Yamaha R1 2009 Valentino Rossi

1 037 613
Video emozionale della nuova supersportiva R1, con la partecipazione di Valentino Rossi
Sledované video přidal uživatel: omnimoto dne 11. 02. 2012

Kategorie: Auto-moto > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: moto, motocicletta, Valentino, Rossi

Vtipy, které tě dostanou!

Sedí bagr na plotě a plete noviny. Letí kolem žlutej kapustňák a ptá se: „Bagre, kolik je hodin?” Bagr vytáhne teploměr a řekne: „Vedeme dva nula.”

Přišel Kohn za rabínem: „Rabi, malér! Mám syna, kluk chytrej, hlava otevřená, mohl být skoro rabín a on se nechal pokřtít!” Rabi odpovídá: „Kohn, to říkaj ausgerechnet mně? Vždyť já taky mám syna, kluk chytrej, hlava otevřená, mohl být skoro rabín a taky se nechal pokřtít! To nemůžeme tak nechat, jdeme za vrchním rabínem!” U vrchního rabína svému představenému povídají: „Rebe, poslouchaj nás, oba máme syny, hlavy otevřený, mohli být skoro rabíni a nechali se pokřtít!” Na to vrchní rabin: „A to říkaj ausgerechnet mně? Vždyť já mám taky syna, kluk chytrej, hlava otevřená, už mohl být skoro rabín a on se nechal pokřtít! To nemůžeme tak nechat!” Vrchní rabi s nimi jde do synagógy a modlí se: „Veliký Adónaj, máme problém. Všichni máme syny, kluci chytří, hlavy otevřené, mohli být skoro rabíni a oni se nechali pokřtít!” Zahřmí a shůry se ozve hlas: „Pánové, tohle vy říkáte ausgerechnet mně?”

Stary pan je na vysetreni u doktora. Doktor se ho pta: "Dedo, a co stolice, mate ji pravidelnou?" "Jo, pane doktore, pravidelnou, kazdy rano v sest." "A kdy se probouzite?" "Taky pravidelne, pokazdy v sedum."

Za časů velikého Sovětského svazu letí letadlo s vojenskou jednotkou z Moskvy do Afghánistánu a velitel oznámí: „Vojáci, za každou donesenou hlavu kontrarevolucionáře bude láhev vodky a den dovolené.” Po palubě se rozlehne táhlé: „Urrááá!” Letadlo přistane, vojáci se vyhrnou ven. Za půl hodiny se vracejí, každý nese dvě hlavy. „Dobře, vojáci,” povídá velitel. „Ale tohle bylo pouze mezipřistání v Ázerbájdžánu!”

Vite kdo je největší pedofil na světě? No přece kapitán IGLO, protože jeho prsty znají všechny děti na světě.

Podobná YouTube videa

0:56 Start letadla

Start letadla

Autor: themultivlkodlak
Počet zhlédnutí: 123

3:26 Kamiony..:-)

Kamiony..:-)

Autor: risulka1
Počet zhlédnutí: 3 924

2:49 Triky z kamiony

Triky z kamiony

Autor: gtaskabu
Počet zhlédnutí: 7 090

5:24 Auta,Kamiony,traktory / TRUCK,TRACTOR

Auta,Kamiony,traktory / TRUCK,TRACTOR

Autor: R624Vsacan
Počet zhlédnutí: 4 828