Cravendale - Cats with Thumbs

5 316 764
Why do cats stare when you're pouring milk? http://www.milkmatters.co.uk/cats Follow Bertrum Thumbcat: http://twitter.com/bertrumthumbcat http://www.facebook.com/bertrumthumbcat
Sledované video přidal uživatel: CravendaleTV dne 19. 02. 2012

Kategorie: Zábava > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: Cravendale, tv, ad, advert, spot, commercial, 2011, milk, cats, with, thumbs, cat, thumbcat, thumbcats, thumb, opposable, jog, on, kitties, kitty, kitteh, funny, the, matters, themilkmatters.co.uk, bertrum, bertrumthumbcat

Vtipy, které tě dostanou!

Když vietnamské děti uviděli americké bombardéry tak od radosti rozhazovali rukami nohami, některé až 50 metrů daleko

Představ si, ráno jsem nevěděl co dělám a dal manželce celý tři ruble!A ona?A ona si je vzala!

„Kdybych měla peníze, koupila bych si fotbalové mužstvo.” „Netušila jsem, že se tak zajímáš o fotbal.” „Já se taky nezajímám o fotbal, spíš o fotbalisty...”

V zoologické zahrade umírá velice vzácná opice. Zverolékar ji vysetrí a oznámí rediteli, ze nutne potrebuje opicáka. Zacnou obvolávat vsechny ZOO v republice, potom v Evrope, ale samec není - je to opravdu vzácná opice. Tak se zverolékar sejde s reditelem a radí se, co budou delat. Vtom dostane zverolékar nápad. "Vís co, nedávno jsme pribrali Frantíka krmice, vysel z páté trídy základní skoly a za tri stovky by to mozná udelal." Tak si Frantíka zavolají a reditel povídá: "Franto, já bych potreboval, abys za tri stovky osoulozil opici." Franta po chvíli rozmýslení povídá: "Tak jó, ale mám tri podmínky." "Samozrejme, okamzite jsou splnený." "Tak za prvý - ze se s ní nebudu muset líbat." "No to je úplne jasný, opice se prece nelíbají." "Za druhý - ze to s ní muzu delat zezadu." "To vís, ze jo, vzdyt opice to prece jinak ani nedelají." "A za tretí - ze vám ty tri stovky dám az po vejplate."

Jede babka tramvají a nad ní stojí děda a pořád bubnuje holí do podlahy. Babka už to nevydrží a nevrle povídá: „Musíte pořád třískat tou holí?” „Musím,” odpoví děda, „já si připomínám, že mám vystoupit v Bubenči.” „Já zase jedu na Malou stranu,” řekne babka, „a taky tady neuchcávám!”

Podobná YouTube videa

8:36 D2Dance Přerov - Ďáblíci

D2Dance Přerov - Ďáblíci

Autor: topekrjuva
Počet zhlédnutí: 329

3:17 D2Dance Přerov

D2Dance Přerov

Autor: topekrjuva
Počet zhlédnutí: 870

9:30 D2Dance, Petra Janů a Dixi Stonava

D2Dance, Petra Janů a Dixi Stonava

Autor: fotoprerov
Počet zhlédnutí: 2 439

1:03 R2-D2 Dance part 2

R2-D2 Dance part 2

Autor: colo321
Počet zhlédnutí: 1 487

0:26 Stipacka se stipacim klinem - Rakov

Stipacka se stipacim klinem - Rakov

Autor: rr0b
Počet zhlédnutí: 13 801