Funny budweiser dog commercials - Superbowl

1 195 455
Budweiser dog commercial in Superbowl The new Ipad Touch is out! http://snipurl.com/u8tu8 x: Hey nice dog! y: Yeah this is Viper!, Pure Bread Border Collie. x: Ooh! y: Watch this! y: Viper!Fetch! y: Hahaha, Good boy Viper, you're such a smart dog. y: So, ah, what can your dog do? x: Fergus! Budlight! y: Screams! x: Bad Dog!
Sledované video přidal uživatel: jothor dne 19. 02. 2012

Kategorie: Zábava > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: funny, budweiser, bud, light, beer, dog, fetch, banned, commercial, clip, budwiser, commercials, superbowl, good, bad

Vtipy, které tě dostanou!

V jednom kraji na Západě žil bohatý rančer, který tak nenáviděl indiány, že jednoho dne vyhlásil odměnu sto dolarů za každou jejich hlavu, kterou mu kdo přinese. I sebrali se Paddy a Murphy, vzali pušky a povoz a vyjeli na lov. Brzy narazili u řeky na prvního indiána. Paddy zamířil a prásk. Pak už stačilo jen dojít mrtvole useknout hlavu. O pár minut později se objevil druhý a stal se stejně snadnou obětí. Následně se objevili dva a Paddy jednoho z nich netrefil. Ten obratem zmizel v prérii. Pak se dlouho žádný neobjevoval. Když k večeru zaslechli oba kovbojové koňská kopyta, zpozorněli. Tak akorát na hranici dostřelu zastavil indián na koni. Vyrazili tedy jeho směrem. On si udržoval bezpečnou vzdálenost. Paddy prásknul do koní a začali ho dohánět. Indián tedy zahnul do kaňonu. Oni samozřejmě hned za ním. Paddy se soustředil na ovládání povozu, který se řítil neuvěřitelnou rychlostí. Murphy najednou zašeptá: „Hele, Paddy, rozhlédni se...” „Neruš,” zlobí se Paddy. „Už ho skoro máme!” Murphy naléhá: „Paddy, fakt by ses měl rozhlédnout!” Tak tedy Paddy trochu zpomalil a rozhlíží se. Kam až oko dohlédne, nahoře podél kaňonu stojí stovky indiánů s luky a sekerkami. Načež Paddy říká: „Hele, to vypadá, že budeme milionáři!”

Když jde Chuck Norris do hospody, už má pivo na stole.

Pan Kalianko si ve čtvrtek večer jen tak v pantoflích skočí se džbánkem pro pivo. Vrátí se v pátek, postaví džbán a povídá: „To jsou, holka, všude hrozný fronty...”

Manžel se ptá u oběda ženy: „Tu svíčkovou jsi dělala sama? Vaříš ji úplně stejně jako moje matka.” „Opravdu?” odvětí mile překvapená hospodyňka. „Tak to mám velkou radost.” Muž namítne: „Jenže svíčková byla jedním z hlavních důvodů, proč se otec s matkou rozvedli!”

Po řece plujou na loďce tři policajti. Loďka se převrhne a policajti se utopí. Kolik policajtů se celkem utopilo? Čtyři, dva hned a další dva při rekonstrukci.

Podobná YouTube videa

1:19 Grey's Anatomy 7x03 Clip: Lexie and Mark Scenes

Grey's Anatomy 7x03 Clip: Lexie and Mark Scenes

Autor: CristinaMDGA
Počet zhlédnutí: 22 366

0:48 Grey's Anatomy S07xE01 - Lexie: "We Were a Mass Murder"

Grey's Anatomy S07xE01 - Lexie: "We Were a Mass Murder"

Autor: Cheisu7
Počet zhlédnutí: 11 211

0:35 Mark and Lexie 6x13 Elevator Scene

Mark and Lexie 6x13 Elevator Scene

Autor: gmtBB
Počet zhlédnutí: 205 888

1:12 Mark & Lexie - [5x17]

Mark & Lexie - [5x17]

Autor: McSteamyUniverse
Počet zhlédnutí: 190 869

3:11 Grey's Anatomy 7x08 Clip: Beginning

Grey's Anatomy 7x08 Clip: Beginning

Autor: CristinaMDGA
Počet zhlédnutí: 4 641