Just For Canadians

28 803
Ellen ends the alienation of Canadians - special contest *only* for Canadian viewers.
Sledované video přidal uživatel: tippiecanoe1 dne 19. 02. 2012

Kategorie: Zábava > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: TEDS, Canadian, Contest

Vtipy, které tě dostanou!

Víte, jaké zvíře má čůráka uprostřed zad? Policejni kobyla.

Klient: Porád mi to ukazuje, že je špatne jméno uživatele nebo heslo. Hotline: Zavrete prosím okno, pane. Klient: No jo, to je pravda, venku je opravdu dost hluk...

Dva eskymáci brzy ráno vstanou a vyrazí přes zamrzlou pláň na lov mrože. Jdou dvě hodiny, přijdou k zamrzlému moři, vysekají v ledu velkou díru, nachystají návnadu a s připravenými harpunami čekají. Za hodinu mrož vykoukne, oni ho zabijí a vytáhnou z vody. Popadnou ho za ocas a táhnou zpátky. Jde to ztuha, protože je to proti srsti a mrož navíc svými kly drhne o led. Když takhle jdou tři hodiny a jsou teprve v polovině, potká je bílý vědec, který je v Grónsku na vědecké výpravě. Chvíli je pozoruje a navrhne: „Pánové, proč raději nevezmete toho mrože za kly a netáhnete ho za ně? Vždyť by se vám to táhlo líp!” Pak pokračuje v chůzi. Eskymáci na sebe kouknou, pokrčí rameny a zkusí to. A skutečně, mrož se jim táhne mnohem líp. Po hodině jeden z nich promluví: „Ty, to je fakt divný. Běloch. Cizinec. Teprve pár měsíců tu je. A takhle skvěle nám poradil - ten mrož se nám fakt táhne líp.” Ten druhý zavrtí hlavou: „No, já nevím, jestli nám poradil opravdu tak dobře. Podívej, jsme zase zpátky u moře!”

Hostující kazatel právě skončil sérii evangelizačních shromáždění v jednom vesnickém sboru. Členové té církve byli tak chudí, že mu nemohli zaplatit jeho výdaje. A tak se jeden ze starších rozhodl, že mu věnuje svého koně. Nebylo možné odmítnout, proto kazatel za darovaného koně srdečně poděkoval a chystal se na cestu. Bývalý majitel koně si ho však zavolal a vysvětlil mu: „Toto je zvláštní kůň. Je vycvičen tak, že když řeknete ‚Chvála Bohu’, tak zrychlí a uslyší-li ‚Haleluja’, zastaví.” Hostující kazatel slíbil, že dá na koně pozor, rozloučil se, nasedl, řekl „Chvála Bohu” a kůň se rozjel. Všechno bylo v pořádku až do chvíle, kdy se blížili k hluboké rokli. Kazatel koni přikázal: „Chvála Bohu.” Kůň zrychlil. Kazatel zakřičel: „Chvála Bohu.” Kůň se dal do cvalu. Kazatel se chytil za hlavu: „Popletl jsem slova. Jak jen zněl ten příkaz k zastavení.” Kůň se řítí k propasti a kazatel vykřikuje všechna slova, která ho napadají: „Amen... Hosana... Maranatha...” Nic nefunguje. Náhle si vzpomene na kouzelné slůvko. Rázně přikáže: „Haleluja.” a kůň se zastaví půl metru před okrajem hrozné hluboké propasti. Zpocený, ale šťastný kazatel se zhluboka nadechne, vděčně pohledí k nebi a pronese: „Chvála Bohu.”

Jediný druh hada, který má nohy, je had plastickyoperovaný.

Podobná YouTube videa

2:36 Freya hardmode 10 man zerged

Freya hardmode 10 man zerged

Autor: drake2k2
Počet zhlédnutí: 509 907

3:34 Historia del Templo Oscuro (Español)

Historia del Templo Oscuro (Español)

Autor: lionheartbsa
Počet zhlédnutí: 83 091

2:51 Insane Nerf War

Insane Nerf War

Autor: PDKFilms
Počet zhlédnutí: 690 504

3:03 Insane Nerf War 2

Insane Nerf War 2

Autor: PDKFilms
Počet zhlédnutí: 341 586

2:25 The NERF Ninjas

The NERF Ninjas

Autor: Krazy86ss
Počet zhlédnutí: 815 715

3:26 Nerf Squad 2: Assault

Nerf Squad 2: Assault

Autor: PDKFilms
Počet zhlédnutí: 878 240