Swedish Christmas with Joakim Noah

3 080
The half Swedish basketball star, Joakim Noah celebrated his 2010 Christmas the Swedish way. Here is a clip featuring him and one of his best friends, PJ, dancing to a Christmas song.
Sledované video přidal uživatel: CourtsideConvo dne 11. 02. 2012

Kategorie: Sport > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: Joakim Noah, Christmas, Joakim Noah dancing, Chicago Bulls

Vtipy, které tě dostanou!

Dědeček s babičkou chtějí omládnout. Babička tedy pošle dědu k doktorovi a ten mu říká o jejich problému. Doktor se zamyslí, dá dědovi projímadlo a řekne mu, ať si ho večer před spaním oba vezmou. Ráno povídá babička dědovi: „Dědo, já jsem ti vyskočila na záchod jak osmnáctka.” „To nic není,” říká děda, „já jsem se posral jak mimino!”

25 důkazů, že lidská rasa je odsouzena k záhubě V případě, že potřebujete další důkaz, že lidská rasa je díky své blbosti odsouzena k záhubě, tady jsou některé skutečné instrukce nalepené na konzumních produktech: 1) Na pokrývce z Tchaj-wanu: Nepoužívejte jako ochranu proti tornádu. 2) Na zrcátku přimontovaném k helmě používané americkými cyklisty: Pamatujte, předměty v zrcadle jsou ve skutečnosti za vámi. 3) Na Tchajwanském šampónu: Používejte opakovaně. 4) Na zavírátku anglického ochuceného mléka: Po otevření neobracejte láhev vzhůru nohama. 5) Na novozélandském spreji proti hmyzu: Tento přípravek nebyl testován na zvířatech. 6) Na amerických pokynech k sestavení nového počítače: Abyste předešli vytvoření sražené páry, počkejte s otevřením krabice, dokud se nezahřeje na pokojovou teplotu. (Rozumné, ale ty instrukce jsou UVNITŘ krabice!) 7) V některých zemích na dnech lahví s Coca-Colou: Otevírejte druhou rukou. 8) Na balíčku rozinek: Proč je nerozhodit po vašich oblíbených obilovinách k snídani? 9) Na fénu značky Sears: Nepoužívejte ve spánku. 10) Na balíčku mražených hranolek: Můžete být vítězi, aniž byste cokoliv kupovali! Podrobnosti uvnitř! 11) Na balení oválného mýdla: Pokyny - používejte jako obyčejné mýdlo. (A to má být jak?) 12) Na dezertu zvaném Tiramisu z Tesca (vytištěno zespodu na krabici): Neotáčejte vzhůru nohama! (Příliš pozdě - už se stalo.) 13) Na chlebovém pudinku od Marks & Spencer: Po zahřátí bude produkt horký. (Určitě? Raději to vyzkoušíme, co vy na to?) 14) Na korejském kuchyňském noži: Varování - udržujte z dosahu dětí. (Hej, kdo si myslíte, že jste, abyste mi říkali, co mám a co nemám dělat se svejma děckama?) 15) Na šňůře od čínských vánočních světel: Pouze pro použití venku nebo uvnitř. (Takže používat se to nesmí kde?) 16) Na japonském stroji ke zpracování potravy: Nepoužívejte k jiným účelům. (Začínám být fakticky zvědavý.) 17) Na arašídech od Sainsbury´s: Varování - výrobek obsahuje ořechy. (Vážně? Arašídy obsahují ořechy?) 18) Na balíčku oříšků od American Airlines: Instrukce - otevřete balíček, snězte oříšky. (Ah, jsem tak šťastný, že nám to tak hezky objasnili.) 19) Na švédské řetězové pile: Nepokoušejte se zastavit pilu svýma rukama nebo svými genitáliemi. (Jaký druh telefonátu od zákazníka mohl zapříčinit tenhle nápis?!) 20) Na dětském kostýmu Supermana: Ani s tímto kostýmem nemůžete létat. (Správně, jen zničte univerzální dětský sen!) 21) Na některých mražených jídlech: Návrh na servírování - odmrazit. 22) Na krabici s hotelovou koupací čepicí: Pouze na jednu hlavu. 23) Na balíčku žehličky značky Rowenta: Nežehlete oblečení na těle. 24) Na dětské medicíně proti kašli od Boot´s: Neřiďte auto ani stroje. 25) Na obalu Nytolu - prášku na spaní: Varování - může způsobit ospalost.

Prenos dat.

Byl jednou jeden farmář, který pěstoval melouny. A dařilo se mu, ale měl starosti s kluky z okolí, kteří mu vždycky v noci vlítli na pole a pár melounů mu odnesli. Tak trochu zapřemýšlel, jak na ně a nakonec vyrobil velikou ceduli: „Pozor, jeden z melounů je napuštěn kyanidem!” a postavil ji na kraj pole. Když se za pár dní přišel podívat, jak to vypadá, zjistil, že žádný meloun nechybí, ale na jeho ceduli připsala dětská ruka: „Teď jsou ty melouny dva!”

Výpisek je osnova z výtahu.

Podobná YouTube videa

0:44 Noah Busts A Move

Noah Busts A Move

Autor: CBS
Počet zhlédnutí: 739 626

2:34 Joakim Noah is NOT a fan of Kevin Garnett

Joakim Noah is NOT a fan of Kevin Garnett

Autor: md1021
Počet zhlédnutí: 113 112

0:29 Joakim Noah speaks swedish

Joakim Noah speaks swedish

Autor: Baskettelevision
Počet zhlédnutí: 48 566

5:50 interview Joakin Noah

interview Joakin Noah

Autor: gorditoromandie
Počet zhlédnutí: 21 586

1:10 Swedish Toast with Joakim Noah

Swedish Toast with Joakim Noah

Autor: CourtsideConvo
Počet zhlédnutí: 3 975

1:45 Zoe meets Joakim Noah

Zoe meets Joakim Noah

Autor: ismsed
Počet zhlédnutí: 4 709

3:26 Joakim Noah pre-game workout *** TRAIN2959.com

Joakim Noah pre-game workout *** TRAIN2959.com

Autor: musclemovies
Počet zhlédnutí: 43 203

3:01 MyTown: Chicago With Joakim Noah

MyTown: Chicago With Joakim Noah

Autor: Yardbarker
Počet zhlédnutí: 46 151

3:01 MyTown Chicago- With Joakim Noah

MyTown Chicago- With Joakim Noah

Autor: JoakimNoahTV
Počet zhlédnutí: 9 000

3:22 Joakim Noah Postgame Interview After Beating Cavs

Joakim Noah Postgame Interview After Beating Cavs

Autor: g2themoore
Počet zhlédnutí: 6 503

2:53 J. Noah: žaidimas čia labiau fizinis

J. Noah: žaidimas čia labiau fizinis

Autor: krepsinisnet
Počet zhlédnutí: 1 544

1:06 Chuck Swirsky back in Toronto

Chuck Swirsky back in Toronto

Autor: BISNAH
Počet zhlédnutí: 7 934

0:28 Joakim Noah on Derrick Rose's hops

Joakim Noah on Derrick Rose's hops

Autor: outsidethenba
Počet zhlédnutí: 7 694

4:24 Chicago Bulls 2011 Story

Chicago Bulls 2011 Story

Autor: hongkongeddiesports
Počet zhlédnutí: 41 885