9:53 iPod shuffle 3g review

iPod shuffle 3g review

Autor: nik81818
Počet zhlédnutí: 287

5:46 iPod Nano Opinions

iPod Nano Opinions

Autor: lockergnome
Počet zhlédnutí: 23 570

8:16 iPod Love/Hate Relationship

iPod Love/Hate Relationship

Autor: lockergnome
Počet zhlédnutí: 6 935