Liz Claman - CNBC - Nippy

538 664
Liz Claman - Pokies
Sledované video přidal uživatel: stewiefan33 dne 19. 02. 2012

Kategorie: Lidé a blogy > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: ClLzNp

Vtipy, které tě dostanou!

Lékař a rehabilitační sestra Vám radí: Nejlepší prevence infarktu je poslat do prdele každého dříve, než Vás stačí nasrat!!!

Jakej je rozdil mezi svycarskym, francouzskym a ceskym duchodcem?? Svycarskej rano vstane, da si trochu syra, zapije sklenkou mleka a jde do parku krmit ptacky. Francouzskej rano vstane, da si trochu kureciho masicka, zapije to sklenkou vina a jde do parku hrat ty jejich koule. A ceskej rano vstane, sni nejaky svycarsky prasky, zapije je sklenkou vody, vezme si francouzsky hole a jde makat...

Baví se dvě důchodkyně v cukrárně: „Slyšela jsem, že se prý Kudláčkovi rozvedli?” „To je pravda. On dostal auto, ona děti a advokáti všechno ostatní!”

V pokročilé noční hodině zastaví policista studenta a chce po něm doklady. Ten mu podá index a policajt na to: „Aha, my nepracujem, nepracujem?” Student řekne: „Nepracujem.” Policajt pokračuje dál: „Flákáme se, co? Flákáme se?” Student odpoví: „Flákáme se, flákáme.” Nato policajt zakončí: „Studujem, studujem?” Student ho opraví: „Ne, ne! Jenom já studuju!”

Hned vedle kláštera postavili nový seminář. Jednoho dne se jeden novic trochu opije a dobývá se do kláštera. Druhý den matka představená volá opatovi: „Bratře Ondřeji, zde je sestra Panna Marie, jeden z vašich noviců se sem včera snažil dostat. To už se nesmí nikdy přihodit!” Další den se další novic opije a znovu: „Bratře Ondřeji, zde je sestra Panna Marie, jeden z vašich noviců se sem včera dobýval. To už se nesmí opakovat!” O pár dní později: „Bratře Ondřeji, tady sestra Marie...”

Podobná YouTube videa

2:21 Human Touch: A Tribute to Kirk Cameron

Human Touch: A Tribute to Kirk Cameron

Autor: AnnieLennox1954
Počet zhlédnutí: 23 163

7:06 Drawing Requests (Part 2)

Drawing Requests (Part 2)

Autor: generaldom
Počet zhlédnutí: 64 219

6:35 Drawing on ChatRoulette People's Faces

Drawing on ChatRoulette People's Faces

Autor: eliramh
Počet zhlédnutí: 80 325

8:12 I am Second® - Tony Dungy

I am Second® - Tony Dungy

Autor: iamsecondHQ
Počet zhlédnutí: 109 665