Funny budweiser dog commercials - Superbowl

1 195 284
Budweiser dog commercial in Superbowl The new Ipad Touch is out! http://snipurl.com/u8tu8 x: Hey nice dog! y: Yeah this is Viper!, Pure Bread Border Collie. x: Ooh! y: Watch this! y: Viper!Fetch! y: Hahaha, Good boy Viper, you're such a smart dog. y: So, ah, what can your dog do? x: Fergus! Budlight! y: Screams! x: Bad Dog!
Sledované video přidal uživatel: jothor dne 19. 02. 2012

Kategorie: Zábava > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: funny, budweiser, bud, light, beer, dog, fetch, banned, commercial, clip, budwiser, commercials, superbowl, good, bad

Vtipy, které tě dostanou!

Chlap byl na vyšetření a lékař mu oznamuje: „Je to zlé, váš test na AIDS je pozitivní.” „Pane doktore, a nemůžete mi nějak pomoct? Dobře zaplatím.” „Bohužel, tady je medicína zatím bezmocná. Vy jste homosexuál?” „Ano.” „Tak potom bych pro vás jeden recept měl. Vezměte kilo neumytých rajčat, shnilou rybu, půl druhého litru mléka, půl kila syrového masa, co už začíná páchnout, do toho pět litrů vody, pořádně rozmixovat, nechat tři hodiny pracovat a potom v průběhu jedné hodiny vypít.” „Děkuji, pane doktore, už se běžím léčit!” Když pacient odešel, sestřička se diví: „Pane doktore, vždyť ten test na AIDS má v pořádku, tak proč jste mu předepsal takové projímadlo?” „Aby si ten buzerant konečně uvědomil, k čemu má prdel.”

Kdo vymyslel ženské tělo? Inženýr !!! Jedině ten mohl umístit kanalizaci vedle zábavního parku !

Povídá jeden policajt druhému: "Ten rogalo, to je ale strašnej pták. Musel jsem do něj nastřílet celej zásobník, než toho chlapa pustil..."

Přijde malý Jurášek do obýváku a nesměle žvatlá: „Mamí, já jsem udělal na záchodě bobeček.” „No hezké, Jurášku,” pochválí ho maminka. Za několik minut jde na záchod a ozve se hlasitý výkřik a náraz do zdi. „Mami,” volá Jurášek, „tys na to hovínko šlápla!”

K vedoucímu klenotnictví přijde známý a povídá: "Slyšel jsem, pane Holbík, že váš zlatník utekl s vaší dcerou, šperky i penězi, je to pravda?" "Ano, je to tak, ale zanechalmi lístek, že mi vše postupně vrátí. Je toslušný člověk, dceru už mám doma."

Podobná YouTube videa

0:36 Jurassic Park 2 Velociraptor scene

Jurassic Park 2 Velociraptor scene

Autor: MrVastatosaurus
Počet zhlédnutí: 226 977

12:48 O nascimento de Jesus (Maria Valtorta)

O nascimento de Jesus (Maria Valtorta)

Autor: MAMCJCOM
Počet zhlédnutí: 4 759

1:31 Ďáblova lest - natáčení

Ďáblova lest - natáčení

Autor: VojtaDykSite
Počet zhlédnutí: 11 176

11:06 Ivan Trojan (*30. 6. 1964)

Ivan Trojan (*30. 6. 1964)

Autor: miggi176
Počet zhlédnutí: 367

2:59 Tři životy (Lucka V. Láska umí víc)

Tři životy (Lucka V. Láska umí víc)

Autor: vojtadyk
Počet zhlédnutí: 8 732