Vietcong 1.60 Colt Python mod by ziOcoNg

3 863
this only show one of my Vietcong Mod! my clan: http://gnrclan.forumfree.it/ soon will be release new maps with new guns! thanks to my friend [Elfimaledetti]Tune for teach me how to create maps and how working with textures in 3dsMax
Sledované video přidal uživatel: ziOconG dne 11. 02. 2012

Kategorie: Hry > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: Vietcong, 1.60, mod, 1.01, clan, 1.00, italiano, italia, italy, ETA, [ETA]., GnR, fist, alpha, first, czech, republic, polac, server, multiplayer, game, PC, Phyton, Python, Pitone, Colt, ziocong, noob, asd, lol, omg, stfu, rotfl, lama, cheaty, anticheat, cheat, hradba206, hradba202, why, are, reading, tags?

Vtipy, které tě dostanou!

Sekundární pohlavní znaky se týkají nejen žen!

Pohledný chlápek sedí u baru. Ohlédne se a vidí prekrásnou stabajznu. Zavolá si barmanku a objedná té krásce láhev nejdrazsího sampusu, s dotazem na lístecku, zda by s ním sla do postele. Kráska vrátí sampus a na lístecku je napsáno: "Pouze pokud byste mel na konte milión $, v garázi Mercedesa, a v kalhotech 18 cm". Chlápek si otevr sampus sám, a lístecek pošle zpátky se vzkazem: "Na konte mám dva milióny, v garázi dva Mercedesy, a ani kvuli Vám si ho nenechám o ctyri centimetry zkrátit".

Dva policajti se vydali na obchůzku a cestou se jim rozpršelo. „Hlavně schovej želízka,” upozorňuje první druhého. „Mohla by zrezivět!”

Tatranky.zip - energie sbalená na cesty.

Amerika vyslala tři tajné superagenty na špionáž do tehdejšího SSSR. Měli být vyškoleni tak, že budou k nerozeznání od místního obyvatelstva. Po určité době, kdy měli mít své úkoly splněny, nastupují přímo před prezidenta USA: „Tak co, hoši, co jste zjistili?” „Nic,” odpovídají špioni. „Nedokázali jsme se vetřít do jejich společnosti. A přitom říkali, že mluvíme jako oni, tancujeme kozáčka jako oni, pijeme vodku jako oni, ale něco se jim stále nezdálo.” Prezident se zlobí: „Já nevím, hoši, že s váma černejma jsou furt nějaké problémy!”

Podobná YouTube videa

1:00 Black OPS emblems MEGA PACK!! (Must See!!)

Black OPS emblems MEGA PACK!! (Must See!!)

Autor: arctic105
Počet zhlédnutí: 493 161

0:24 Black Ops Camo Glitch: Shiny Green PSG-1

Black Ops Camo Glitch: Shiny Green PSG-1

Autor: Marcohazard
Počet zhlédnutí: 439 210

1:09 Call of Duty Black Ops Lego Emblem Pack

Call of Duty Black Ops Lego Emblem Pack

Autor: TheNocturnalAsylum
Počet zhlédnutí: 25 117

0:02 مسلسل كونان الحلقة الاخيرة

مسلسل كونان الحلقة الاخيرة

Autor: omnexboy
Počet zhlédnutí: 180 287

0:43 GTA SA - NOKIA N95

GTA SA - NOKIA N95

Autor: yusufketur69
Počet zhlédnutí: 65 127