Big Brother UK 2002-Day 51 part 2

38 374
day 51 in the BB house
Sledované video přidal uživatel: Kingpotter10 dne 19. 02. 2012

Kategorie: Zábava > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: Big, Brother, UK, 2002

Vtipy, které tě dostanou!

Chlápek chtěl zjistit, jestli mu je věrná jeho žena a jeho milenka. Protože se vůbec neznaly, mohl si dovolit experiment. Poslal obě na dlouhou výletní cestu námořní lodí. Po měsíční plavbě se obě vrátily a manžel se ptá své ženy, jak se chovala jeho milenka. Žena říká: „Jo, tu ženskou si pamatuju. Spala na té plavbě skoro s každým chlapem.” Zklamaný manžel se poté ptá své milenky na chování své ženy. Milenka říká: „Ta paní je skutečná dáma.” „Jo? Jakto?” „No, nalodila se s manželem a celou plavbu se od něj nehnula.”

Hoch po dlouhém sexuálním půstu navštíví kravín a nasadí si na péro dojící zařízení a zapne. Když se krásně uspokojí, začne se shánět po vypínači a tu spatří ceduli: VYPÍNÁ SE AUTOMATICKY PO 5 LITRECH.

„Už jsem vynalezl snad úplně všechno, co se dá,” povzdechl si geniální vynálezce, „ale jak zavřít manželce pusu - na to jsem i já krátký!”

K lůžku mladé matky přichází sestřička, nese velikou kytici růží a oznamuje: „Tak, maminko, přišel tatínek. Můžu ho vpustit?” „Jé, jenom to ne,” rozklepe se rodička, „vždyť má každou chvilku přijít manžel!”

Jeli pohřebáci a vypadla jim z auta mrtvola. Padla velká mlha. Jel řidič a něco přejel. Vylezl z auta a uviděl tělo, lekl se a hodil ho do pole. Kombajnista kosil pole a najednou uviděl že pokosil nějaké tělo, lekl se a hodil ho do křoví. Byl velký lov, myslivci střílejí jedna radost. Jeden střelil do křoví šel se tam podívat. Našel tělo. Už se to nedalo ututlat tak zavolali sanitku. Druhý den volá myslivec do nemocnice a ptá se doktora, že jak je na tom ten chlapík, co ho včera střelil. Doktor říká: "Byla to fuška, ale bude žít".

Podobná YouTube videa

1:07 Šmírácí

Šmírácí

Autor: msilhanek
Počet zhlédnutí: 68

3:46 hello kiti earobik a tanec + tanga**tango

hello kiti earobik a tanec + tanga**tango

Autor: prochy220
Počet zhlédnutí: 2 170

3:46 Prdelky

Prdelky

Autor: 2akita2
Počet zhlédnutí: 5 680

0:26 Roztleskávačky v O2 aréně

Roztleskávačky v O2 aréně

Autor: kickack19
Počet zhlédnutí: 4 416

4:50 wow prdelky :D

wow prdelky :D

Autor: radovankolnik
Počet zhlédnutí: 3 107

0:16 clip1

clip1

Autor: sedlacekoldrich
Počet zhlédnutí: 2 621