Tales of Legendia Walkthrough Part 34: Training With Chloe

187
Sledované video přidal uživatel: leonyasch dne 10. 02. 2012

Kategorie: Hry > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: tales, of, legendia, walkthrough, part, 34, senel, norma, will, chloe, moses, leonyasch

Vtipy, které tě dostanou!

Pan Novák potká známého, který často bourá, na kolečkovém křesle a celého v obvazech. „Příteli, zase autohavárie?” nadhodí Novák. „Skoro,” odpoví kamarád. „Byl jsem u milenky a její starej se předčasně vrátil domů s tyčí na uzamčení volantu!”

Přijde jednou (M)užskej z práce domů, tam na něj už čeká nakvašená (Ž)enská, která je nervózní, že už to spolu dlouho nedělali: Ž: "Tak už toho mám dost. Neustále se vyhýbáš své manželské povinnosti. Takhle už to dál nejde. Zkrátka si dohodnem den, kdy se mi budeš věnovat." M: "Tak jo, ať mám od Tebe pokoj. A můžu si vybrat?" Ž: (Celá šťastná) "Jistě!"M: (Celej šťastnej) "Tak fajn - beru 29. února..."

Přijde pán ke krejčímu vyzkoušet na zakázku objednaný oblek a první, čeho si všimne, jsou příliš dlouhé rukávy. „Žádný problém,” říká krejčí, „jen dejte ruce před sebe a ohněte je v lokti. Vidíte, už je to v pořádku.” „Ale koukněte, límec mi sahá až po uši!” „Dobře, jen trochu ohněte záda, ještě kousek, tak, to je ono.” „Ale šlapu si na konce kalhot!” „Stačí, když malinko ohnete kolena, tím se to srovná. A je to! Koukněte se do zrcadla, ten oblek vám padne jako ulitý!” Pán tedy odchází, zkroucený jako preclík. Na ulici projde kolem lavičky, na které sedí dvě ženské. Jedna říká: „Podívej, chudák támhleten pán.” „Jo, ale koukni, jaký má nádherně vypasovaný oblek!”

Maminko, můžu se jít koupat do moře?V žádném případě, vlny jsou příliš vysoké.Ale tatínek se přeci koupá!Tatínek může - má uzavřenou vysokou životní pojistku !

Chobotnice patří mezi chobotnatce.

Podobná YouTube videa

1:47 Battlefield 3 Like a Boss Parody song

Battlefield 3 Like a Boss Parody song

Autor: jackfrags
Počet zhlédnutí: 210 407

0:46 Only In Battlefield!!!

Only In Battlefield!!!

Autor: shosho10199
Počet zhlédnutí: 63 277

2:26 JackFrags - Run Episode One - 1080P Battlefield 3 Movie

JackFrags - Run Episode One - 1080P Battlefield 3 Movie

Autor: jackfrags
Počet zhlédnutí: 514 394

6:21 BF3 - Javelin Squad #2 - Caspian Border

BF3 - Javelin Squad #2 - Caspian Border

Autor: JurgenCutters
Počet zhlédnutí: 249 742