Kelly Cass - Weather Channel HD - Miniskirt

77 457
Kelly Cass
Sledované video přidal uživatel: stewiefan33 dne 19. 02. 2012

Kategorie: Lidé a blogy > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: CassKly

Vtipy, které tě dostanou!

Diskutují dva nadšenci v kině a jeden prohodí: „Víte, že kanibalové mají blízký vztah k našim filmům?” „Vážně?” podiví se kolega. „A odkud to víte?” „Z vlastních zkušeností. Byl jsem na Novém Zélandě a tam jsem se třeba dočetl o Starcích na chmelu.” „No ne, a kde přesně?” „Na jídelním lístku.”

V jednom malém městě povolal právník k soudu jako svědka jednu starou paní. Když složila přísahu, ptá se jí: "Paní Čermáková, znáte mne?" "Ale ano, samozřejmě. Znám vás od plenek. A abych pravdu řekla, jste pro mne velikým zklamáním. Lžete, zahýbáte své ženě, manipulujete lidmi, pomlouváte je. Myslíte si, že jste velké zvíře, a přitom jste tak pitomý, že vám nedojde, že z vás nikdy nebude nic než mizerný maloměstský právník." Právník vytřeštil oči. Když se vzpamatoval z prvního šoku, rychle se ptá: "Paní Čermáková, znáte právníka žalovaného?" "Ano, znám pana Vorlíčka ještě z doby, kdy neuměl chodit. Občas jsem ho jeho rodičům hlídala. A i v něm jsem se zklamala. Je to lenoch, udavač a piják. Nedokáže s nikým slušně vycházet a jeho právnické znalosti jsou tak mizerné, že bez uplácení ještě nikdy nic nedokázal." V tu chvíli soudce zabušil kladívkem a vyžádal si ticho v soudní síni. Zavolal si oba právníky k sobě a povídá jim tiše: "Pánové, jestli se jeden z vás zeptá té paní, jestli mě zná, dám vás okamžitě zavřít pro pohrdání soudem!"

Zdá se to sice neuvěřitelné, ale svého času se ve skotském Aberdeenu mezi lidmi šuškalo, že když místní skrblík Bawter našel doma půl láhve léku proti kašli, tak poslal v zimě a za mrazu své dvě děti, aby chodili bosé po sněhu - jen aby lék nepřišel nazmar!

Přišel dědek domů a rozložil se na pohovce.

V čem jsou světový v Panamě? ??? V počtu banánů na jednoho člověka.

Podobná YouTube videa

0:48 Brita - bláznivý dobrman

Brita - bláznivý dobrman

Autor: darkshade774
Počet zhlédnutí: 2 189

1:56 Dobrman Bob

Dobrman Bob

Autor: bobanmaxik
Počet zhlédnutí: 2 072

5:40 Titanic vs Queen mary 2 !

Titanic vs Queen mary 2 !

Autor: hydra0010
Počet zhlédnutí: 67 449

3:01 Queen - Killer Queen - Subtitulado

Queen - Killer Queen - Subtitulado

Autor: innuendo9999
Počet zhlédnutí: 251 433

2:40 Gopalpur on sea

Gopalpur on sea

Autor: esalers
Počet zhlédnutí: 376

3:01 Labuđe jezero danza china

Labuđe jezero danza china

Autor: suhbanuki
Počet zhlédnutí: 1 689