KTM X-Bow

205 912
Lightweight from Austria. 700 kg and max. 300 hp. The Crossbow is the first car built by the Motorcycle specialist KTM from Austria.
Sledované video přidal uživatel: holymacaroni85 dne 11. 02. 2012

Kategorie: Auto-moto > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: ktm, crossbow, cross, xbow, bow, austria, car, fast, light, weight

Vtipy, které tě dostanou!

„Když říkáš, že se tak zajímáš o motorky,” povídá blondýnce přítel, „víš, kdo vyhrál na minulé Grand prix královskou kubaturu?” „Že by anglická královna?”

„Když jsem si Dášu bral, byla to Holka z porcelánu,” svěřil se v jednom rozhovoru nejmenovaný prezident. „V poslední době mi však připadá spíš jako Holka na zabití!”

Rodinka chytá na břehu jezera ryby, když v tom otec vytáhne zlatou rybku. A ta jim říká: "Když mne pustíte, tak vám splním tři přání." Malý synáček se probere a povídá: "Táto, já chci ježka." Otec na to: "Do píčy s ježkem!" V ten okamžik maminka zaúpí: "Ježek z píči ven!!!"

Pani ucitelka se pta ve tride deti: "Tak deti jak by jste vymalovaly tridu?" Anicka se prihlasi a rika: "Na stenu bych dala ruzovou a na strop zlutou." Pani ucitelka se zepta jestli ma nekdo jeste nejaky napad. Pepicek se prihlasi a povida: "Na stenu bych namrdal hnedou a na strop bych namrdal cernou." Pani ucitelka se rozlobi a pozve si pepicka i tatinka do reditelny." Tak nam pepicku zopakuj co jsi nam rakl ve tride." - "Na stenu bych namrdal hnedou a na strop bych namrdal cernou!" Tatinek se zamysli a povida: "Ty curaku, vzdyt by to bylo moc tmavy!"

Poslední den ve školce přinesly všechny děti učitelce nějaký dárek. Syn květináře dal učitelce dárek, ta si prohlédla krabici, zatřepala s ní a povídá: - Vsadím se, že vím co to je - jsou to květiny. - Přesně tak. Syn majitele cukrárny jí dá dárek, ona si ho prohlédne a povídá: - Vsadím se, že je to bonboniéra. - Správně. Pak jí předá dárek syn majitele vinárny. Učitelka si všimne, že z toho něco odkapává, tak to ochutná a ptá se: - Je to víno? - Ne. Učitelka ochutná další kapku a ptá se: - Tak šampaňské? - Ne. - Tak to vzdávám. Co to vlastně je? - Štěně!

Podobná YouTube videa

7:57 KTM RC8R

KTM RC8R

Autor: fotokitdirect
Počet zhlédnutí: 4 450

0:29 KTM Factory Tour: 2011 RC8R production line - 1

KTM Factory Tour: 2011 RC8R production line - 1

Autor: Nieuwsmotor
Počet zhlédnutí: 6 795

9:00 2008 KTM RC8 1190 rated by Jeremy McWilliams!

2008 KTM RC8 1190 rated by Jeremy McWilliams!

Autor: raptorama
Počet zhlédnutí: 144 208

1:06 Yamaha YZF-R125 first ride

Yamaha YZF-R125 first ride

Autor: motorcyclenewsdotcom
Počet zhlédnutí: 733 834

1:25 BMW F800GS first ride

BMW F800GS first ride

Autor: motorcyclenewsdotcom
Počet zhlédnutí: 325 109