Big Brother Brasil 10 - integra do Programa do dia 18/02/2010 - Quinta-feira - Part 1/5

164 352
Veja ao vivo 24hrs www.diariodatv.com
Sledované video přidal uživatel: diariobbb dne 19. 02. 2012

Kategorie: Zábava > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: Veja, ao, vivo, 24hrs, www.diariodatv.com, Retrospectiva, Prova, da, Comida, Anjo, Líder, entretenimento, reality, shows, Pedro, Bial, Dourado, eliminação, paredão, Rede, Globo, Big, Brother, Brasil, Angélica, votação, Alex, Michel, Fernanda, Cadu, feira, Fone, Carlos, Lia, Dicesar, Anamara, Elenita, Eliane, Uilliam, Sérgio, Tessália, Ana, Marcela, Cláudia, Eliéser, bbb, bbb10, 10

Vtipy, které tě dostanou!

Víte co znamená pro lidožrouta těhotná žena? Kinder vejce.

„Vážná dopravní nehoda pro mě opravdu není nic nového,” přiznal nejmenovaný přední český moderátor, „já se vůbec při nehodách obvykle nesměju.”

Babička pošle dědu pro mouku. Děda jde po ulici a říká si nahlas, aby to nezapomněl: „Dvě kila mouky, dvě kila mouky...” Pak ho napadne, že se ještě pojistí a bude si pamatovat také „bílý prášek”. Kdyby zapomněl na mouku, vzpomene si na bílý prášek a hned mu to dojde. Už je skoro u obchodu, ale samozřejmě že všechno zapomněl. Před obchodem ho osloví drsně vyhlížející mladík: „Hej dědo, nechceš kokain?” „Co jestli nechci?” nechápe děda. „No kokain, dědo..., takovej bílej prášek.” „A jo,” plácne se do čela stařík, „dejte mi dvě kila.”

KFC: „Co je to? Čerstvě upražená křidýlka,...” „Už vím, Boeing 747 směr New York.”

Francouz klidně pojídá svou snídani (káva, croissanty, chléb a džem), když se k němu posadí typický Američan, žvýkající žvýkačku. Francouz ho ignoruje, a tak Američan, kterého to netěší, začne rozhovor: „Jíte celý chléb?” Francouz (rozmrzele): „Samozřejmě.” Američan: „My ne. My jíme jen to, co je uvnitř, kůrky sbíráme do kontejnerů, recyklujeme je, vyrábíme z nich croissanty a prodáváme je do Francie.” Francouz tiše přežvykuje. Američan pokračuje: „Jíte s chlebem džem?” Francouz: „Samozřejmě.” Američan: „My ne. My jíme k snídani jen čerstvé ovoce, potom posbíráme všechny šlupky a zbytky do kontejnerů, recyklujeme je, vyrobíme z nich džem a prodáváme ho do Francie.” Francouz se zeptá: „A co děláte s použitými kondomy?” Američan: „Vyhazujeme je, samozřejmě.” Francouz: „My ne. My je sbíráme do kontejnerů, recyklujeme je, vyrábíme z nich žvýkačky a prodáváme je do Ameriky.”

Podobná YouTube videa

13:55 Ander 3.2 - Piťo je Piťo

Ander 3.2 - Piťo je Piťo

Autor: delamioff
Počet zhlédnutí: 22 626

9:44 Ander z Košic-Anderov rebriňak

Ander z Košic-Anderov rebriňak

Autor: salamosunka
Počet zhlédnutí: 20 773

15:52 Ander 2.3 - Kamarát Piťo

Ander 2.3 - Kamarát Piťo

Autor: delamioff
Počet zhlédnutí: 12 247

11:17 Ander 2.4 - Od vtipu ešče raz k vojne

Ander 2.4 - Od vtipu ešče raz k vojne

Autor: delamioff
Počet zhlédnutí: 11 332

6:07 Ander z Košíc - MDŽ Bardejov ŠH Mier 2011/2

Ander z Košíc - MDŽ Bardejov ŠH Mier 2011/2

Autor: mayobj
Počet zhlédnutí: 6 831

9:04 Ander 6.3 - Cirkus na vojne pokračuje

Ander 6.3 - Cirkus na vojne pokračuje

Autor: delamioff
Počet zhlédnutí: 4 351