How To Build An Email Opt In List Free - Targeted Email List

2 531
http://SimpleCommissions.com More Killer Free Videos On Turbo Charging Your Business. How To Build A List With The Info Juicer Method.
Sledované video přidal uživatel: EasyCashBlueprint dne 11. 02. 2012

Kategorie: Naučné > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: opt, in, email, list, building

Vtipy, které tě dostanou!

Víte proč jsou vtipy na blondýnky tak jednoduchý? No přece aby je pochopily i brunety.

Přijde zákazník do takového toho malého krámku na všechno a ptá se: „Prosím vás, máte doutníky?” „Jistě, tamhle v tom levém regálu.” Zákazník se natáhl do regálu, vytáhl doutník a zapalovač, když na něj prodavač volá: „Pane, tady se nesmí kouřit.” „Proč ne, když prodáváte doutníky?” „Taky prodáváme toaletní papír!”

Ginsberg navštíví Goldbergův obchod s nábytkem, aby si koupil kredenc. „Kredence nevedeme,” oznamuje Goldberg, „ale mám pro nich návrh, máme hodiny, jdou a koupěj si nějaký pěkný.” „Ale kde,” povídá Ginsberg, „na co jsou jednomu hodiny.” „Na co?” žasne Goldberg, „tak jak to udělaj, aby ráno nezaspali?” „Soused si vždy o půl sedmý ráno pouští rádio a to mě probudí.” „No dobře, a to ani nikdy během dne nepotřebujou vědět, kolik je hodin? Jak to zaříděj, aby věděli, kdy maj jít do práce a pak z práce?” „Jednoduše. Než vylezu z postele, oholím se, vyčistím si zuby a umyju se, je sedm hodin. Než se nasnídám a přečtu si noviny, je půl osmý a akorát čas jít na autobus, abych byl tak akorát v osm v práci. V poledne sousední továrna odtroubí začátek a konec polední pauzy a v pět pak odtroubí i konec pracovní doby. A než se vrátím domů, navečeřím se a podívám na televizi, je devět a čas jít spát. No a druhý den se zase všechno opakuje. Takže mi řeknou, k čemu by mně byly hodiny?” „No, ale jak třeba určej čas, když se probuděj uprostřed noci?” „Jednoduše, mám přece trumpetu.” „Trumeptu? Jak oni trumpetou určujou čas?” „Vylezu na balkon a silně zatroubím a ten antisemita od naproti vyleze z okna a zařve: Hej, ty Žide bláznivej, co troubíš na trumpetu ve tři hodiny v noci!”

V interview pro známý ženský časopis padla otázka: „Je to skutečně pravda, že říkáte všem lidem pravdu do očí?” Iveta Bartošová, která se v předchozím rozhovoru pyšnila svou pravdomluvností, pronesla: „Všem samozřejmě ne. Chci mít také nějaké přátele!”

„Tak co sis letos o Velikonocích vykoledoval, Filípku?” zajímá se babička. Vnouček na to: „Pořádnej průšvih.”

Podobná YouTube videa

0:44 Feral one shot macro 4.3

Feral one shot macro 4.3

Autor: danickster9
Počet zhlédnutí: 8 981

2:54 Cover Of The Rolling Stone-Dr.Hook

Cover Of The Rolling Stone-Dr.Hook

Autor: yendor61
Počet zhlédnutí: 2 103 585

10:08 One Family, One Bloodline, One Rule

One Family, One Bloodline, One Rule

Autor: Triplexity
Počet zhlédnutí: 187 876