New Funny Budweiser Dog Advert

4 135
Funny ad from budweiser with a funny dog.
Sledované video přidal uživatel: loneowl1 dne 19. 02. 2012

Kategorie: Zábava > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: funny, advert, dog, budweiser

Vtipy, které tě dostanou!

Přijde mladý muž do baru, objedná si, napije se a začne se rozhlížet kolem sebe. Vtom spatří strašně malého človíčka, jak stojí na barové stoličce a přesto stěží dosáhne na skleničku. Ptá se tedy barmana: "Kdo to je, ten trpaslík? Takhle malého člověka jsem v životě neviděl." Nato se barman otočí k trpaslíkovi: "Pane Hanzelka, řekni tady mladýmu, jak jsi tenkrát v Jižní Americe řekl tomu šamanovi, že je podvodník a umí houby!"

Co je to: Je to v koši na prádlo a smrdí to? Zdechlý zajíček Azurit.

Povídá zákazník mladé servírce: „Když se tak podívám na ten účet, tak vás ve škole učili kromě přídavných jmen i přídavná čísla.”

Každou sobotu přivedla mladá maminka své tři kloučky k dědečkovi. Kluci vždycky chtěli hrát na vojáky a pokaždé nějak dědu zapojili. Jednou se takhle maminka vrací a sleduje, jak Pepíček namíří na dědečka ramínko na šaty a prásk. Dědeček sebou práskne o zem a dělá mrtvého. Maminka k němu přikvačí, aby zkontrolovala, jestli se nepraštil. Děda otevře jedno oko a šeptá: „Nech mě. Tohle dělám často, je to jediná šance, jak si odpočinout.”

Mladé manžele a jejich prvorozené dítě navštíví příbuzní. „To děvčátko je pěkné, ale zdá se mi, že je trochu slabé,” povídá švagr. „Prosím tě!” ohradí se otec. „Co by jsi ještě nechtěl po pětiměsíčním manželství?”

Podobná YouTube videa

5:54 Hanácká beseda

Hanácká beseda

Autor: jenisomb
Počet zhlédnutí: 4 567

8:54 Hanácký soubor Kosíř

Hanácký soubor Kosíř

Autor: josefvalda
Počet zhlédnutí: 1 972

8:15 Hanácký skanzen Příkazy

Hanácký skanzen Příkazy

Autor: josefvalda
Počet zhlédnutí: 813

1:03 Xbox 360 & Ps3 - Grand Theft Auto 4 Trailer {-2-}

Xbox 360 & Ps3 - Grand Theft Auto 4 Trailer {-2-}

Autor: darkmasterjay
Počet zhlédnutí: 127 411