Vietcong 1.60 Colt Python mod by ziOcoNg

3 533
this only show one of my Vietcong Mod! my clan: http://gnrclan.forumfree.it/ soon will be release new maps with new guns! thanks to my friend [Elfimaledetti]Tune for teach me how to create maps and how working with textures in 3dsMax
Sledované video přidal uživatel: ziOconG dne 11. 02. 2012

Kategorie: Hry > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: Vietcong, 1.60, mod, 1.01, clan, 1.00, italiano, italia, italy, ETA, [ETA]., GnR, fist, alpha, first, czech, republic, polac, server, multiplayer, game, PC, Phyton, Python, Pitone, Colt, ziocong, noob, asd, lol, omg, stfu, rotfl, lama, cheaty, anticheat, cheat, hradba206, hradba202, why, are, reading, tags?

Vtipy, které tě dostanou!

„Jsem Žid,” zjistil Angelo. Z jeho tváře se ozve slabý hlásek: „Neříkej. Těší mě, já jsem zase nežid.”

Doprovoď mě k tramvaji Jendo !!! Nemůžu teto. Máma říkala, že hned po tvém odchodu bude večeře.

Je mlady par v parku, ona ma zrovna jahodovy tyden, ale on ma na to chut. Tak jdou do krovi, on ji tam zacne prstit.... Jde okolo policajt a slysi divne zvuky a pta se - co tam delate? Kluk vyleze, olizne si vsech pet prstu a rekene - jime pizzu!!!!

Vidí mravenec letět berušku a zeptá se jí:"Beruško kam letíš?",a beruška na to:"No a co!"

Na zdravotnickém kongresu v Ženevě si povídají anglický a americký chirurg. Američan se chlubí: „U nás už děláme transplantaci obou ledvin zároveň a hospitalizace trvá pět dní.” Angličan se jen tak nedá: „To u nás je chirurgie dál. U nás už umíme transplantovat srdce a ledvinu najednou.” Čech to chvíli poslouchá, pak se nasere a povídá: „To u nás jsme ještě dál. Podívejte, ještě včera jsem měl v téhle dlani díru jak hrom a dneska to ani nepoznáte.” Oba prohlížejí ruku a nevěřícně kroutí hlavami: „To není možné, to kecáš.” „Nekecám. Tak si čuchněte!”

Podobná YouTube videa

1:32 Madagascar Xbox Gameplay

Madagascar Xbox Gameplay

Autor: 0022700
Počet zhlédnutí: 63 314

2:17 Madagascar 2 *Ultimate* glitch - Bypass cutscenes!

Madagascar 2 *Ultimate* glitch - Bypass cutscenes!

Autor: TI2ophy
Počet zhlédnutí: 124 083

7:14 Como hacer a sin cara svr 2011

Como hacer a sin cara svr 2011

Autor: giiil1000
Počet zhlédnutí: 72 840