Vietcong 1.60 Colt Python mod by ziOcoNg

4 133
this only show one of my Vietcong Mod! my clan: http://gnrclan.forumfree.it/ soon will be release new maps with new guns! thanks to my friend [Elfimaledetti]Tune for teach me how to create maps and how working with textures in 3dsMax
Sledované video přidal uživatel: ziOconG dne 11. 02. 2012

Kategorie: Hry > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: Vietcong, 1.60, mod, 1.01, clan, 1.00, italiano, italia, italy, ETA, [ETA]., GnR, fist, alpha, first, czech, republic, polac, server, multiplayer, game, PC, Phyton, Python, Pitone, Colt, ziocong, noob, asd, lol, omg, stfu, rotfl, lama, cheaty, anticheat, cheat, hradba206, hradba202, why, are, reading, tags?

Vtipy, které tě dostanou!

Jde chlápek a potká starší, nehezkou ženskou. „Tak co, mladej?” povídá mu. „Chtěl bys mít krásnou a bohatou ženu?” „No jasně, že bych chtěl. Ale co vám je po tom?!” „Jen pomalu! Když se se mnou vyspíš, dám ti za ženu svou krásnou a bohatou dceru.” Po chvilce si plácli a stalo se. Ráno se chlápek probudí a naléhá: „Tak kde máš tu dceru?” „Nejdřív mi musíš povědět, kolik ti je roků!” „Co to sem pleteš, přeci jsme si plácli! Ale tak dobře, je mi pětatřicet. Co má být?” „No vidíš, a to ještě pořád věříš na pohádky?!”

Na tiskové konferenci se ptá novinář ministra financí Kalouska: „Pane ministře, z čeho jste vycházel při tvorbě nových daňových zákonů?” Kalousek na to: „Z poslaneckého bufetu...”

Přijde blázen do elektra a povídá: „Máte barevné televize?” „Ano,” odpoví prodavač, „máme hned několik druhů.” „Tak mi dejte jednu oranžovou.”

Proč chodí blondýnka ve sprše pořád dokola? Koupila si Wash-n-Go.

Baví se dvě kamarádky: „Tak co jsi od toho milionáře dostala k svátku?” „Syfilis.”

Podobná YouTube videa

4:55 Madden NFL 12: Pack Hunters Ep. 1

Madden NFL 12: Pack Hunters Ep. 1

Autor: DeathMonkeyGaming
Počet zhlédnutí: 427

10:39 Wasting $50 on Legendary Packs Madden 12 Ultimate Team

Wasting $50 on Legendary Packs Madden 12 Ultimate Team

Autor: BHack3tt
Počet zhlédnutí: 2 440

9:50 Fallout 3 Nuka Grenade

Fallout 3 Nuka Grenade

Autor: Orcidea
Počet zhlédnutí: 173 822

4:40 Fallout 3 Deathclaw Gauntlet Schematics Full Guide

Fallout 3 Deathclaw Gauntlet Schematics Full Guide

Autor: JayNbl122
Počet zhlédnutí: 38 404