Funny budweiser dog commercials - Superbowl

1 195 196
Budweiser dog commercial in Superbowl The new Ipad Touch is out! http://snipurl.com/u8tu8 x: Hey nice dog! y: Yeah this is Viper!, Pure Bread Border Collie. x: Ooh! y: Watch this! y: Viper!Fetch! y: Hahaha, Good boy Viper, you're such a smart dog. y: So, ah, what can your dog do? x: Fergus! Budlight! y: Screams! x: Bad Dog!
Sledované video přidal uživatel: jothor dne 19. 02. 2012

Kategorie: Zábava > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: funny, budweiser, bud, light, beer, dog, fetch, banned, commercial, clip, budwiser, commercials, superbowl, good, bad

Vtipy, které tě dostanou!

Pod vánočním stromečkem. Baby, co dostal děda pod stromeček? Infarkt.

Vodní mor je nebezpečná nemoc.

Letecké dialogy #2 Pěkný sluneční den poblíž letiště Billund v Dánsku: Věž: "Piloti 82 i D5, jaká je vaše pozice a výška?" Pilot 82: "Nad jezerem, 6400 stop." Pilot D5: "Stejná pozice, stejná výška!" Dispečer: "Takže mám začít hledat formulář Hlášení o srážce?" Pilot přistál velmi tvrdě. Vedení jeho aerolinek tvrdě vymáhalo, aby se po přistání objevil ve dveřích pilotní kabiny se slovy: "Děkujeme, že jste letěli se společností XYZ." Příliš se mu nechtělo, protože čekal nadávky, ale vstala jen nějaká babička o holi se slovy: "Synku, mohu se tě na něco zeptat?" "Jistě, oč jde?" "To jsme přistávali nebo jsme byli sestřeleni?" Pilot: "Radare, jsme v řadě s dvěma A10, vlastně nad vámi a, eéé, to... zapomněli jsme, jaká máme volací jména..." Dispečer: "Žádný problém, přidělím vám náhradní jména: Tupec 1 a Tupec 2!" Pilot: "V jaké jsme vzdálenosti od jiného letadla?" Dispečer: "Tři míle." Pilot: "Nám se ta vzdálenost tři míle nezdá!" Dispečer: "Jste od něho půldruhé míle, on od vás půldruhé míle, dohromady tedy tři míle!" Pilot malého letadla: "Hm, kontrolo, potvrďte, že chcete, abych letěl před 747." Dispečer: "Teď by to šlo, už je nažraný!" Po velmi tvrdém přistání v bouři s blesky v Memphise, steward linky Northwest ohlásil: "Dávejte velký pozor, až budete otevírat skříňky na příruční zavazadla nad vámi, protože se tam po té šupě všechno promíchalo a spadne vám to zcela určitě na hlavy!" Věž: "Jaká je vaše výška a pozice?" Pilot: "Mám 180 centimetrů a sedím vlevo vpředu!" Věž: "Máte dost paliva či ne?" Pilot: "Ano." Věž: "Ano - co?" Pilot: "Ano, pane!" Věž: "Cessna N1234, pozor na turbulence za UA 737" Cessna: "Věži San Jose, Cessna je před 737!" (delší přestávka) Věž: "UA 737, pozor na turbulence za Cessnou 172!" Věž na letišti Mnichov II: "LH 8610 - povoluji start." Pilot LH 8610: "Ale my jsme ještě nepřistáli!" Věž: "Dobrá, a kdo teda stojí na dráze 26?" Pilot LH 8801: "LH 8801!" Věž: "OK, v takovém případě máte povolení ke startu vy!" Pilot - učeň se ztratil během samostatného letu. Dispečer chtíc zjistit jeho polohu na radaru se ptá: "Jaká byla tvá poslední pozice?" "Na betonu před hangárem!" Když začaly létat Concordy z Anglie přes moře, vymysleli heslo vychvalující rychlost letadla. Znělo: "Snídaně v Londýně, oběd v New Yorku." Někdo jim k tomu nastříkal sprejem: "Zavazadla v Bangkoku!"

Jura Trlica v hospodě před placením: „Chlapi, nikdy bych nevěřil, že je ten svět tak malý! Tuto pětistovku jsem propil minulý týden v Hodoníně...”

Blondýnka si stěžuje přítelkyni: „Představ si, můj muž jede na měsíc na služební cestu a zabalil si do kufru třicet kondomů. On si snad myslí, že za ním budu každý den jezdit!”