Cheryl Cole - Hilarious Moment

135 035
Funny clip from "Girls Aloud : Off The Records".
Sledované video přidal uživatel: GirlOverboard16 dne 11. 02. 2012

Kategorie: Komedie > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: Cheryl, Cole, Girls, Aloud, funny

Vtipy, které tě dostanou!

Při písemce se přihlásí Janek a prosí učitelku: „Paní učitelko, pustíte mě na záchod?” „To si snad děláš legraci!” zamračí se kantorka. Žák jí pohrozí: „No dobře, tak když vy mě nepustíte, tak to teda pustím já.”

Koupou se dva ve vaně, když se ona zeptá: „Vydržíš dlouho pod vodou?” „Proč se ptáš?” „Právě se vrátil manžel!”

Blondýnka se vrátí z přijímacího pohovoru. „Tak jak to probíhalo?” zajímá se matka. „Všechno šlo dobře, šéf mi dokonce zaplatil dvakrát více než ostatní zákazníci...”

Paní učitelka říká: „Tak děti, zítra si každý přinese tolik kamínků, kolik řekl sprostých slov.” Další den Janička přinese plnou igelitku kamínků a paní učitelka říká: „Janičko, to jsi řekla tolik sprostých slov?” „Ano,” odpoví Janička. Deniska přinese plný pytel od brambor a paní učitelka říká: „No teda, to jsi řekla tolik sprostých slov?” „Ano,” odpoví Deniska. Pak slyší paní učitelka hluk, tak se podívá z okna a tam Pepíček sedí v kamionu. A paní učitelka se ho ptá: „Co děláš v tom kamionu?” A Pepíček odpoví: „Uhni, krávo, jedu pro další!”

Cestou na svatební obřad dojde k autonehodě a oba snoubenci na místě zahynou. Jdou spolu do nebe. Čekají na příjmu na Svatého Petra. Když přijde, hned se ho ptají, jestli je možné v nebi uzavřít manželství. Svatý Petr říká:"No, je to poprvé, co se na tohle někdo ptá. Musím to jít zjistit." Pár sedí v přijímací místnosti už pár měsíců a oba už ztrácejí trpělivost, když se Svatý Petr znovu objeví s odpovědí:"Je to dobré, v nebi můžete být oddáni." Nato se mladík ptá: "Jen pro případ, že by nám to neklapalo... Bylo by možné se v nebi i rozvést?" "To si snad děláte legraci. Tři měsíce jsem tady hledal kněze. Dovedete si představit, jak dlouho bych hledal právníka?"

Podobná YouTube videa

2:31 EDITOR! - Smosh - Subtitulado al Español (FullHD)

EDITOR! - Smosh - Subtitulado al Español (FullHD)

Autor: MZSubt
Počet zhlédnutí: 22 580

3:27 5 Ways to Get a Girl - Smosh - Subtitulado al Español

5 Ways to Get a Girl - Smosh - Subtitulado al Español

Autor: MZSubt
Počet zhlédnutí: 21 172

3:35 If Cartoons Were Real - Smosh - Subtitulado al Español

If Cartoons Were Real - Smosh - Subtitulado al Español

Autor: SmoshEsp
Počet zhlédnutí: 48 871