Radiata Stories - Stone of Miracles

230
6th Playthrough Jack: Lv. 37 Lily: Lv. 38 Morgan: Lv. 41 Cornelia/Rachel: Lv. 33 I'm not going to even bother mentioning what equipped skill I had since I was really, really sick when I made these videos and as a result don't remember much that wasn't recorded beforehand. As for the boss itself, it was pretty fun. The only reason why its blinding attack was annoying was because afflictions always causes link breaks. You'll also get the Leviathan, an extremely useful spear that can inflict the freeze ailment, which seems to be one of those ailments you can easily inflict on enemies for some reason.
Sledované video přidal uživatel: JetLocoRadio dne 10. 02. 2012

Kategorie: Lidé a blogy > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: Radiata, Stories, Jack, Lily, Morgan, Cornelia, Rachel, Stone, Miracles, Trap, Octopus

Vtipy, které tě dostanou!

"Jean, nachystejte mi kulovnici, pujdeme na ryby." "Ale pane, nebylo by lepsi vzit si udici?" "A vy si myslite, Jean, ze kdyz budu vyhrozovat rybari udici, tak mi nejakou rybu da?"

Přijde paní k sexuologovi: "Víte, pane doktore, mám problém s manželem. Už nemá chuť na sex jako dřív a já by jsem si ještě dala říct..." "Nic mi neříkejte, poznám to. Tady máte tabletky, je to švýcarský preparát, dejte mu to například do kávy a budete spokojená." Paní přijde druhý den: "Pane doktore, bylo to úžasné. Manžel vypil tu kávu, postavil se, zařičel jako býk, strhl šaty ze sebe i ze mně a přímo tam na tom stole mě fantasticky pomiloval." "No vidíte, tak jste spokojená..." "Ano, ale v té kavárně se už nemůžeme ukázat!"

Proč si s sebou bere blonďatá sestřička do práce fixy? Má dělat krevní obraz.

Student profesora nerozčiluje, pouze studuje jeho reakce.

Sedí chlapík na dvoře a cpe do sebe jitrnice, jelita, tlačenku... Za plotem stojí žebrák a slintá. Chlap se na něj podívá a nabídne mu: „Chceš kousnout?” „Ano,” říká otrhanec. A chlápek zařve: „Azore, trhej!”

Podobná YouTube videa

5:06 Radiata Stories Game Play

Radiata Stories Game Play

Autor: Tsurayu
Počet zhlédnutí: 159