Liz Claman - CNBC - Nippy

538 603
Liz Claman - Pokies
Sledované video přidal uživatel: stewiefan33 dne 19. 02. 2012

Kategorie: Lidé a blogy > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: ClLzNp

Vtipy, které tě dostanou!

Američan, Čech a Rus se hádají o tom, která země má vyspělejší zemědělství. Američan povídá: „V Americe jsme vyšlechtili takovou odrůdu brambor, že je můžeme sklízet dva měsíce poté, co je zasadíme.” Čech říká: „To nic není, u nás jsme vyšlechtili takovou odrůdu brambor, že je můžeme sklízet už měsíc po zasazení.” Rus prohlásí: „To u nás se brambory sklízejí druhý den po zasazení.” „To není možné!” diví se Američan a Čech. „Je - vy totiž nevíte, co je to hlad,” odpoví Rus.

Volá rybář do Bílého domu: „Dobrý den, mohli byste mi dát prezidenta? Zachytil jsem do podběráku teroristickou síť Al-Kajda!”

Otec straší malého syna: „Ty, když budeš zlobit, půjdu za policajtem a povím mu to, a on tě zavře do vězení!” Synek jde druhý den do školy a uvidí policajta, tak jde za ním a ptá se, zda si na něho otec stěžoval. Policajt nebyl blbý: „Ano, byl tu a říkal, že ho moc neposloucháš...” Chlapec se naštval a říká: „No, když je on takový, já na něj taky něco povím. Ve sklepě má přístroj a dělá na něm slivovici!”

Pepíček je první týden ve škole a hned dostane domácí úkol - naučit se počítat do deseti. Tak večer mamince odříkává: „Jedna, dvě, tři, čtyři, šest, sedm, osm, devět, deset.” Matka se ho ptá: „A kde jsi nechal pětku?” „V žákovské knížce!”

Pepíček přišel domů. Máma křičí: „Od čeho máš tak špinavé ruce?” „Hrál jsem si na pískovišti.” „A jak to, že máš čisté prsty?” „Protože jsem hvízdal na psa.”