Tornado Hellendoorn 3D Rollercoaster

33 308
English: This is an 3D impression/animation of the rollercoaster called Tornado from the themepark called Avonturenpark in Hellendoorn, The Netherlands. Nederlands: Dit is een 3D impressie/animatie van de Tornado, een achtbaan uit het avonturenpark in Hellendoorn.
Sledované video přidal uživatel: Mostertman dne 11. 02. 2012

Kategorie: Krátké a kreslené filmy > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: Rollercoaster, coaster, achtbaan, tornado, Hellendoorn, avonturenpark, 3D, animation, studio, max

Vtipy, které tě dostanou!

Ptá se otec sedmnáctiletého synka: „Kam jdeš? A proč si s sebou bereš tu baterku?” „Jdu na rande,” odpoví synátor. „To já ve tvých letech žádnou baterku nikdy nepotřeboval,” poznamená otec. „No, ale taky se podívej, co sis přivedl domů!”

Blondýnka volá na policii: „Prosím vás, rychle přijeďte! Z auta mi ukradli volant, řadicí páku, dokonce i tachometr...” „Už tam jedem,” slíbí policajt. Ale za chvíli opět zvoní telefon, je to zase ta blondýnka a říká: „Už nemusíte. Já jsem seděla na zadním sedadle!”

„Půjdeš si ven hrát?” ptá se Pepíčka spolužák. „Rád bych, ale nemůžu,” smutně utrousí Pepík. „Musím pomáhat tátovi s mým úkolem!”

V pokročilé noční hodině zastaví policista studenta a chce po něm doklady. Ten mu podá index a policajt na to: „Aha, my nepracujem, nepracujem?” Student řekne: „Nepracujem.” Policajt pokračuje dál: „Flákáme se, co? Flákáme se?” Student odpoví: „Flákáme se, flákáme.” Nato policajt zakončí: „Studujem, studujem?” Student ho opraví: „Ne, ne! Jenom já studuju!”

Prvních několik milionů svých protivníků Chuck Norris pomlátil už jako spermie.

Podobná YouTube videa

1:25 Latvia in Las Vegas s2.e15.avi

Latvia in Las Vegas s2.e15.avi

Autor: sasch77x
Počet zhlédnutí: 6 835