Kelly Cass - Weather Channel HD - Miniskirt

77 645
Kelly Cass
Sledované video přidal uživatel: stewiefan33 dne 19. 02. 2012

Kategorie: Lidé a blogy > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: CassKly

Vtipy, které tě dostanou!

Rota má vycházku. Asi dvě hodiny po večerce se vrací první a na bráně je zrovna velitel roty: "Tak, kde jste byl?" A vojín klidně povídá: "No, tak byl jsem v kině s moji holkou, když v tom vypli proud. Tak jsme chvíli čekali, jenže když už jsem věděl, že to nestihnu, tak jsem si zavolal kočár s koňma a... prostě nám na mostě chcípnul kůň." Velitel na něj jen koukne a povídá: "Co to proboha kecáte. Tahněte odsud." Za půlhodiny přijde další: "A vy jste byl kde?" ptá se velitel. A on na to: "No, tak byl jsem v kině s moji holkou, když v tom vypli proud. Tak jsme chvíli čekali, jenže když už jsem věděl, že to nestihnu, tak jsem si zavolal kočár s koňma a... prostě nám na mostě chcípnul kůň." Velitel zas: "Co to kecáte? Zmizte mi z očí." To samé se opakuje až do rána a každej říká to samý. Až k ránu přijde poslední, největší průserář roty. Na tom si chce samozřejmě velitel smlsnout. "Áááá, Novák, Vy jste byl kde? Byl jste určitě v kině se svoji holkou!" Novák na to: "No jo." Velitel pokračuje: "A najdenou vypli proud a vy jste čekal." N: "Přesně tak, jak to víte?" V: "A když už jste viděl, že to nestihnete, tak jste si zavolal kočár s koňma a..." N: "Ne, ne kočár s koňma. Zavolal jsem si taxi." V (zmatený): "A co?" N: "A co a co? Jednoduše, na mostě bylo tolik chcípnutejch koní, že se nedalo projet..."

Jak dopadl hasič u zkoušky? Vyhořel.

Žena přišla k sexuologovi a říká: "Pane doktore, mám velký problém. Pokaždé, když večer ležíme v posteli a manžel dosáhne vyvrcholení, úplně nelidsky zařve." "Ale madam, to je docela normální, v tom bych neviděl problém." "Jo, problém je v tom, že mě to vždycky probudí."

„Děti, co se vyrábělo v kladenské Poldovce?” „Policajti!”

Stěžuje si v milionářském klubu zámožný Skot: „Chtěl jsem ušetřit za pozemek, tak jsem si postavil dům přímo pod mostem. Ale že se mi to pěkně vymstilo, všichni si teď o mně myslí, že jsem bezdomovec!”

Podobná YouTube videa

1:38 Sam and Freddie's 1st & 2nd KISS [iCarly]

Sam and Freddie's 1st & 2nd KISS [iCarly]

Autor: TheJuzMii
Počet zhlédnutí: 1 236 354

1:41 Icarly baby

Icarly baby

Autor: hellking855
Počet zhlédnutí: 635 266

0:43 inventos caseros

inventos caseros

Autor: anmioniosis42
Počet zhlédnutí: 592 747

4:45 Guitar Hero 2 Jordan 100% FC Expert 500,143 points

Guitar Hero 2 Jordan 100% FC Expert 500,143 points

Autor: CoD2FourEver
Počet zhlédnutí: 101 120

0:43 DONK

DONK

Autor: djbanshee
Počet zhlédnutí: 2 972 719

6:21 Ant and I Battling the RIVER MONSTER

Ant and I Battling the RIVER MONSTER

Autor: KASVECCNA
Počet zhlédnutí: 257 656