Flippy & Ale-Toxic-(Britney Spears)

142 866
YAY!! another video hehe i have nothing to say but SUB 4 SUB!! and comment rate song toxic video by flippyale12 I OWN NOTHING!!!!
Sledované video přidal uživatel: flippyale12 dne 11. 02. 2012

Kategorie: Zábava > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: flippy

Vtipy, které tě dostanou!

Prodejce volá naslepo potenciálnímu zákazníkovi. Na druhém konci se ozve velmi tichý hlas, který zjevně patří nějakému děcku. Prodejce: „Dobrý den, mohl bych, prosím, mluvit s pánem domu?” Děcko šeptá: „Nemohl, tatínek má práci.” „Mohl bych tedy mluvit s tvojí mámou?” „Nemohl, má práci.” „A co nějaký tvůj starší brácha nebo sestra?” „Taky mají práci.” Prodejce je už šeptajícím děckem docela vytočený: „Je tam ještě někdo, s kým bych mohl mluvit?” „Jo, jsou tady policajti, ale taky mají práci.” „Sakra, co tam všichni dělají?” „Hledají mě.”

Přišel Skot do nebe a přijal ho svatý Petr. "Jste výjimečná osobnost," řekl mu Petr, "takže vám dáme na vybranou. Zvolte si nebe, nebo peklo, ale až se rozhodnete, nesmíte rozhodnutí změnit. "Skot se zeptal jestli se může podívat na obě místa a Petr na to, že samozrejme ano. Skot navštívil nejprve peklo. Na dveřích bylo hned vedle kliky napsáno WINDOWS 95. Vstoupil tam a bylo tam báječně. Vana s horkou vodou, sprchy, muzika, krásné prostředí. " To není špatné," myslil si. Nakoukl do vedlejších dveří, kde bylo napsano NEBE a nebylo to tam nic moc. Šel teda za Petrem a říká "Chci do pekla." Svatý Petr povídá: " Ale pamatuj, že už si to nemůžeš rozmyslet." Na to Skot: "Ou kej, v pořádku. Já to tak chci. Půjdu do pekla." Tak šel do pekla a tam byly plameny a mezi nimi se svíjeli lidé. Běžel za Petrem a povídá: " Helejte, co to má být? Předtím tam byly vany a muzika!" Na to odpoví Petr:" To byla demonstrační verze."

Dívka se rozplývá po dlouhém polibku od namachrovaného kulturisty: „Vy líbáte jako bůh!” „Přirozeně.” „Ale ne přirozeně - přímo nadpřirozeně!”

Po celonárodních srovnávacích zkouškách: „Řekni mi, jak jsi ten písemný test ABCD mohl udělat na 52 bodů z 60, když jsi říkal, žes opisoval od souseda a tvůj soused měl jenom 21 bodů?!” „On měl ale jinou variantu...”

Prijde pani k doktorovi a ten se ji pta: "tak co Vás trapi?" Ona: "Nejvice manzel, ale jsem tu kvuli zlucniku."

Podobná YouTube videa

81:26 W starym kinie   Dodek na froncie 1936

W starym kinie Dodek na froncie 1936

Autor: tomczyks
Počet zhlédnutí: 19

3:46 Boeing PT-17 Stearman - Antonín Dodek

Boeing PT-17 Stearman - Antonín Dodek

Autor: milanmichalek
Počet zhlédnutí: 42

9:15 Epicly Later'd: Elissa Steamer (Part 1/4)

Epicly Later'd: Elissa Steamer (Part 1/4)

Autor: vice
Počet zhlédnutí: 56

9:18 Epicly Later'd: Elissa Steamer (Part 2/4)

Epicly Later'd: Elissa Steamer (Part 2/4)

Autor: vice
Počet zhlédnutí: 46

10:30 Epicly Later'd: Elissa Steamer (Part 3/4)

Epicly Later'd: Elissa Steamer (Part 3/4)

Autor: vice
Počet zhlédnutí: 44