Cravendale - Cats with Thumbs

5 317 069
Why do cats stare when you're pouring milk? http://www.milkmatters.co.uk/cats Follow Bertrum Thumbcat: http://twitter.com/bertrumthumbcat http://www.facebook.com/bertrumthumbcat
Sledované video přidal uživatel: CravendaleTV dne 19. 02. 2012

Kategorie: Zábava > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: Cravendale, tv, ad, advert, spot, commercial, 2011, milk, cats, with, thumbs, cat, thumbcat, thumbcats, thumb, opposable, jog, on, kitties, kitty, kitteh, funny, the, matters, themilkmatters.co.uk, bertrum, bertrumthumbcat

Vtipy, které tě dostanou!

Dostane řidič nového závozníka. Řidič: - Chceš svést po Praze? Závozník: - No, chci. Tak tedy jedou po Praze, dojedou na první křižovatku se semaforem a řidič ji profrčí na červenou. Závozník: - Co to mělo bejt? Vždyť tam byla červená! Řidič: - Takhle jezdí frajeři. Jedou dál a další křižovatku projede řidič opět na červenou. Závozník: - Vždyť tam zase byla červená! Řidič: - Takhle jezdí frajeři. Jedou dál a přijedou ke křižovatce, kde na semaforu svítí zelená. Řidič zabrzdí tak prudce, že závozník málem proletí předním sklem. Závozník: - Jak to jezdíš? Vždyť máme zelenou! Řidič: - No jo, ale co kdyby jel nějaký frajer?

Je třída v obřím akváriu a paní učitelka se ptá, z jakého oceánu jsou ty ryby uvnitř. Je vyvolán Pepíček, ale stále mlčí. A paní učitelka: „Správně, je to Tichý oceán!”

Do banky vtrhne muž s kuklou a samopalem: "Ruce vzhůru!" "Ale pane, to jste se spletl, toto je banka na sperma." říká úřednice. "Tak vypijte tu skleničku před váma!" řve chlap. Žena v hrůze vypije obsah skleničky se zmíněnou tekutinou, muž si sundá kuklu a říká: "Tak vidíš, Marie, a doma tvrdíš že to nemůžeš spolknout!"

Rok 2150 - Poslední Somálec zemřel hlady, ale vtipy o nich jsou nesmrtelné.

Prochází se plavčík po Lipenské pláži, nuda, občas koukne na hladinu. Náhle přiloží hlásnou troubu k ústům a volá na jednu z lodí: „Devadesát devítko, devadesát devítko, jste za červenou bójí, vraťte se!” Vzápětí za ním doběhne kolega a povídá: „Co blbneš, vždyť máme lodě jen do osmdesáti!” Plavčík opět přiloží troubu k ústům a volá k jezeru: „Šedesát šestko, šedesát šestko, máte nějaké problémy?”

Podobná YouTube videa

4:45 Bill O'Reilly vs Colin Quinn

Bill O'Reilly vs Colin Quinn

Autor: iwanttomarrycarrie
Počet zhlédnutí: 18 777

3:48 Merlin (BBC) -troublemaker

Merlin (BBC) -troublemaker

Autor: xemzysparrax
Počet zhlédnutí: 15 660

3:37 Super Mario Kart: Super CHEATER Kart

Super Mario Kart: Super CHEATER Kart

Autor: KlydeStorm
Počet zhlédnutí: 53 212

20:55 TAS Super Mario 64 N64 in 15:35 by Rikku

TAS Super Mario 64 N64 in 15:35 by Rikku

Autor: webnations
Počet zhlédnutí: 11 091 375

0:14 Soda Machine Vs. Washing Machine

Soda Machine Vs. Washing Machine

Autor: lpoollax7
Počet zhlédnutí: 702

0:36 Russell Pipe Foundry Destruction

Russell Pipe Foundry Destruction

Autor: stagmie
Počet zhlédnutí: 772