Arcattack: Faraday Fun- Imperial March

1 368 288
Parsec Iron Clad, AKA Patrick, AKA Parsnips MonkeyClown builds and tests a new Faraday suit to the tune of the imperial march.
Sledované video přidal uživatel: arcattackmusic dne 19. 02. 2012

Kategorie: Zábava > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: Austin, geeks, are, sexy, Diprima, Joe, John, Patrick, Brown, Parsec, Green, Art, live, science, music, singing, Tesla, Coils, coil, Star Wars, imperial, Arcattack, Tony Smith, Oliver Greeves, singing tesla coil

Vtipy, které tě dostanou!

Vecerni predstaveni vrcholi, prichazi jedinecne cislo drezury s krokodylem. Krotitel si rozepina kalhoty a vklada sve muzstvi do otevrene tlamy krokodyla. Virbl. Krotitel zacne mlatit krokodyla do hlavy a za obrovskeho jasotu vytahuje sve prirozeni z tlamy a skryva ho do bezpeci kalhot. Kdyz se publikum castecne utisi,pta se: Troufne si nekdo z pritomnych to take zkusit ? Prihlasi se jedna zena: Já bych chtela,ale nesmite me tak mlátit do hlavy !

Jdou dva trampové po louce a uvidí zmiji. Jeden ji se zájmem pozoruje a druhý se ho po chvilce ptá: „Ty, Kendy, nad čím přemýšlíš?” „Napadlo mě, jak asi mohla ta zmije přijít k takovýmhle klikyhákům...” „V tom nemusíš nic hledat, asi ji někdo normálně počmáral.”

Představ si, ráno jsem nevěděl co dělám a dal manželce celý tři ruble!A ona?A ona si je vzala!

Prijde s ochrankou ke tribune, vrazej mu do ruky papir a zacne: "Oooooo..." Lidi zacnou tleskat, jasat... Mavne rukou aby je zase uklidnil a pokracuje: "Oooooo..." Lidi zase jasaji, mavaji, tleskaji... Mavne rukou a zase: "Oooooo..." Situace se opakuje, davy sili, uplna euforie... K Michalovi se nahne clen ochranky a povida: "To jsou olympijske kruhy,to nectete.."

Prodám padák, jednou použitý, nikdy neotevřený. Zn.: S malou skvrnou.

Podobná YouTube videa

3:08 Jackson and Lexie - Hands Down

Jackson and Lexie - Hands Down

Autor: BlueCircusFreak
Počet zhlédnutí: 1 219

2:41 7x14 MerDer #4

7x14 MerDer #4

Autor: merdertrueloves7
Počet zhlédnutí: 14 431

0:45 Creating the Joker 2

Creating the Joker 2

Autor: GeneralIcicle
Počet zhlédnutí: 60 319

1:36 Two-face make-up

Two-face make-up

Autor: evan01313
Počet zhlédnutí: 80 154

12:06 Chest Trauma Simulation

Chest Trauma Simulation

Autor: SpankyTM
Počet zhlédnutí: 17 574