Cheryl Cole - Hilarious Moment

135 030
Funny clip from "Girls Aloud : Off The Records".
Sledované video přidal uživatel: GirlOverboard16 dne 11. 02. 2012

Kategorie: Komedie > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: Cheryl, Cole, Girls, Aloud, funny

Vtipy, které tě dostanou!

Kostičkovaný sešit si máme pořídit, abychom mohli hrát o hodině piškvorky.

Blondýnka se zrzkou seděly v baru a koukaly na zprávy o šesté. Ukazovali reportáž o sebevrahovi, který stál na mostě a vyhrožoval, že skočí dolů. Blondýnka povídá: "Hele, vsaď se, že neskočí." "Dobře, o kilo. Já si myslím, že skočí." No, a chlápek skočil. Tak blondýnka vysolila kilo a zrzka říká: "Ne, to nejde, já si to nevezmu. Jsi přece moje kámoška." "Ber, sázka je sázka." "Hele, musím se ti přiznat, že jsem tohle už viděla ve zprávách v pět, takže si nemůžu vzít výhru." "Já to taky viděla už v pět, ale nikdy bych si nemyslela, že skočí znovu."

Letadlo, katastrofická situace bez východiska. Naděje na přežití žádná. Každou chvíli to spadne. Piloti posílají letušku k pasažérům, ať je na ten nevyhnutelný konec nějak připraví... Letuška (vesele, s širokým úsměvem na tváři): „Tak, teď si všichni vytáhnete cestovní pasy a zvednete je vysoko nad hlavou...” „Výýýborné, skvěle! Každý máte cestovní pas - nechybí nikomu, že ne?!” Chvíli se prochází a kontroluje: „Tááák, a teď si každý svůj pas otevře na stránku s fotografií... Máme to všichni?! Tak počkáme tady na paní... Dobře. Máme. Tááák, a teď si každý tu stránku odtrhněte, pečlivě srolujte do kornoutku a zasuňte si ji do zadku.” Jeden z cestujících: „No dovolte! To už je snad trochu moc, ne?!” Letuška zas na mikrofon: „Vysvětluju to tady pánovi a možná by to ostatní taky zajímalo - záchranářům se jinak hrozně blbě identifikují mrtvoly.”

V přecpaném autobuse se otočí rozklepaná stařenka na sedícího teenagera: „Mladý pane, mohl byste mi uvolnit místo?” „Ale samozřejmě,” džentlmensky odpoví mladík, otočí se k pánovi vedle a zařve na něj: „Okamžitě uvolněte tady paní místo, vy nezdvořáku!”

"Pane vrchni, pane vrchni, ta kava smrdi po damskem pririzeni!" "Tak si ji vemte do druhe ruky."

Podobná YouTube videa

1:13 Barney - I Love You (Slow)

Barney - I Love You (Slow)

Autor: xBUTTERYx
Počet zhlédnutí: 23 542

0:42 NBA: where amazing happens parody

NBA: where amazing happens parody

Autor: foxrod1
Počet zhlédnutí: 17 407

1:30 Rejected Mortal Kombat Fatalities Ep. 3

Rejected Mortal Kombat Fatalities Ep. 3

Autor: MKFatalities
Počet zhlédnutí: 209 840

0:58 indian tom and jerry - funny

indian tom and jerry - funny

Autor: live320
Počet zhlédnutí: 1 065 027

0:22 tom and jerry tom singing hindi song

tom and jerry tom singing hindi song

Autor: dl8ss5964
Počet zhlédnutí: 1 157 765