Transport Tycoon

185
Your goal at this game is to lead a transport company and to make as much profit as you can by transporting passengers and various goods. Transport Tycoon has been developed by Chris Sawyer and published by MicroProse in 1994. Watch my channel for more about DOSBox!
Sledované video přidal uživatel: CuteFloor dne 10. 02. 2012

Kategorie: Zábava > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: Transport, Tycoon, Deluxe, TTYCOON, TTDX, MicroProse, PC, DOS, MS-DOS, games, DOSBox, Sony, PlayStation, PS

Vtipy, které tě dostanou!

Kdo ustoupí dřív. Blbá zeď nebo bruneta ? Blbá zeď - moudřejší ustoupí ....

Co dokazou bez problemu dva chlapi i dve zensky? Ctyri chlapi to dokazou bez problemu, ale ctyri zensky z velkyma obtizema. Osm chlapu to dovede bez potizi, ale osm zenskych to urcite nedokaze......? Cuurat do jednoko kyybla.

Na diskotéce je móc pěkná holka a jeden kluk se rozhodne, že ji sbalí. Nenápadně k ní přitančí a snaží se ji ohromit svými tanečními kreacemi, ale holka na něho totálně sere. Najednou si navíc všimne, že ta holka někam odchází, pozoruje ji a zjistí, že šla na záchod. Čeká teda před záchodem a přemýšlí, co jí řekne, až vyjde ven, nějakou tu větu, kterou by jí sbalil a totálně okouzlil. Holka najednou vychází ze záchodu a on jí říká: „Čau, tak co, sralas?

Byl jeden farář a ten šel do Říma, tam objevil spoďáry a hned si je koupil. A koupil také další pro ostatní bratry. Cestou ho však spoďáry začaly tlačit, a tak si je sundal. Když se vrátil, potkal jeptišku a ta se ho zeptala: „Co jste v tom Římě objevil?” On si nadzvedl šaty a říká: „Tohle, a dalších dvacet mám v kufru.”

Chlastá čech a japonec. Po nějaké době se pohádaj, japonec natáhne ruku, udeří, čech padne. Po peti minutách se čech probudí a ptá se japonce jak to udělal, japonec: "To bylo naše kung-fu". Tak si připijou na zdraví, ale po půl hodině se zase chytnou, japonec natáhne ruku, udeří, čech padne. Po hodině se čech probere a ptá se jak to udělal, japonec: "To bylo naše karate". Tak si připijou na zdraví, po chvíli se zase pohádaj, čech vstane, udeří ho. Po 3 mesících japonce propustí z nemocnice, když se potkaj v hospodě tak se ho japonec zeptá jak to udělal. Čech: "To bylo taky vaše, hever od Mazdy"!!!

Podobná YouTube videa

7:54 olha o que um código de linha de comando faz.

olha o que um código de linha de comando faz.

Autor: Watheuzz
Počet zhlédnutí: 10 283

1:03 Como sempre ganhar no jogo da velha

Como sempre ganhar no jogo da velha

Autor: matheusmwds
Počet zhlédnutí: 105 846

1:23 bicicleta tuning Venezuela edo Tachira...

bicicleta tuning Venezuela edo Tachira...

Autor: germax2009
Počet zhlédnutí: 815 458

6:42 Xcorps Action Sports TV #45.) SKATEPIPE seg.3 HD

Xcorps Action Sports TV #45.) SKATEPIPE seg.3 HD

Autor: TheXcorps
Počet zhlédnutí: 484