Michael Jackson - Black Or White

43 768 839
Music video by Michael Jackson performing Black Or White. © 1991 MJJ Productions Inc.
Sledované video přidal uživatel: michaeljacksonVEVO dne 15. 04. 2012

Kategorie: YouTube písničky > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: Michael, Jackson, Epic, Pop

Vtipy, které tě dostanou!

Ty už mne nemáš rád! Je ti úplně jedno, že nemám co na sebe!Ale vždyť máš každý měsíc nové šaty?Aha, tak podle tebe mohu vyjít ven z baráku jenom jednou za měsíc, že?

Bratislavě na nádraží se dobývá připosranej Čecháček na WC. Zuřivě buší na dveře a volá: "Je tu někdo, je tu někdo?" A ze záchodu se ozve flegmaticky: "Kto by tu jedol, tu sa sere!"

se projednavaly nizke uspechy podniku a jeho neziskovost. Predseda se zeptal: Mate nejake navrhy na zlepseni situace? Prihlasil se jeden vzorny pracovnik: Navrhuji aby se delalo i v sobotu! Prihlasil se druhy vzorny pracovnik: Ja navrhuji aby se delalo i v nedeli! Prihlasil se starsi zrobeny chlap: Ja navrhuji aby se zakazalo soulozit! Predseda se pohorsene pta: Jak to myslis soudruhu? Aby se vic nerodili takovi debilove, jak ti, co hovorili prede mnou!

Pepa s Frantou se už znali dlouho. Jednou se v hospodě rozpovídali o svém pohlavním životě. "Mám rád svou ženu," řekl Pepa, "ale po tolika letech už je to nuda. Hele, co kdybysme si to pro jednou prohodili? Kde se píše, že musíme být s ženou furt spolu?" Franta souhlasil a šli se zeptat svých manželek co oni na to. Po nějaké době souhlasili. Minul večer a noc. "Tak co, jaký to bylo?" Ptá se ráno Pepa Franty. "Skvělý," Franta na to, "mělo bysme to provozovat častějc." "Taktak, poď, pudem se zeptat manželek, jak se to líbilo jim."

Potká pan Baláž před barákem souseda a podiví se: „Kam jdeš s tím velkým kufrem?” „No víš, manželka mě vyhodila,” vysvětluje soused. „To kdyby udělala mně,” podotkne pan Baláž, „já bych ji snad zabil!” Soused na to: „A co myslíš, že nesu v tom kufru?”

Podobná YouTube videa

3:36 [M/V] T.O.P - Turn It Up [HD]

[M/V] T.O.P - Turn It Up [HD]

Autor: YGEntertainment
Počet zhlédnutí: 7 729 531

0:07 MegaCube

MegaCube

Autor: ColdManEXE
Počet zhlédnutí: 63 801

0:07 Sparta Sega logo

Sparta Sega logo

Autor: 830928jim
Počet zhlédnutí: 46 240

3:55 Tomáš Buranovský - Here without you

Tomáš Buranovský - Here without you

Autor: TheFilipo333
Počet zhlédnutí: 56 175