Sarah Hendy - UK - Massage Chair

46 995
Sarah Hendy
Sledované video přidal uživatel: stewiefan33 dne 19. 02. 2012

Kategorie: Lidé a blogy > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: SarahHendy, MassageChair

Vtipy, které tě dostanou!

Baví se 2 kámoši v hospode. ,,Ty vole vcera jsem se s manželkou pekne pohádal." ,,A jak to dopadlo?" ,,V pohode priplazila se za mnou po kolenou." ,,A co ríkala?" ,,Vylez z pod tý postele ty srabe!"

Výrostek v prodejně Adidas popadne za šos malého zlodějíčka a křičí mu do ksichtu: „Ať už tě tu nikdy nevidím, debile! Tohle je značková prodejna. Tady můžou krást jen značkoví zloději!”

Stěžuje si Pepa kamarádům: „Něco jsem manželce řekl a ona se mnou měsíc nemluvila.” „To je snad dobře, proč jsi tedy smutný?” „Ona už zase začíná a já si zaboha nemůžu vzpomenout, co jsem jí tenkrát řekl!”

Chlápek přijde do baru a v ruce drží malou želvu. Ta je šíleně potlučená. Jedno oko má namodralé, dvě nohy zafačované a celý krunýř omotaný lepicí páskou. Hospodský se chlápka ptá, co s tou želvou je. „Nic. Tahle želva je akorát hrozně rychlá. Schválně, dáme závod o stovku, váš pes a moje želva. Zaveďte svého psa na jeden konec sálu, jděte na druhý a zavolejte ho. A moje želva tam bude dřív než váš pes.” Hospodskému se to zdá zajímavé, tak si plácnou. Postaví svého psa na jeden konec sálu, dojde na druhý a hvízdne. Jenže chlápek najednou vezme svoji želvu do ruky, hodí ji přes celou místnost k hospodskému a povídá: „Říkal jsem, že tam bude dřív než ten pes!”

Kdy začíná věčnost? Když někdo přistoupí k mikrofonu a řekne: „Na závěr jen pár vět...”