Liz Claman - CNBC - Nippy

538 473
Liz Claman - Pokies
Sledované video přidal uživatel: stewiefan33 dne 19. 02. 2012

Kategorie: Lidé a blogy > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: ClLzNp

Vtipy, které tě dostanou!

Na parkovišti před fotbalovým stadionem zastaví tatrovka plná obrovských balvanů. Jdou kolem dva policajti a jeden mávne rukou: „Toho si nevšímej, asi nějakej skalní fanoušek!”

Sedí dvě krávy na kytce a pletou kakao. Letí kolem nich slon a ptá se: „Kolik je hodin?” Krávy: „Čtvrt na jaro.” Slon: „To nevadí, já mám stejně malý boty.” Krávy: „My tam taky nejedem.”

Manželka kontroluje svého muže mobilem: „Co děláš?” „Rybařím... ty jo, zrovna mi zabrala. Musím končit... jdu s ní na panáka...”

Jedni manželé měli dvojčata, jejichž jedinou společnou vlastností byl vzhled. Když bylo jednomu horko, druhému byla zima. Když se jeden smál, druhý brečel. Jeden byl optimista a druhý pesimista. Jen tak ze zvědavosti zkusil tatínek experiment na jejich narozeniny. Tomu pesimistovi doslova naplnil pokoj všemožnými hračkami, zatímco optimistovi dal do pokoje hromadu koňského hnoje. Když se chlapci vrátili ze školy, šel se tatínek podívat, jak zareagují. Pesimista seděl v pokoji mezi hračkami na zemi a plakal. Tatínek se ptá, proč synek pláče. Synek povídá: „Všichni mí kamarádi mi budou závidět. Budu si muset přečíst spoustu návodů k použití, než si budu moct začít hrát. Pořád budu potřebovat baterky a nakonec se všechny ty hračky porouchají...” Tatínek jde do druhého pokoje. Optimista radostí poskakuje na hromadě hnoje a zpívá si radostí. Tatínek se ptá, proč. Synek odpovídá: „Někde tady určitě je poník!”

„Pane doktore, přijeďte rychle. Můj syn spolkl žiletku.” „Jen žádnou paniku. Hned jsem u vás. Udělal jste už něco?” „Jo, oholil jsem se elektrickým strojkem.”

Podobná YouTube videa

4:48 JabbaWockeez VS. Super Cr3w VS. Quest crew.

JabbaWockeez VS. Super Cr3w VS. Quest crew.

Autor: Sweeennyy
Počet zhlédnutí: 118 679

5:52 TOP 10 ABDC CREWS AND PERFORMANCES PART 1

TOP 10 ABDC CREWS AND PERFORMANCES PART 1

Autor: leicaster
Počet zhlédnutí: 34 734

2:05 Borat asks Matt Lauer where to party

Borat asks Matt Lauer where to party

Autor: BelgianBeerMan
Počet zhlédnutí: 405 169

0:56 Znásilnění LuciE

Znásilnění LuciE

Autor: griszabela100
Počet zhlédnutí: 126 523

0:54 holky si to davaj

holky si to davaj

Autor: tabbitta
Počet zhlédnutí: 95 444

2:47 Star Wars Collection Tour Pt 33

Star Wars Collection Tour Pt 33

Autor: Slowda
Počet zhlédnutí: 777