Happy Tree Friends Episode 7:Sweet Ride

3 738
Funny Retarted.
Sledované video přidal uživatel: HaloHunter170 dne 11. 02. 2012

Kategorie: Zábava > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: happy, tree, friends, comedy

Vtipy, které tě dostanou!

"Co je vlastne ta teorie relativity?" "No ... kdyz mas v naruci nadhernou divku, hodina ti pripada jako minuta. Ale kdyz sedis nahy na horke plotne, minuta ti pripada jako hodina."

Ženy, učte se - Pravidla partnerského soužití pro ženy 1. Pokud si myslíš, že jsi tlustá, pravděpodobně jsi tlustá. Neptej se ho na to. 2. Nauč se zacházet se sedátkem na záchodě. Sklopit ho dokážeš i ty. 3. Nestříhej si vlasy. Nikdy. 4. Narozeniny, svatý Valentýn a výročí není test, zda dokáže sehnat skvělý dar. 5. Ptáš-li se na věc, na kterou nechceš znát odpověď, očekávej odpověď, kterou nechceš slyšet. 6. Někdy myslí i na jiné věci, než na tebe. Nauč se s tím žít. 7. Neptej se ho, o čem přemýšlí, nejsi-li připravena k diskuzi na téma fotbal, zbraně nebo závodní auta. 8. Zbav se své kočky. Ne, není úplně jiná, je stejná jako všechny ostatní. 9. Pes je lepší než jakákoliv kočka. Tečka. 10. Neděle rovná se sport. Nech to být. 11. Nakupování není sport. 12. Cokoli si na sebe vezmeš, je pěkné. Opravdu. 13. Máš příliš mnoho bot. 14. Pláč je vydírání. Použij ho, pokud musíš, ale neočekávej, že se mu to bude líbit. 15. Ptej se přesně na to, co chceš vědět. Skrytá vodítka nepochopí. 16. Ne, neví, co je za den. Nikdy nebude. Výročí mu zaškrtni v kalendáři. 17. Většina chlapů vlastní dva až tři páry bot. Proč si myslíš, že budou schopni ti poradit, který pár ze třiceti se ti hodí k šatům? 18. Ano a ne jsou naprosto dostačující odpovědi. 19. Bolest hlavy, trvající 17 hodin je problém. Jdi k doktorovi. 20. Tvá matka nemusí být tvá nejlepší přítelkyně. 21. Není v tvém ani jeho nejlepším zájmu luštit společně kvíz v časopise. 22. Cokoli řekl před šesti nebo osmi měsíci, je nepřípustné jako argument. 23. Jestliže řekl něco, co se dá vyložit dvěma způsoby, z nichž jeden tě přivede k zuřivosti, měl na mysli ten druhý. 24. Nech ho očumovat ženské. Když se bude dívat jen na tebe, jak potom pozná, že jsi nejhezčí? 25. Můžeš ho požádat, aby něco udělal, NEBO mu říct, jak si přeješ, aby to vypadalo. Ne obojí. 26. To, co mu musíš říct, řekni mu během reklamy. 27. Kryštof Kolumbus nepotřeboval pokyny. On už vůbec ne. 28. Když jde na fotbal, ber to jako dovolenou. Potřebuje to stejně jako ty. 29. Váš vztah nikdy nebude stejný jako první dva měsíce. 30. Každý může koupit prezervativ.

Jedou dva lyzari, jeden ma cervenou kombinezu a druhej uhne doprava.

Proč neumí blondýnky plavat? Bojí se, že by se jim rozpustil make-up.

Čtyři starší dámy sedí u partie bridže a hrnků s čajem. První povídá: „Víte, dámy, známe se tak dlouho... Musím se k něčemu přiznat. Jsem kleptomanka, už několik let. Ale nebojte se, vám jsem nikdy nic nevzala.” Druhá se připojí: „No, já se taky musím přiznat. Tíží mě to už dlouho. Trpím nymfománií, ani už ty chlapy nestíhám počítat. Ale dala jsem si pozor, abych se vyhnula vašim manželům...” Třetí po chvilce váhání říká: „Když se takhle zpovídáme, tak já se tedy taky přiznám. Jsem lesba. Ale vy nejste můj typ, já mám ráda mladé slečny, nebojte se.” Čtvrtá vstane a vychrlí: „Já se taky přiznám. Jsem hrozná drbna. A teď mne omluvte, musím vyřídit pár telefonů!”

Podobná YouTube videa

0:57 Free tattoos to support fighting breast cancer

Free tattoos to support fighting breast cancer

Autor: newsday
Počet zhlédnutí: 2 621

3:34 forces special 001.wmv

forces special 001.wmv

Autor: c10k13
Počet zhlédnutí: 58 309

1:01 tmnt 2010

tmnt 2010

Autor: CANADAWOLF26
Počet zhlédnutí: 14 489

3:08 Nina Dobrev - My Daughter's Secret - sneaking out

Nina Dobrev - My Daughter's Secret - sneaking out

Autor: sciolist2b
Počet zhlédnutí: 7 429

2:56 Nina Dobrev - The Border - TV Episode 7

Nina Dobrev - The Border - TV Episode 7

Autor: sciolist2b
Počet zhlédnutí: 15 579

0:35 Degrassi: Nina Dobrev - Best and worst dates

Degrassi: Nina Dobrev - Best and worst dates

Autor: Yana33345
Počet zhlédnutí: 3 485