Vietcong 1.60 Colt Python mod by ziOcoNg

3 907
this only show one of my Vietcong Mod! my clan: http://gnrclan.forumfree.it/ soon will be release new maps with new guns! thanks to my friend [Elfimaledetti]Tune for teach me how to create maps and how working with textures in 3dsMax
Sledované video přidal uživatel: ziOconG dne 11. 02. 2012

Kategorie: Hry > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: Vietcong, 1.60, mod, 1.01, clan, 1.00, italiano, italia, italy, ETA, [ETA]., GnR, fist, alpha, first, czech, republic, polac, server, multiplayer, game, PC, Phyton, Python, Pitone, Colt, ziocong, noob, asd, lol, omg, stfu, rotfl, lama, cheaty, anticheat, cheat, hradba206, hradba202, why, are, reading, tags?

Vtipy, které tě dostanou!

Co znamená, když má blondýnka na levém rameni kupku slámy? Průstřel hlavy z pravé strany.

Prijede TV Stab natacet reportaz na Saharu o zivote beduinů. Natoci reportaz, reporterovi to neda a vyzvida na beduinovi, jak je to tady se zenskyma, kdyz jsou skoro cely rok v oaze. Beduin odveti: "To je jednoduche, na to tady mame velbloudice." Reporter nesmele: "Fakt? A můzu si to taky zkusit?" "Samozrejme..." Reporter odbehne do staje a zacne obcovat s velbloudici a jede a jede, libuje si a najednou slysi hlasity smich ze vsech stran. Reporter se ohradi: "Co se smejete? Oni na to: "My na nich jezdime do vesnice za zenskyma.

Sejdou se takhle dva nájemní vrazi a jeden říká tomu druhýmu: "Člověče, dnes je pro nás normálně problém sehnat práci. No kdyby mi nepřišla včera tchýně, tak normálně vyjdu ze cviku."

Proč blondýnka nechtěla být svědkem Jehovovým? Prohlásila, že tu nehodu neviděla.

Kolik stopařek se vejde do Trabantu? Nevím, to ještě nikdo nezkoušel.