Vietcong 1.60 Colt Python mod by ziOcoNg

3 723
this only show one of my Vietcong Mod! my clan: http://gnrclan.forumfree.it/ soon will be release new maps with new guns! thanks to my friend [Elfimaledetti]Tune for teach me how to create maps and how working with textures in 3dsMax
Sledované video přidal uživatel: ziOconG dne 11. 02. 2012

Kategorie: Hry > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: Vietcong, 1.60, mod, 1.01, clan, 1.00, italiano, italia, italy, ETA, [ETA]., GnR, fist, alpha, first, czech, republic, polac, server, multiplayer, game, PC, Phyton, Python, Pitone, Colt, ziocong, noob, asd, lol, omg, stfu, rotfl, lama, cheaty, anticheat, cheat, hradba206, hradba202, why, are, reading, tags?

Vtipy, které tě dostanou!

Policajti mají přednášku o sexu. Přednášející se snaží vykládat co nejednodušeji, aby to policajti pochopili. Když se dostane k francouzskému sexu říká: "Francouzský sex je když se líbáte, tam kde čůráte. Rozumíte?" Policajti přikyvují jen v zadní řadě se zdvihne policajt a ptá se: "Prosím vás a líbá se jen pisoár, anebo i kachličky okolo?"

Taxikáři ve skotském Aberdeenu se stala vážná dopravní nehoda. Druhý den o tom přinesl místní tisk zprávu. Z cestujících byly dvě ženy a tři muži ponecháni v nemocničním ošetřování, ostatních devět bylo po ošetření propuštěno do domácího léčení...

Potká se teenager se svou holkou a oznamuje jí: „Jak jsi mi včera říkala, abych se tvého táty nelekl, až ho poprvé uvidím, že má hlavu jako koleno... Dneska jsem ho zrovna potkal a ani jsem si nevšimnul, že by měl nějak málo vlasů, spíš naopak...” „Z toho si nic nedělej, lidem se to stává často. On má totiž strašně zarostlá kolena!”

Vytahuje se obyvatel Hradčan: „Jsem David Copperfield! Dokážu jedním pohybem ruky nechat zmizet celý Pražský hrad i se zlatou uličkou!” „A jak?” „Zatáhnu rolety.”

Sejdou se německý, ruský a český státník. Chvíli spolu povídají, až jeden řekne: „Co kdybychom vyzkoušeli, v jaké zemi se nejvíce krade?” „Tak jo.” Jedou nejdříve do Ruska, ruský státník vyndá z okýnka automobilu ruku a v ní drží rubl. Projedou Ruskem, ruku dá nazpět a rubl v tahu. „Tady se ale krade!” oznámí Rus a ostatní souhlasí. Nyní jedou do Německa, Němec provede to samé s eurem a euro je také fuč. „No, tady se ale krade!” říká Němec a všichni s ním souhlasí. Nakonec přijíždí do České republiky. I tady vyndá z okénka domácí státník minci. Když projedou Čechy, dá ruku nazpět a... koruna tam je. „Až teprve tady jsou poctiví lidé!” zvolá. Všichni přikyvují až na řidiče, který povídá: „Ty, Václave, neztratil jsi své hodinky?”

Podobná YouTube videa

0:31 GTA San andreas 2Fast 2Furious cars

GTA San andreas 2Fast 2Furious cars

Autor: adithya1047
Počet zhlédnutí: 558 814

1:29 ★ GTA: San Andreas - Dog ★

★ GTA: San Andreas - Dog ★

Autor: benkonata
Počet zhlédnutí: 2 333 606

3:12 GMod Idiot Box GTA

GMod Idiot Box GTA

Autor: The0SYSTEM0
Počet zhlédnutí: 62 021

9:39 samp role play.wmv

samp role play.wmv

Autor: MrOctaFlorin
Počet zhlédnutí: 127 261

1:57 gta sa fiat ducato policja pl v1

gta sa fiat ducato policja pl v1

Autor: matrixxy1
Počet zhlédnutí: 47 177

9:19 SW: The Force Unleashed pt.25 - Imperial Felucia

SW: The Force Unleashed pt.25 - Imperial Felucia

Autor: xcalizorz
Počet zhlédnutí: 5 547