Pirates of the Caribbean: On Strange Tides - Trailer 1

8 422 270
Now available on Disney Blu-ray™ Combo Pack / Blu-ray 3D and Movie Download: http://di.sn/AP Official Site: http://disney.com/Pirates Like us on Facebook: http://facebook.com/PiratesoftheCaribbean Follow us on Twitter: http://twitter.com/DisneyPirates Johnny Depp returns to his iconic role of Captain Jack Sparrow in an action-packed tale of truth, betrayal, youth and demise. When Jack crosses paths with a woman from his past (Penélope Cruz), he's not sure if it's love—or if she's a ruthless con artist who's using him to find the fabled Fountain of Youth. When she forces him aboard the Queen Anne's Revenge, the ship of the formidable pirate Blackbeard (Ian McShane), Jack finds himself on an unexpected adventure in which he doesn't know who to fear more: Blackbeard or the woman from his past.
Sledované video přidal uživatel: disneypirates dne 18. 02. 2012

Kategorie: Filmové trailery > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: Walt, Disney, motion, pictures, films, film, picture, studio, pirate, pirates, of, the, caribbean, on, stranger, tides, Jerry, Bruckheimer, Rob, Marshall, Johnny, Depp, Penelope, Cruz, Ian, McShane, Kevin, McNally, Astrid, Berges, Frisbey, sam, Claflin, Geoffrey, Rush, black, beard, adventure, jack, sparrow, pearl, captain, fun, humor, action, fountain, youth, mysterious, ocean, boat, sea, mermaid, mermaids, sword, swords, fights, fighting, zombies, legendary, summer, movie, imax, 3d, trailer, first, look, sneak, peek, official, exclusive, hd, high, definition

Vtipy, které tě dostanou!

Paní učitelka rozdává slohové práce a povídá Pepíčkovi: „Tak se mi zdá, že nevíš, kdo je to kolemjdoucí.” „Ale vím,” namítne Pepíček, „to je pěkná hovadina.” „Cože?” diví se učitelka. „Říkám, že je to hovadina, pitomost největší,” říká Pepíček. „Nebo si dokážete představit, proč by někdo chodil na kole?”

Blondýnka zkouší v obchodě s výpočetní technikou klávesnici a zlobí se u toho: „Ta klávesnice nefunguje!” Pobavený prodavač radí: „Slečno, zkuste ji nejdřív připojit k počítači.”

Na smrtelné posteli leží 80letý milovaný manžel, otec, dědeček. Blíží se jeho poslední chvíle na tomto světě a kolem něj se shromáždila celá rodina, tj. žena, všechny děti, skoro všechna vnoučata a dokonce i několik pravnoučat. Všichni soucitně a v tichu čekají, až přijde ta chvíle. Náhle se dědeček probere a povídá: „Povím vám, mí nejbližší, své největší tajemství. Já jsem se ve skutečnosti nikdy nechtěl oženit a založit rodinu. Měl jsem všechno. Rychlá auta, krásné ženy, mnoho přátel a bohaté konto. Ale jednoho dne mi přítel řekl: ‚Ožeň se a založ rodinu, protože ti nebude mít kdo podat poslední sklenici vody, až budeš na smrtelné posteli a budeš mít žízeň!’ A tak jsem se oženil a radikálně tak změnil svůj život. Večerní diskotéky s krásnými ženami nahradilo sledování seriálu s manželkou. Autem jsem vás, děti moje, vozil do školy a ze školy a na společnou dovolenou k moři. Peníze z konta se rozplynuly na vaše studia, děti moje. Krásné dny svobody odnesl vítr. A teď, když ležím na smrtelné posteli, víte, co je nejhorší?” „Co, tatínku náš drahý?” ptají se všichni. „Nemám, kurva, žízeň!”

V kapse lovím ryby.

Známý bitkař přiznal: „Více než na stadionu trénuju v hospodě.”

Podobná YouTube videa

2:31 Iron Man 2 Trailer (OFFICIAL)

Iron Man 2 Trailer (OFFICIAL)

Autor: MARVEL
Počet zhlédnutí: 24 982 746

2:33 Thor - Trailer (OFFICIAL)

Thor - Trailer (OFFICIAL)

Autor: MARVEL
Počet zhlédnutí: 16 593 574

2:33 Iron Man 2 Trailer 2 (OFFICIAL)

Iron Man 2 Trailer 2 (OFFICIAL)

Autor: MARVEL
Počet zhlédnutí: 17 129 758

1:25 Call of Duty: Black Ops - Multiplayer Teaser

Call of Duty: Black Ops - Multiplayer Teaser

Autor: CALLOFDUTY
Počet zhlédnutí: 19 139 925

2:25 Last Night - Trailer

Last Night - Trailer

Autor: MiramaxFilms
Počet zhlédnutí: 1 892 873

2:34 Buster - Trailer

Buster - Trailer

Autor: LionsgateUKMovies
Počet zhlédnutí: 1 558