Vietcong 1.60 Colt Python mod by ziOcoNg

4 084
this only show one of my Vietcong Mod! my clan: http://gnrclan.forumfree.it/ soon will be release new maps with new guns! thanks to my friend [Elfimaledetti]Tune for teach me how to create maps and how working with textures in 3dsMax
Sledované video přidal uživatel: ziOconG dne 11. 02. 2012

Kategorie: Hry > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: Vietcong, 1.60, mod, 1.01, clan, 1.00, italiano, italia, italy, ETA, [ETA]., GnR, fist, alpha, first, czech, republic, polac, server, multiplayer, game, PC, Phyton, Python, Pitone, Colt, ziocong, noob, asd, lol, omg, stfu, rotfl, lama, cheaty, anticheat, cheat, hradba206, hradba202, why, are, reading, tags?

Vtipy, které tě dostanou!

Přiběhne sestra k doktorovi do ordinace a vyhrkne: Pane doktore, ten simulant na pětce umřel. Tak to už ale opravdu přehnal!

Proč Bůh stvořil blondýnky? Protože ovce vám pivo z lednice nepřinese. A proč Bůh stvořil brunetky? Protože blondýnka také ne.

Co nikdy neřekne pařan? „Pařit se můžu i na sluníčku.”

Proč si poslanci drží svá místa zuby nehty? Až přijdou o imunitu, většina z nich bude muset emigrovat.

Tři horolezci zdolávají vysokou horu někde v Himálájích. Když se dostanou nahoru, sthrne se šílená bouře, která trvá několik dní. Tak jsou zavření ve stanu a čekají, ale pomalu jim docházejí zásoby. Když už je jasné, že jsou jejich dny sečteny, začnou se vroucně modlit k Bohu, aby je zachránil. Bůh se jim zjeví na nebesích a říká: "Dobrá, jste dobří křesťané, zachráním vás. Rozběhněte se k okraji a skočte a při tom vyslovte své přání, kam chcete dopadnout a já to zařídím." První horolezec překoná strach a nejistotu, rozběhne se, odrazí, zavře oči a říká: "Do hromady peřin!" Pár stovek metrů pod ním se objeví obrovský kopec načechraných peřin a chlápek pohodlně přistane. Druhý vidí, že to asi funguje, tak se taky rozběhne, zavře oči a řekne: "Do obrovské kupky sena!" Stane se. Třetí je na řadě. Rozběhne se, na kraji zakopne a řekne: "Do prdele, auvajs!" "...mlask!"

Podobná YouTube videa

7:49 Left 4 Dead Survival Antics - Team Morphage

Left 4 Dead Survival Antics - Team Morphage

Autor: teammorphage
Počet zhlédnutí: 438

2:17 Hey Shark Week! Hey Shark Week!

Hey Shark Week! Hey Shark Week!

Autor: teammorphage
Počet zhlédnutí: 357

5:16 Marathon 1v1 Quick Scoping

Marathon 1v1 Quick Scoping

Autor: TheSiIentStriker10
Počet zhlédnutí: 8 214