Why USA hates Canada 2

124 923
These are 20 reason why USA hates Canada. (Its a damn joke, I'm not serious)
Sledované video přidal uživatel: Cooltreivus dne 19. 02. 2012

Kategorie: Zábava > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: why, usa, hates, canada, eh, america, united, states, reasons

Vtipy, které tě dostanou!

Jde ožralej z hospody a potřebuje čůrat. Sáhne do poklopce, kam mu přes díru v kapse spadnul zavináč, co si koupil v bufíku. A povída: "Ty vole, že seš smrsklej, to sem věděl, že smrdíš, to taky! Ale že máš vočička???"

Na startu ženského plaveckého vytrvalostního závodu se sešla celá světová elita. K všeobecnému překvapení se hned od startu ujme vedení nápadná blondýnka. Po půl kilometru už má náskok sto metrů a v cíli je před druhou závodnicí o dobrý kilometr. Reportéři se hned sesypali na svěží, nepříliš unavenou a nečekanou vítězku: „To byl úžasný výkon! Jak trénujete? Kolik toho naplavete denně?” „Nevím, kolik toho denně naplavu,” odpovídá šťastná plavkyně. „Ale mám štěstí, že moje práce úzce souvisí s plaváním.” „A co děláte?” zajímají se všichni. Načež vítězka prozradí: „Živím se jako prostitutka na Canale Grande v Benátkách.”

Dozorce slibuje bláznům, že když budou hodní, tak jim postaví bazén. Blázni byli hodní, a tak jim ho postavil. Všichni hned začali skákat dovnitř a dozorce říká: „A když budete hodní, tak vám tam napustím vodu.”

Vidlákovi si koupili nového čuníka. Sotva se objevil na dvorku, získal si nečekanou oblibu u dětí a hned mu začaly vymýšlet jméno. „Být váma bych to nedělala,” radí jim maminka. „Proč?” „Kvůli estetice - nevypadalo by to moc dobře, kdybychom měli k obědu třeba Karla na smetaně...”

Bloudí tak zoufalý děda po nemocnici a pořád si říká: „Sakryš, ryba to nebyla, žába to nebyla, čolek to nebyl?” Najednou vyleze sestřička a povídá: „Raka, dědečku, raka máte.”

Podobná YouTube videa

1:19 Grey's Anatomy 7x03 Clip: Lexie and Mark Scenes

Grey's Anatomy 7x03 Clip: Lexie and Mark Scenes

Autor: CristinaMDGA
Počet zhlédnutí: 22 366

0:48 Grey's Anatomy S07xE01 - Lexie: "We Were a Mass Murder"

Grey's Anatomy S07xE01 - Lexie: "We Were a Mass Murder"

Autor: Cheisu7
Počet zhlédnutí: 11 211

0:35 Mark and Lexie 6x13 Elevator Scene

Mark and Lexie 6x13 Elevator Scene

Autor: gmtBB
Počet zhlédnutí: 205 888

1:12 Mark & Lexie - [5x17]

Mark & Lexie - [5x17]

Autor: McSteamyUniverse
Počet zhlédnutí: 190 869

3:11 Grey's Anatomy 7x08 Clip: Beginning

Grey's Anatomy 7x08 Clip: Beginning

Autor: CristinaMDGA
Počet zhlédnutí: 4 641