Splinter Cell Chaos Theory HD Quality Test

19 669
Quality Test HD Mission: Bathhouse, Tokyo Game: Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory Platform: PC (Windows) Developers: Ubisoft Montreal, Ubisoft Annecy Publisher: Ubisoft Composers: Amon Tobin & Jesper Kyd Extra Tags: Splinter cell chaos theory sam fisher third echelon ubisoft montreal annecy hd hq tokyo bathhouse quality test shadows shadow strike darkness asian japan japanese oriental unreal engine 2.5 sc pistol sc-20k sticky shocker camera gas grenade lights light flash ocp airfoil round
Sledované video přidal uživatel: mike13653 dne 11. 02. 2012

Kategorie: Hry > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: hd, quality, test, high, definition, splinter, cell, chaos, theory, unreal, engine, 2.5

Vtipy, které tě dostanou!

Jak si může blondýnka zlomit nohu při hrabání listí? Spadne ze stromu.

"Pane doktore, syn mi onemocněl," volá na středisko tatínek. "Jaké má příznaky?" "Zítra ve škole písemku z matematiky."

Použitím svého kopu s otočkou z 50-yardové čáry v Rj stadionu v Tampa Bay dal Chuck gól na stadionu Qualcomm v San Diegu.

Jediný sport, který dělám, je každodenní slalom mezi psími hovny cestou do školy.

Jeden zbohatlík udělal velikou párty. U své luxusní vily měl obrovitý bazén plný tropických rostlin, krokodýly, piraň a jiných lidožravých živočichů. Hostitel na začátku prohlásil, že pokud se někdo odváží a přeplave napříč bazénem, tak mu on v rámci svých širokých finančních možností splní tři přání. Nikdo se samozřejmě nehlásil, takže se všichni věnovali normální zábavě. Jednou se ozvalo velké šplouchnutí. Oči všech padly do bazénu, kde se kdosi zuřivě snažil dostat na druhou stranu. Za zadkem mu cvakaly krokodýlí čelisti, ale měl štěstí a podařilo se mu to. Hostitel k němu přiběhl a povídá: "To je neuvěřitelné. Jste cvok, ale fantastický. Řekněte svá tři přání." Chlápek se ještě ani nevydýchal a povídá: "Eh, támhle ve vitríně ta vaše brokovnice, dejte mi ji. Jo, a potom, v tom šupleti dole určitě budou nějaké patrony, ty mi taky dejte. A za třetí, ukažte mi toho hajzla, co do mě strčil!"

Podobná YouTube videa

8:52 Knives Chau vs. The Universe!

Knives Chau vs. The Universe!

Autor: BrainScratchComms
Počet zhlédnutí: 7 157

10:39 TMNT 2 The Arcade Game NES - 2 players Playthrough [1/7]

TMNT 2 The Arcade Game NES - 2 players Playthrough [1/7]

Autor: Nz0x
Počet zhlédnutí: 3 115

10:14 Crime Fighters part 2 of 8

Crime Fighters part 2 of 8

Autor: ReplayBurners
Počet zhlédnutí: 3 443