Funny budweiser dog commercials - Superbowl

1 195 501
Budweiser dog commercial in Superbowl The new Ipad Touch is out! http://snipurl.com/u8tu8 x: Hey nice dog! y: Yeah this is Viper!, Pure Bread Border Collie. x: Ooh! y: Watch this! y: Viper!Fetch! y: Hahaha, Good boy Viper, you're such a smart dog. y: So, ah, what can your dog do? x: Fergus! Budlight! y: Screams! x: Bad Dog!
Sledované video přidal uživatel: jothor dne 19. 02. 2012

Kategorie: Zábava > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: funny, budweiser, bud, light, beer, dog, fetch, banned, commercial, clip, budwiser, commercials, superbowl, good, bad

Vtipy, které tě dostanou!

„Můj starý zemřel před měsícem,” stěžuje si kolemjdoucí babka Mydlářová. „Já jsem mu říkala, že do toho vesmíru nemá létat!”

V horském hotelu švýcarských Alp sedí ve vinárně lord Beefsteak ve společnosti šarmantní Francouzky, objednává další whisky a znuděně praví: „Je tu vskutku nádherně, avšak - jak se mi to jeví - tak ta sněhová bouře potrvá delší dobu. U nás v Anglii se říká, že v takovém počasí se dají dělat dobře pouze dvě věci...” „Och, milý lorde, bridž jsem se naštěstí dosud nenaučila!”

On: „Víš, Kláro, když se dívám na fotbal, tak zapomínám na všechno na světě.” Ona: „Ale já se jmenuju Marie!”

České země byly kdysi lé(j)no.

Paní učitelka dá dětem ve škole korunu, aby ji co nejlépe prohospodařily. Za týden se dětí ptá, jak to udělaly. Přihlásí se Anička a povídá: "Ja jsem koupila třešinky, ty jsem snědla a pecičky jsem zasadila. Ty až vyrostou, tak z nich bude stromeček s třešinkama." Paní učitelka ji pochválí a ptá se dál. Přihlásí se Jiřinka a povídá: "Já jsem koupila broskvičku, tu jsem snědla a pecku jsem zasadila. Ta až vyroste, tak z ní bude stromeček s broskvema." Paní učitelka ji pochválí a ptá se dál. Přihlásí se Pepíček a povídá: "Já jsem koupil jitrnici." Paní učitelka se podiví, ale Pepíček jí hbitě odpovídá: "Doma se s ní sestra pohlavně ukojila, pak jsme ji snědli, špejlí si vydloubali zuby, střívko použil táta v noci jako prezervativ, ráno jsme do ní nasrali a matka ji šla vrátit jako zkaženou no a tady máte zpátky tu KORUNU!!!"

Podobná YouTube videa

0:41 Psych/Royal Pains - Go Ahead, Click It

Psych/Royal Pains - Go Ahead, Click It

Autor: PSYCHonUSANetwork
Počet zhlédnutí: 14 385

0:31 Burn Notice/White Collar - What Grenade?

Burn Notice/White Collar - What Grenade?

Autor: BurnNoticeonUSA
Počet zhlédnutí: 57 945

10:22 Burn Notice Season 2 Gag Reel

Burn Notice Season 2 Gag Reel

Autor: froodytowel
Počet zhlédnutí: 275 978

0:40 Characters Unite Commercial

Characters Unite Commercial

Autor: tvspaz626
Počet zhlédnutí: 47 182

1:02 USA Network Characters Super Bowl Spot

USA Network Characters Super Bowl Spot

Autor: TXCANY
Počet zhlédnutí: 89 038